Katılımevim, T.C. Yasalarına göre modellerimize üye olan herkesin bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini yüksek seviyede sağlamak hususunda gereken tedbirleri alır. Kurumumuzun resmi web sitesinde (www.katilimevim.com.tr) ve internet şubesinde uygulanan tedbirler aşağıda belirtilmiştir.

1) Katılımevim internet sitesi sadece kendi talebiyle üyelik formunu dolduran müşterilerimizin kişisel bilgilerini kaydetmekte, Daha sonra aranma talebinde bulunan bu aday müşterileri arayarak taleplerini yerine getirmektedir.

2) Müşterinin kendi talebiyle alınan başvurular, müşteri bilgileri yasal kurum ve yetkililer dışında hiçbir şekilde üçüncü kişilerin görüş ve kullanımına açılmamaktadır.

3) Katılımevim web sitesi ve internet şubesi her türlü üçüncü kişilerin erişimine kapatılmıştır. Bu anlamda yazılım ve donanım altyapısı güncel koruma yazılım ve donanım uygulamaları ile atak ve kırma girişimlere karşı koruma altına alınmaktadır.

4) Gerekli görülen durumlarda çözüm ortaklarımızdan alacağımız destek hizmetleri için en üst seviyede gizlilik anlaşmaları yapılarak verilerin sızması önlenmektedir.

5) Sitelerimizden diğer kurum ve kuruluş web sitelerine ulaşılması halinde Katılımevim’in bu erişimden kaynaklı sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu konuda oluşabilecek her türlü kayıpta kurumumuz herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.

6) Sitelerimizde yer alan görseller, bilgiler ve diğer materyallerin yeniden düzenlenmesi konusundaki telif hakları Katılımevim A.Ş.’ye aittir. Sitelerimizde yer alan ve üçüncü kişilere ait olan her türlü görsel, bilgi ve materyaller dışında kalan tüm görsel bilgi ve materyallerin marka tescili, mülkiyet ve telif hakları Katılımevime aittir.

Sitelerimizi ziyaret eden tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen şartları kabul etmişlerdir. Kurumumuz bu yasal uyarıda yer alan şartları herhangi bir bildirime gerek duymaksızın güncelleme, ekleme, değiştirme ve silme hakkına sahiptir.