Katılımevim Tasarruf Yöntemleri

Katılımevim, faizsiz ev, araba veya arsa almak isteyenlere; Rahat Model, Hızlı Model, Sabit Model ve Esnek Model  gibi birçok tasarruf yöntemi sunmaktadır.

Arzu eden herkes bu destekten yararlanma şansına sahip. Katılımevim Tasarruf Finansman Yöntemleri, birikim yapma temeline dayalı. Bu faizsiz modellerde, özellikle dar ve orta gelir sınıfında yer alan vatandaşların da ufak birikimlerle ev sahibi olmasına destek oluyor.

Katılımevim’in en önemli özelliği ise, müşterilere 4 ayrı yöntem sunması ve yöntemlerde taksit oranlarının müşteriler tarafından belirlenmesi.

Müşterinin tercih ettiği model, ne olursa olsun aylık taksit tutarlarını ve ödeme yapacağı taksit sayısına kendisi karar veriyor.

 

Katılımevim, faizsiz finans desteği ile ev, araba veya arsa almak isteyenlere;

  • Çekilişli Plan
  • Adım Adım Çekilişli Plan
  • Kişiye Özel Plan
  • Adım Adım Kişiye Özel Plan

sunmaktadır.

Bu dört ödeme modeli, aile bütçesini zorlamadan, faiz veya ek masraf yükü olmadan müşterilere yatırım yapma fırsatı sağlamaktadır.

Katılımevim’in sunduğu Esnek Model, diğer tasarruf finansman yöntemlerinde olduğu üzere küçük birikimlerle hayalinizdeki ev veya arabaya kavuşmanızı sağlar.

Katılımevim Esnek Model, adından da anlaşılacağı gibi biraz daha rahat ve müşterinin; “elime geçtiğinde birikim yaparım, yarısını topladığımda alırım” düşüncesine dayanıyor. Ancak bu modelde de küçük birikimlerle başlayıp, hayalinizdeki eve veya arabaya sahip olabiliyorsunuz.

Katılımevim, Katılım Evim, Faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba

Katılımevim ile Esnek Model, Paran Olunca Ödersin!

Esnek Modeli tercih eden müşteriler; her ay sabit bir taksit tutarı biriktirmek zorunda olmuyor. Bunun yerine ekonomik durumları elverdikçe taksit tutarı belirleyip veya ellerinde oldukça ara ödeme yapabiliyor. Ve bu şekilde almak istediği ev veya araba tutarının yarısına ulaştığınızda, kalan tutar Katılımevim tarafından tamamlanmaktadır. Sonrasında ise, alınacak olan evin ya da arabanın tam değeri müşteriye finans olarak verilmektedir. Böylelikle, müşteri kendi bulduğu ve almak istediği ev veya arabayı satın alır.

Esnek Model ’de, araba veya evinizi faizsiz koşullarla aldıktan sonra kalan taksitlerinizi ödemeye devam edersiniz. Katılımevim ev ve araba modelleri ile hayalinizdeki ev veya arabaya, faiz ve kredi farkı ödemeden, düşük bir organizasyon ücreti ve küçük taksitlerle kavuşmanızı sağlar. Diğer modellerde olduğu gibi burada da; aylık taksit tutarını siz belirlersiniz. Aylık ödemelerinizi artırarak, finans desteğini daha çabuk alabilirsiniz.

Öte yandan; birikim döneminde zorlandığınızda taksit erteleyerek süreci kolayca atlatma şansınız var. Bu dönemde müşterilerden hiçbir faiz ya da vade farkı alınmamaktadır. Birikim döneminde müşteri istediği zaman sistemden ayrılabiliyor. Katılımevim nedir diye soran ve bu sisteme dahil olmak isteyen müşterilerin, nüfus cüzdanı ile başvurmaları yeterli. Katılımevim’in , sözleşme metni oldukça sade, kolay anlaşılır ve çok kısadır.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!