Vizyon – Misyon – Değerlerimiz

 

Katılımevim Vizyonu

Sunduğu ilkeli, yenilikçi, müşteri memnuniyeti esasına dayanan, özgün fonlama modelleriyle Türkiye’de ev veya otomobil almak isteyenlerin ilk aklına gelen firma olmak.

Katılımevim Misyonu

Tasarruf finansman yöntemiyle, üyelerinin ev ve otomobil almak için ayıracakları küçük tasarruflarını bir araya getirerek, güvenli ve kolay bir şekilde gereksinimlerini karşılayan, çalışılacak en iyi kurum olmak.

 

Değerlerimiz:

Açıklık ve Şeffaflık

Tüm müşteri ve personel iletişiminde, ürün ve uygulamalarımızda, çalışma metodolojimizde şeffaf, hesap verebilir, adil ve dürüst olmak.

Müşteri Odaklılık

Üyelerimize ve diğer iletişimde olduğumuz tüm taraflara, gerçekçi, etkin ve uygulanabilir çözümler sunarak, yasal ve ilkesel yükümlülükleri yerine getirmenin yanı sıra yapıcı bir anlayışla, müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Güvenilirlik

Etik ve dürüst bir faaliyet anlayışı ve taahhütlerimizi yerine getirerek, bizden beklentilere zamanında yanıt vermek, tüm taraflarla güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve her zaman sözlerimizin arkasında durmak.

Çevreye Duyarlılık ve İnsana Saygı

Sosyal sorumluluk anlayışımızla, tüm ürün ve faaliyetlerimizde, içsel ve dışsal kaynaklarımızı verimli kullanarak emeğe saygılı, insana değer veren, bilgiye önem veren, çevreye karşı duyarlı olmak.

Tutku ve Coşku

Üyelerimizin hayatlarını kolaylaştırmanın ve hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğuyla her zaman pozitif düşünerek, üyelerimizi, firmamızı ve yaptığımız işi severek, içimizdeki heyecanı hep canlı tutmak.


Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!