Peşinatsız Ev

Ev alma hayaliniz var ama peşinatınız yoksa Katılımevim yanınızda! Faizsiz ve peşinatsız finans desteği arayanlara çözüm sunan Katılımevim, peşinatsız ev alma desteği sağlayarak birikime dayalı modelleriyle yeni yuvanızın anahtarlarına kısa sürede kavuşmanızı sağlıyor. Günümüzde birikim yapmanın zorluklarını bilen ve tüm tasarruf finansman yöntemlerini  ihtiyaçlara göre tasarlayan Katılımevim, peşinatsız ev için hazırladıkları tasarruf finansman yöntemleri sayesinde binlerce aileyi yeni evlerine peşinat ve faiz ödemeden kavuşturdu.

Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Bütçenizi zorlamadan, kira öder gibi ev sahibi olmak peşinatsız ev alma şeklinde çalışan tasarruf finansman yöntemlerimizle mümkün. İstediğiniz evin bütçesini belirledikten sonra taksitlerinizi ödeyebileceğiniz miktarda planlayabilirsiniz. Üstelik hiç faiz ödemeden! Peşinatsız ev almak için Türkiye’nin her yerine ulaşan Katılımevim şubelerine giderek, 444 11 00’ı arayarak ya da online başvuru formumuzu doldurarak size en uygun tasarruf finansman yöntemlerimini belirleyebilirsiniz. Peşinat ödemek taksit sayılarında size avantaj sağlayacaktır ancak; peşinatınızın olmaması hayalinizdeki evi almanıza bir engel değildir!

Peşinatsız Taksitle Ev Almanın Yolları Nelerdir?

Peşinat biriktirmeniz bu zamana kadar mümkün olmadıysa sadece taksit ödeyerek hayalinizdeki evin sahibi olabilirsiniz. Katılımevim’de ödeme planınızı siz beliyorsunuz. Peşinatsız taksitle ev almak için öncelikle satın alacağınız ev için ne kadarlık bir bütçeye ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Peşinatsız ev alma modellerinde taksit sayıları ve taksit ödeme planları Katılımevim müşteri temsilciniz tarafından size alternatifler halinde sunulmaktadır. Dilediğiniz tasarruf finansman yöntemini tercih ederek peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.

Katılımevim ile Peşinatsız Ev Almanın Avantajları Nelerdir?

Tasarruf finansman yöntemlerimiz her şart ve koşula uygun olarak üretilmiş çözümler sunuyor. Tamamen gelir gider durumunuza göre hesaplanan Tasarruf finansman yöntemleriyle cebinizi yormadan hızlıca ev sahibi olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman taksit tutarını yükseltebilir, ara ödeme yaparak evinize daha kısa sürede kavuşabilirsiniz. Taksitlerinizi ödeyemediğiniz durumlarda sözleşmenizi dondurabilirsiniz.

Katılımevim sayesinde herkes ev sahibi olabilir. Birikim yapmaya başlamak için 18 yaşını doldurmuş bir T.C. vatandaşı olmanız yeterlidir. Üstelik Katılımevim’de banka sicil puanı gibi sadece rakamlardan ibaret olan sınırlara bakılmaz. Sosyal güvencesi olmayan müşerilerimiz için de çözüm önerilerimiz geçerlidir. Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz evi Katılımevim sayesinde satın alabilirsiniz!

Ev Almanın Yolları Nelerdir?

Kendi imkanlarınızla peşinat biriktirmek oldukça yorucu ve zorlayıcı bir süreçtir. Uzun yıllar boyunca kira yükünün altında kalmadan taksitler halinde ev almak için çözüm modellerimizden faydalanabilirsiniz. Katılımevim peşinatsız kredisiz taksitle ev almak isteyenler için çeşitli tasarruf finansman yöntemleri sunuyor. Bu yöntemler;

  • Çekilişli Plan
  • Kişiye Özel Plan

Katılımevim’den Peşinatsız Ev Almak için Ne Yapmalıyım?

%100 peşinatsız, konut kredisi olmadan, faiz ödemeden Katılımevim güvencesiyle ev almak için öncelikle profesyonel müşteri temsilcilerimizin bulunduğu şubelerimizi ziyaret ederek “Peşinatsız ev nasıl alınır?” sorunuzun cevabını tüm detaylarıyla öğrenebilirsiniz. Dilerseniz evden çıkmadan 444 11 00 numaralı çağrı merkezimi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Peşinat ödemeden ev alma sitemine başvuru yapmak için sadece kimliğiniz yeterlidir. Siz de kira yükünden kurtulmak ve faizsiz, kredisiz, peşinatsız ev sahibi olmak için hemen online başvuru formunu doldurun, sizi arayalım!

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!