Vizyon – Misyon – Değerlerimiz

 

Katılımevim Vizyonu

Türkiye’de konut, taşıt ya da işyeri almak isteyen müşterilere lokasyon sınırı olmadan dünyanın her yerinde ulaşılabilir, yenilikçi ve sağlam finansman imkanını sunan sektör lideri kurum olmaktır.

Katılımevim Misyonu

Tüm müşterilerinin, ihtiyaç duydukları konut, taşıt ve işyeri finansmanına ödeme güçlerine uygun, faiz ve vade farkı içermeyen bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Değerlerimiz:

Açıklık ve Şeffaflık

Tüm müşteri ve personel iletişiminde, ürün ve uygulamalarımızda, çalışma metodolojimizde şeffaf, hesap verebilir, adil ve dürüst olmak.

Müşteri Odaklılık

Üyelerimize ve diğer iletişimde olduğumuz tüm taraflara, gerçekçi, etkin ve uygulanabilir çözümler sunarak, yasal ve ilkesel yükümlülükleri yerine getirmenin yanı sıra yapıcı bir anlayışla, müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Güvenilirlik

Etik ve dürüst bir faaliyet anlayışı ve taahhütlerimizi yerine getirerek, bizden beklentilere zamanında yanıt vermek, tüm taraflarla güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve her zaman sözlerimizin arkasında durmak.

Çevreye Duyarlılık ve İnsana Saygı

Sosyal sorumluluk anlayışımızla, tüm ürün ve faaliyetlerimizde, içsel ve dışsal kaynaklarımızı verimli kullanarak emeğe saygılı, insana değer veren, bilgiye önem veren, çevreye karşı duyarlı olmak.

Tutku ve Coşku

Üyelerimizin hayatlarını kolaylaştırmanın ve hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğuyla her zaman pozitif düşünerek, üyelerimizi, firmamızı ve yaptığımız işi severek, içimizdeki heyecanı hep canlı tutmak.


Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!