Sahibinden Taksitli Araba Ve Ev İmkanı Katılımevim’den

Satılık ve kiralık ev arayanların yeni adresi Katilimevim.com.tr ile peşinatsız ev, taksitle araba sahibi olmak çok kolay!

Günümüzde ev almak veya araba almak, insanları ekonomik açıdan oldukça zorlamaktadır. Buna rağmen, özellikle büyük kentlerde yaşayanların yakından tanık olduğu zor ekonomik yaşam koşulları insanları farklı çözüm yolları bulmaya yönlendiriyor.

Büyük kentlerde yaşayanların, her ay ödemek zorunda olduğu yüksek orandaki kira parası ve ulaşım gideri zamanla önemli meblağlara ulaşmaktadır. Bu gibi durumlarda, özellikle orta seviye gelire sahip çok sayıda insan bu soruna kendince çözüm arayışına giriyor. Ev sahibi olmak için mevcut ekonomik koşullarını zorlayan kişiler, bu nedenle daha cazip ödeme fırsatları değerlendirmek istiyor. Örneğin, özellikle büyük kentlerde her ay yüksek oranda kira ödeyen kiracılar, uygun koşullarla kendi evlerine taksitle sahip olmak istiyor. Ev sahibi olanlar ise kira ödemiyorlar.

Sahibinden Taksitle Ev Sahibi Olmak

Aynı şekilde ailecek veya çocukları ile kolayca şehir içi  veya dışına seyahat etmek isteyen kişiler de ulaşım konusunda  uygun koşul ve taksitle, kendi arabalarını almak istiyor.  Kısacası, günümüz kentli insanı kira, ulaşım ve sosyal yaşamın zorunlu olan harcamalarını mümkün olduğunca azaltarak birikim yapmaya çalışıyor. Söz konusu birikim sonrasında ise, acil ihtiyaç duyduğu alanda ise, Ev almak veya araba almak konusunda girişimde bulunmak için arayışa giriyor. Ev sahibi olmak, genelde ekonomik geliri ne olursa olsun herkesin sahip olmak istediği bir şey ayrıca insanlar ev sahibi olarak kira ödemek istemiyorlar.

Ancak, istenmesi çok kolay olsa da gerçekleşmesi oldukça zor bir konudur; ev sahibi olmak. Öncelikle belli bir birikiminiz olmalı ki, hayalini kurduğunuz evi almak için peşinat verme olanağınız olsun.  Yıllarca kira ödeme cenderesinde olan herkesin en büyük isteği, taksitle ev veya sahibinden ev  koşulları ile ev sahibi olmak. Sahibinden ev yada sahibinden araba satın almak her açıdan bütün alıcılar için oldukça avantajlıdır.

Sahibinden Taksitli Ev  

Öncelikle arada aracı olmayacağından, alacağınız ister ev veya araba olsun komisyon parası ödemekten kurtulursunuz. Diğer önemli bir avantaj ise, alacağınız mülk  hakkında  en sağlıklı ve geniş bilgiye sahip olmanızdır. Gerek olumlu ve gerekse olumsuz yönlerini hakkında edineceğiniz bilgi; Sahibinden ev veya sahibinden araba alırken çok işinize yarayacaktır. Sahibinden ev almak kira öder gibi taksitle ev sahibi olmak isteyen herkes bu cazip avantajları nedeniyle, sahibinden ev ya da sahibinden araba alma yolunu tercih etmektedir.

Kısıtlı ekonomik koşullarla yatırım yapmak isteyen herkes en kolay ve bütçesine uygun koşulları yakalamak uzun süre fiyat araştırması yapmaktadır. Bu süreçte, ev sahibi olmak isteyenler hem bölge rayiçlerini yakından takip etmekte; hem de araç alacaklar da hangi modelin piyasada kaç liradan satıldığını araştırmaktadır. Sahibinden ev yada sahibinden araba, satın alma şansını yakalamak ise, alıcıya önemli avantajlar sağlamaktadır. Mülk sahibi ile karşılıklı görüşmek, başta komisyon olmak üzere  bir çok  olumlu açıdan yarar sağlayacak ve ödemeler konusunda kolaylık sunacaktır.

Elbette, her şeyin hızla değiştiği günümüzde her türlü mülk ediniminde sahibinden mülk veya araç almak oldukça  zorlaşmış durumdadır. Zamanın herkes açısından kıymetli olması bakımından böylesi satışların çoğu aracı gayrimenkul şirketleri veya emlakçılar tarafından yürütülmektedir. Bu nedenle, küçük birikim sahiplerinin ekonomik koşullarını zorlayarak taksitle araba veya taksitle ev sahibi olmaları da aynı ölçüde zorlaşmıştır. Özellikle kiracıların, kira öder gibi koşullarla ve küçük  birikimlerle ev sahibi olması yönünde son yıllarda farklı çözüm yolları tercih edilmektedir.

Bunların başında, faizsiz  ödeme koşulları sayesinde taksitle araba ve taksitle ev sahibi olmak geliyor. Katılımevim’de bu kapsamda birikime dayalı faizsiz finans desteği sayesinde, isteyen herkesin ev veya araba  alma hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Dileyen herkese yatırım yapma şansı tanıyan Katılımevim, aynı zamanda sunduğu 4 ayrı tasarruf finansman yöntemleri ile müşterilerin ödeme koşullarını da kendilerinin belirlemesini sağlıyor. Küçük birikimlerle, aile bütçesini zorlamadan ve gelir durumlarına en uygun ödeme şekline müşteriler kendileri karar veriyor. Aynı zamanda teslimat ve taksit oranları ile kaç ay ödeme yapmak istediklerine de müşteriler kendileri karar veriyor. O nedenle Katılımevim ile taksitle araba veya taksitle ev almak oldukça avantajlı. Bunun dışında zaman zaman kısa süreli olarak düzenlenen dönemsel kampanyalar ise, hem ödeme koşulları hem de ödeme süresini oldukça kısaltmaktadır. Katılımevim  tarafından sunulan bu cazip fırsatlardan haberdar olmak için size en yakın şubeyi ziyaret etmeniz veya Katılımevim’i, sosyal medya hesaplarından takip etmeniz gerekmektedir.

                                                                                                        

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!