Genel Müdürümüzün Mesajı

 

Değerli Paydaşlarımız,

Geleneksel kültürümüzde yer alan dayanışma ve yardımlaşmanın yasalarla düzenlenen ve denetlenen hali olan Tasarruf Finansman Sistemi, halkımızın tasarruflarını ekonomiye kazandırmada önemli bir kilometre taşıdır. Katılımevim olarak uzun yıllara dayanan finans ve risk yönetimi tecrübemizle, kişiye özel tasarruf planlamalarımızla halkımıza en uygun çözümleri sunmayı hedeflemekteyiz. Tasarrufa ilk adımdan, finansmanın eksiksiz sağlanmasına kadar bütün süreçlerde en kaliteli ve detaylı hizmeti sunmak en büyük önceliğimizdir. Sektörün yasal düzenleme ve denetleme içine alındığı 2021 yılında şube ve çalışan sayımızı artırarak hizmet ağımızı büyütmeye devam etmekteyiz.

Bu vesileyle konut ya da taşıt alma hayallerini bizlere emanet eden müşterilerimiz başta olmak üzere tüm stratejik iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Ahmet Özcan

Genel Müdür

 

Ahmet Özcan Hakkında

Katılımevim Tasarruf Finansman Şirketi Genel Müdürü Ahmet Özcan, 1999’da Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesinde lisans eğitimini tamamladıktan sonra Yapı Kredi Bankasında iş hayatına adım atmıştır. Sırasıyla Müfettiş, Kıdemli Müfettiş, İç Denetim Müdürü ve Şube Müdürü pozisyonlarında görev alan Sn.Özcan, bir  yılı Yapı Kredi Azerbaycan’da olmak üzere toplam on beş yıl boyunca Yapı Kredi Bankası bünyesinde çalışmıştır.

2015-2020 yılları arasında Eminevim Tasarruf Finansman Şirketinde Mali İşler Direktörlüğü ile İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerinde bulunan Ahmet Özcan tasarruf finansman sektörünün ürün çeşitliliği, risk yönetimi, sürdürülebilir finansman yapısı konularında gelişimine önemli katkılarda bulunmuştur. Eylül 2020’de Katılımevim ailesine katılmıştır.

 


Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!