İnsan Kaynakları

KATILIMEVİM’DEKİ İŞ FIRSATLARI TAM SİZE GÖRE

Bir yandan insanları mutlu ederek mutlu olan bir ekibin üyesi olmak; bir yandan da kariyer hayatına fark katarak başarılı olmak istiyorsanız, Katılımevim’deki iş fırsatları tam size göre.

Mutlu ve başarılı olabilmek, işine anlam katabilmekle mümkün. Her günümüze anlam katan ve bizi Katılımevim’de çalışmaya teşvik eden sebeplerimizi öğrenmeye var mısınız?

  • Sektöründe öncü bir firmada çalışma fırsatı elde edebilirsiniz.
  • Alanında uzman liderler ile çalışma ve kendinizi geliştirme fırsatını yakalayabilirsiniz.
  • İnsan memnuniyetine önem veren, topluma faydalı hizmetler sunan bir firmanın parçası olabilirsiniz.
  • Çeşitli öğrenme ve gelişim programlarımız sayesinde dilediğiniz zamanda yetkinliklerinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.
  • Katılımevim ile kendinizi geliştirerek kariyer imkanına erişebilirsiniz.
  • İşlerinizi anlamlandırırken aynı zamanda çalışmalarınıza değer katabileceğiniz dinamik bir şirkette çalışma olanağı bulabilirsiniz.
  • Araştırmacı ve yenilikçi bakış açısı ile yeniliklerin üretildiği bir firmada çalışma imkânı yakalayabilirsiniz.
  • Çalışanlarının görüş ve önerilerini dinleyen ve bu fikirleri hayata geçirmeyi hedefleyen bir organizasyonun parçası olabilirsiniz.
  • Çeşitli etkinliklerimiz ile hem kendinizi geliştirebilir hem de çalışma arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Çalışanlarımıza koçluk yaptığımız ve harekete geçirdiğimiz sistemimizde , onları yeni görevler almaya teşvik ediyor, uzmanlıklarını pekiştirmelerini hedefliyoruz. Bu şekilde; çalışanlarımız hem kendi alanlarında hem de diğer birimlerle ilgili farklı deneyimler kazanarak, kendilerini geliştirebiliyorlar.

İşimize anlam ve değer kattığımızı düşündüğümüz bir firmada çalışmak, mutlu ve başarılı olmak hepimiz için çok önemli. O halde  Katılımevim’in size uygun olup olmadığını bize katılarak öğrenmek ister misiniz ?

İşe alım sürecimiz adayların ilanlarımıza başvurması ile başlamaktadır. Açık pozisyonlarımız Kariyer.net’te yayınlanmaktadır. Başvurularınızı bu portaldan yaparak bize iletebilirsiniz.

Ayrıca İş başvurularınınızı hangi pozisyon için başvurduğunuzu  belirterek [email protected] adresinden de yapabilirsiniz. İş başvurusu yaparken güncel bir özgeçmiş gönderilmesi gerekmektedir. Bundan sonraki süreçte başvurular İşe Alım ekibi tarafından ön değerlendirme sürecinden geçirilir. Ön değerlendirme sürecinden geçen adaylar; uygunluklarına göre mülakat aşamasına geçmektedirler.

Niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması halinde sizinle irtibata geçilecektir.

Katılımevim’i tercih ettiğiniz teşekkür eder, başarıları bizimle yakalamanızı dileriz.


* Dosya formatı pdf veya word tipinde olmalıdır.

* Dosya boyutu 2 MB veya altında olmalıdır.


Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!