Yeni Yıla Girerken Eviniz Katılımevimden

Katılımevim ile Ev Almanın Kolay Yolu

Yeni yıla evde girmek ama aynı zamanda da kira derdinden kurtulmak mı istiyorsunuz? Ev sahibi olmak isteyen birçok kişi günümüz şartlarında bankaya kredi başvurusu yapar. Bunun sonucunda ise yüksek faiz ödemeleri ve ek masraflarla karşı karşıya kalır. Ancak bu yüksek maddi yükümlülüklere karşı karşıya kalmak istemiyorsanız, sektör içerisinde uzun yıllardır yaptığı faaliyetlerle büyük bir tecrübeye sahip olan Katılımevim’e başvurabilirsiniz.

Katılımevim, vatandaşların yüksek faizlerle ve ek masraflarla uğraşmasına gerek kalmadan banka kredisiz taksitle ev sahibi olmalarına yardımcı olur. Bu sayede ev almak isteyen ancak yüksek peşinat, faiz ve çeşitli ek masraflar nedeniyle hayallerini erteleyen herkes ev sahibi olarak geleceklerine yatırım yapabilir.

“Ev nasıl alınır?” sorusunu soran kişiler genellikle geri ödemeler konusunda telaşlanırlar. Banka kredisi ile ev alma yolunu tercih edenler yüksek geri ödemelerle karşı karşıya kalacakları için bütçelerini zorlayabilirler. Ancak peşinatsız kredisiz taksitle ev sahibi olmak ev almanın en kolay yoludur.

Katılımevim ile Ev Almanın Kolay Yolu

Peşinatla ev almak istediğinizde halihazırda belirli bir birikime sahip olmanız ya da banka kredileri gibi yöntemlerle borçlanmanız gerekir. Ancak ev almak için tercih edebileceğiniz tek yol bu değildir. Katılımevim, tasarruf finansman yöntemleri sayesinde birçok kişinin borçlanmadan ev sahibi olmasına yardımcı olmaktadır.

Taksitle ev alma seçenekleri sayesinde vatandaşların ev sahibi olmasını sağlayan Katılımevim, kaliteyi ve güveni ön planda tutarak eşitlik ilkesiyle faaliyetlerini yönetmektedir. Ev alma sebebiniz ister kişisel kullanım amaçlı isterseniz de yatırım amaçlı olsun, Katılımevim’de herkesle eşit hizmeti alırsınız. Şeffaf şekilde yönetilen faaliyetler sayesinde ise kira öder gibi ev sahibi olmak sizin için keyifli bir süreç haline gelir.

Her ay kira öder gibi taksit ödeyerek geleceğinize yatırım yapmanıza olanak sağlayan Katılımevim, kredi, faiz ve ek masraflarla karşı karşıya kalmanızın önüne geçer. Katılımevim ile ev sahibi olmak isteyen herkes Türkiye’nin istediği herhangi bir noktasındaki evi bütçesine en uygun şekilde alma imkanına sahip olur.

Katılımevim ile Faizsiz Ev Almak

Günümüz şartlarında ev sahibi olmak isteyen kişilerin büyük bir çoğunluğu kredi kullanımını tercih etmektedir. Bu yöntemde karşınıza yüksek faiz oranları çıkar ve geri ödemelerde bütçeniz zorlanabilir. Faizsiz ev almak isteyen vatandaşlar ise Katılımevim’e başvurarak istedikleri evi kira öder gibi alabilir. Sunduğu tasarruf finansman yöntemleri ile peşinat ödemenize gerek dâhi kalmadan ev sahibi olmanızı sağlayan Katılımevim, bütçenizi düşünerek sizi gereksiz masraflardan kurtarır.

Türkiye’nin dört bir yanında uzun yıllardır faaliyet gösteren Katılımevim, eşitlik ilkesini temel alarak yürüttüğü faaliyetler sayesinde Türkiye’nin herhangi bir noktasındaki hayal ettiğiniz eve sahip olmanızı sağlar. Tüm katılımcıların süreçleri şeffaflık içerisinde yönetilir ve herhangi bir ayrımcılık gözetilmeksizin hem yatırım hem de kişisel kullanım amaçlı olarak ev sahibi olabilirsiniz.

Kredisiz ve peşinatsız ev alma seçenekleri ile birçok kişinin hayalindeki eve sahip olmasını sağlayan Katılımevim, kişilerin bütçelerine göre geri ödemelerini ayarlayabilmelerine olanak sunar. Bu sayede geri ödemeleriniz konusunda endişelenmeden kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman Şirketi Katılımevim, tüm süreç boyunca yönetmeliklere uygun şekilde hayallerinizdeki eve sahip olmanız için sizi destekler.

Siz de Katılımevim tasarruf finansman yöntemleri hakkında detaylı bilgi almak ve katılım şartlarını öğrenmek için 444 11 00 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ya da en yakın Katılımevim şubemizi ziyaret ederek merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!