En İyi Yatırım Aracı Nedir?

Ev sahibi olmak herkesin hayalidir. Fakat peşinat bulmakta zorlanan ve bankaların işlettiği faiz sistemini külfetli bulanlar için ev ve araba sahibi olmak uzak bir hayalden öteye gitmez. Tam da bu noktada imdada yetişen Katılımevim ile kolayca ev ve otomobil sahibi olabilirsiniz. En iyi yatırım olarak kabul edilen gayrimenkul alımında faize ve krediye bulaşmadan, anapara dışında başka bir vade farkı ödemeden ve ek masraf yapmadan hayalinizdeki evi satın alabilirsiniz.

Ev dışında akla gelen en iyi yatırım aracı olan otomobil alımında da aynı sistemin getirdiği kolaylıktan istifade etmek mümkün. Kişilerin kendi birikimleri ile ev ve araba sahibi olmalarına olanak tanıyan Katılımevim en iyi yatırım nedir sorusuna en kârlı yanıtı bulmanızı sağlıyor.

En İyi Yatırım Aracı Olan Ev ve Arabaya Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Kendinize ait bir ev ve arabanızın olması en karlı yatırımın yanı sıra kendinizi güvende hissettirecek bir konfordur. Her iki yatırım da lüks olmanın çok ötesinde gerçek manada bir ihtiyaç teşkil ediyor. Özellikle pandemi sürecinde toplu taşıma araçlarının risk teşkil etmesi pek çok kişiyi kendi arabasını alma yolunda teşvik ve motive ediyor.

Arabaya olan bu talep ise hem sıfır hem de ikinci el araç fiyatlarının yükselmesine neden oluyor. Araba kredilerindeki peşinat şartı ve yüksek banka kredileri ise araba alma hayallerini suya düşürebiliyor. Araba kredisi veren kurumların talep ettiği kasko, dosya masrafı, zorunlu hayat sigortası gibi ek ödemeler de bütçeyi zora sokabiliyor. Katılımevim tam bu aşamada devreye girerek faiz ve peşinat ödemeden ayağınızı yerden kesecek arabaya sahip olmanıza vesile oluyor.

Katılımevim’in işleyişinde yer alan tasarruf finans yöntemleriyle hayal ettiğiniz eve, arabaya sahip olmak için taksit şeklinde birikim yapabilirsiniz. Birikiminiz belli bir seviyeye ulaştığında kalan meblağ Katılımevim tarafından size verilir ve siz de kendi seçtiğiniz evi, arabayı satın alır, taksitler halinde geri ödersiniz.

En Karlı Yatırım Süreci Nasıl Yönetilir?

Katılımevim’de en karlı yatırım olarak kabul edilen araba gibi taşınabilir ve ev, iş yeri gibi taşınamazlara sahip olabilmeniz için karmaşık ve masraflı işlemlere gerek yoktur.  Müşterilere sunulan iki plan vardır. Tasarruf finansman yöntemleri “Çekilişli Plan” ve “Kişiye Özel Plan” olmak üzere iki değişik plan dahilinde işler. Her iki planda da anapara haricinde herhangi bir ek masraf ve maliyet yoktur. Siz sadece anaparayı ödersiniz, peşinat verme ve ara ödeme yapma zorunluluğunuz yoktur. Eğer isterseniz organizasyon ücretini de taksitlendirebilirsiniz.

Ev almak için yeterli nakitiniz yoksa ve kredi faizlerini de ödemek istemiyorsanız Katılımevim’in size sunduğu en karlı yatırım olan faizsiz ev, araba alma imkanından yararlanabilirsiniz. Peşinatınız olmadan da bu sisteme dahil olabilir ve hiçbir şekilde faiz ödemezsiniz. Kredi puanınız düşük olsa bile Katılımevim tasarruf yöntemleriyle kendi seçtiğiniz yerde kendi seçtiğiniz eve veya iş yerine, en çok istediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz. Üstelik taksitleri kendi bütçenize ve ödeme şartlarınıza göre belirleyebilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra taksitlerinizi ödeme güçlüğü yaşadığınızda taksitlerinizi dondurabilir ve bütçeniz uygun olduğunda kaldığınız yerden ödeme yapmaya tekrar başlayabilirsiniz.

En risksiz yatırım araçları olan ev, araba ve iş yeri sahibi olma yolunda peşinat ve faiz ödemeden, kendi seçtiğiniz yatırım aracını satın alarak hem hayatınıza konfor getirir hem de ileriye yönelik yatırım yaparak kendinizin ve sevdiklerinizin geleceğini sağlama almış olursunuz.

Katılımevim işte bu yolda en iyi yatırım aracı nedir ve en karlı yatırım nedir sorularına yüz güldüren yanıtlar almanıza vesile olur. Siz de kredi çekmeden, faiz ödeme zorluklarını yaşamadan hayal ettiğiniz yatırımları yapmanın mutluluğunu yaşarsınız.

İlginizi çekebilir – Araç kredisi nasıl alınır ?

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!