Yeni Yılda Katılımevim ile Araba Sahibi Olun

Katılımevim ile Araba Sahibi Olun

Günümüz dünyasında ister küçük bir şehirde yaşayın isterseniz de bir metropolde yaşayın araba sahibi olmak hayatınızı kolaylaştıran bir seçenek olacaktır. Araba sahibi olmak kişilerin hem ulaşım ihtiyaçlarını kolaylaştırır hem de daha pratik ve güvenli bir yolculuk avantajı sunar. Araba almak isteyen kişiler sadece kişisel kullanım sebebiyle değil aynı zamanda yatırım amacıyla da araba alabilirler.

Bugün içerisinde bulunduğumuz toplumda ise bireylerin büyük bir kısmı kişisel kullanım ya da yatırım amaçlı araba almak istediğinde bankalara kredi başvurusu yapmaktadır. Kredi çekmek kişilere belirli bir nakit akışı sağlar ancak kredi çeken bireyler, yüksek faiz oranları ve masraf ya da peşinat gibi maddi yükümlülükleri de kabul etmiş olurlar.

Kredisiz araba almak mümkün değil gibi görünse de Katılımevim araba alma seçenekleri ile mümkün. Faizsiz araba almak istiyorsanız Katılımevim’e katılım başvurusunda bulunabilir, hayallerinizdeki arabayı ertelemeden çok daha rahat bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yüksek kredi ve faiz yükümlülükleriyle birlikte bütçesini zorlamak istemeyen bireyler, faizsiz şekilde taksitle araba almak için çeşitli yöntemleri araştırmaktadır. Peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyorsanız Katılımevim’in sunduğu fırsatlar sayesinde günlük yaşantınızda kullanmak ya da geleceğinize yatırım yapmak için hayalinizdeki arabaya kavuşabilirsiniz.

Peşinatsız Taksitle Araba Alınır mı?

“Peşinat ödeme zorunluluğu olmaksızın, taksit ödeyerek gibi arabaya sahip olmak size imkansız mı geliyor?” Peşinatsız taksitli araba almak istiyorum diyenlerdenseniz Katılımevim’in sunduğu tasarruf finansman yöntemleriyle tanışmanızın zamanı geldi. Katılımevim peşinatsız taksitli araba kampanyaları, istediğiniz arabayı almanız için size yardımcı olur.

Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren Katılımevim sayesinde peşinatsız taksitle araba almanın yollarını keşfedebilir, Türkiye’nin herhangi bir noktasındaki araba modelini seçerek alabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana eşitlik ilkesi ile hizmet veren Katılımevim, kalite ve güven temelinde sürdürdüğü faaliyetleri sayesinde birçok kişinin hayalindeki arabayı almasını sağladı.

Katılımevim tasarruf finansman yöntemleri sayesinde siz de peşinatsız araba almanın yollarını inceleyebilir, arzu ettiğiniz araba modelini bütçenize en uygun ödeme planıyla alabilirsiniz. İnsan odaklı yaklaşımı ile bütçenizi düşünen Katılımevim, geri ödeme planınızda size destek olur ve bu sayede bütçenizi zorlamadan taksitle araba almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Katılımevim Sayesinde Taksitle Araba Almak Mümkün

Peşinatsız araba almak birçok kişinin bütçesini rahatlatan bir durumdur. Ancak bununla birlikte yüksek faiz ödemelerinden ve ek masraflardan dolayı yeni araba almak isteyen kişiler bu isteklerinden vazgeçebilmektedir. Faizsiz ve ek masrafsız şekilde taksitle araba almak istiyorsanız, Katılımevim sizin için en doğru seçim olacaktır.

Katılımevim taksitli araba alma yolları sayesinde her vatandaş geri ödemelerde bütçesini zorlamadan, kendi belirlediği miktarlarda ödeme yaparak araba sahibi olabilir. Katılımevim eşitlik ilkesiyle faaliyetlerini yürüttüğü için istediğiniz araç modelini herkesle eşit şartlarda alabilirsiniz.

BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman Şirketi Katılımevim, sunduğu peşinatsız taksitli araba kampanyaları sayesinde birçok kişinin yüksek faiz sorumluluklarından kurtularak taksitli araba sahibi olmasını sağlamıştır. Tüm süreçlerde sunulan şeffaflık sayesinde araba sahibi olmanızın önündeki engeller ortadan kalkar ve rahatlıkla Türkiye’nin istediğiniz bir noktasında bulunan arabaya sahip olabilirsiniz.

Yeni yıl arabanızla birlikte gelsin istiyorsanız Katılımevim’e başvurabilir ve peşinatsız, faizsiz, kredisiz araba sahibi olabilirsiniz. Katılımevim katılım şartları hakkında bilgi almak için 444 11 00 numaralı çağrı merkezimi arayarak bilgi alabilir ya da en yakın Katılımevim şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!