Araç Kredisi Nasıl Alınır?

Bir süredir dünyanın genelinde büyük değişimlere sebep olan pandemi, kişiye özel araç ihtiyacının artmasına neden olan etkenlerden biri olarak dikkat çekiyor. Özellikle kalabalık şehirlerde insanların birlikte seyahat etmek zorunda olduğu toplu taşıma araçları hem konfor hem de sağlık açısından insanların tercih etmekten kaçındığı bir ulaşım yolu haline geldi. Bir yerden bir yere giderken size hem vakitten tasarruf ettiren hem de bir yatırım şansı sunan kişiye özel araçların, tüm bu koşullar sebebiyle insanların daha fazla dikkatini çektiğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Fakat günümüzde hem ihtiyacınızı karşılayacak hem de hayat kalitenizi yükseltecek bir araca sahip olmak için yüksek faizli krediler çekmek durumunda kalabilirsiniz. Özellikle bir birikiminiz yoksa ana paranızın neredeyse iki misli kadar ödeyeceğiniz faizler sizi uzun yıllar ödemek zorunda kalacağınız bir borcun altına sokabilir.

Araç kredisi almayı düşünenler için bankalardan farklı olarak yalnızca aracın tutarı kadar geri ödeme yapacakları bir sistem geliştiren Katılımevim, BDDK lisanslı bir tasarruf finansman şirketidir. Katılımevim, kurulduğu günden beri birçok insanın araba sahibi olmasına aracı olmuştur.

EN UYGUN TAŞIT KREDİSİ YÖNTEMLERİ

Katılımevim tasarruf  yöntemlerinde, banka ve benzeri kurumların araba kredisi hesaplamalarında kullandığı faizli yöntemler kullanmaz. Katılımevim, kredi almanın yollarını arayan fakat bütçesine uygun bir ödeme planı oluşturamayan insanların kredisiz ve peşinatsız yöntemlerle araç sahibi olmasına olanak sağlayan kurumsal ve BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman şirketidir.

Her bütçeye uygun tasarruf finansman yöntemi sunan Katılımevim’e, Türkiye’nin her yerinden katılma şansınız bulunmaktadır. Otomobil kredisi almak isteyen fakat faiz ödemekten kaçınan insanlar için geliştirdiği faizsiz ve kredisiz tasarruf finansman yöntemlerine yalnızca kimlik bilgilerinizle kolayca başvuru yapabilirsiniz.

Ek masraf, vade farkı ve dosya masrafı bulunmayan bu yöntemlerden biri olan Çekilişli Plan, peşinatlı ya da peşinatsız başvurabileceğiniz bir sisteme sahiptir. Kredili araba almak isteyen fakat faizli geri ödeme planlarına dahil olmak istemeyenlerin katılabileceği bu sistemle almak istediğiniz aracı belirledikten sonra aylık taksit tutarınıza göre bir gruba yerleştirebilirsiniz. Her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle aracınızı alacağınız tarih belirlenir ve faizsiz araba süreci için önemli bir aşama tamamlanmış olur.

Araç sahibi olmak için en sık kullanılan yöntemlerden biri olan otomobil kredisi kullanmayı ancak bankaların faizli geri ödeme yöntemlerine dahil olarak alabilirsiniz. Katılımevim, banka kredilerine başvurduğunuzda karşınıza çıkacak sorunlara kendi yöntemlerinde yer vermez. Bu yöntemlerden bir diğeri ise Kişiye Özel Plan’la beraber aldığınız aracın fiyatına ve bütçenize göre bir ödeme planı oluşturarak istediğiniz araca sahip olabilirsiniz. Kredi puanınız ne olursa olsun, geçmiş banka kayıtlarının dikkate alınmadığı bu tasarruf finansman yöntemleriyle Türkiye’nin her yerinden sıfır ya da ikinci el araç alarak geleceğiniz ve bugünkü hayatınız için bir adım atabilirsiniz.

ARAÇ KREDİSİ ŞARTLARI NELERDİR?

Katılımevim, en uygun taşıt kredisi olarak bilinen geleneksel banka yöntemlerinin dışında, faizsiz bir ödeme planı oluşturarak araba sahibi olabileceğiniz bir tasarruf finansman şirketidir. Araç kredisi başvurusu yapanların yaşadığı zorluklara kendi ödeme planlarında yer vermeyen Katılımevim, katılımcılara ödeme planlarını dondurma hakkı da tanır.

Türkiye’nin her yerinden başvuru yapabileceğiniz Katılımevim Tasarruf Finansman şirketi, bankaların kullandığı faizli araba kredisi hesaplama yöntemlerine kendi ödeme yöntemlerinde yer vermez. Bu nedenle ödemelerinizi hayatınızdan kısmadan ve birikimlerinizi harcamadan rahatlıkla yapabilirsiniz. ‘’Araç kredisi şartları nelerdir?’’ gibi kafanızı kurcalayan sorulara, kapsayıcı vizyonu ve faizsiz yöntemleriyle cevap veren Katılımevim’le kredi çekmeden ve peşinat ödemeden hayalinizdeki araca kolayca sahip olabilirsiniz.

Katılımevim, “En uygun taşıt kredisi nasıl alınır?” araştırması yaparken karşılaşacağınız faizli yöntemlerin dışında seçenekler sunan tasarruf finansman şirketlerinden biri olmasının yanı sıra BDDK lisanslı bir tasarruf finansman şirketidir. Katılımevim’in ödeme yöntemlerinde, bankaların araç kredisi şartlarında karşılaşacağınız kredi kartı dökümleri ve peşinat gibi zorunluluklar bulunmaz. Kuruluşundan beri birçok insanın geleceğine yatırım yapmasına aracı olan Katılımevim, temelde insanlar arası dayanışmayı güçlendirmek amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Siz de araç almak istiyor ancak faiz ve krediyle uğraşmak istemiyorsanız, hemen aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım.

En iyi yatırım aracı başlıklı yazımızı incelediniz mi ?

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!