Katılım Modelleri

  • Katılım Modelleri

Katılımevim, Modelleri Sizi Ev Sahibi Yapıyor!

Katılımevim, ev almak isteyen ama yeterli maddi olanağı olmayan herkesi hayallerindeki eve kavuşturuyor. Katılımevim; Rahat Model, Hızlı Model, Sabit Model ve Esnek Model alternatifleri sayesinde isteyen herkesi, birikime dayalı faizsiz koşullarla ev sahibi yapıyor.

Katılımevim, birikime dayalı finans desteği sayesinde ev sahibi olmak isteyenler tarafından yoğun ilgi görüyor. Katılımcılarına sağladığı rahat ödeme koşulları ve katılım modellerinin çeşitliliği avantaj sağlıyor. Katılımevim, cazip ödeme koşulları sayesinde de ev almak ve araba sahibi olmak isteyen alıcılar tarafından tercih ediliyor. Katılımevim’de; ödeme koşulları, alınan evin teslimat tarihi ile peşinat verip vermeyeceğini katılımcı kendi maddi koşullarına göre karar veriyor.

Birikime dayalı faizsiz finans desteği sunan Katılımevim, katılımcılarına ödeme imkanlarına göre ev sahibi olmaları için dört ayrı ödeme modeli sunuyor. Dileyen herkesin, bütçesine göre ve kira öder gibi istediği evi alabilmesi için finansal destek veren Katılımevim, farklı ödeme modelleri oluşturdu. Buna göre Katılımevim; Rahat Model, Hızlı Model, Sabit Model ve Esnek Modeli ile isteyen herkesi hayallerindeki eve kavuşturuyor.

Katılımevim Rahat Model

Katılımevim’in Rahat Modeli katılımcılar tarafından en çok ilgi gösterilen faizsiz birikim yöntemleri arasında bulunuyor. Katılımevim, Rahat Model’de katılımcıların faiz veya krediye bulaşmadan alacağı ev için birikime dayalı ve sırayla finans desteği verdiği en cazip modeldir. Rahat Model’de, katılımcı alacağı finans tutarını kendi belirler. Katılımevim’in Rahat Modeli sayesinde bu modeli tercih eden katılımcılar, düzenlenen kampanyalar sayesinde son ayı beklemeden kısa sürede ev veya arabasını alıyor.

Katılımevim Hızlı Model

Katılımevim tarafından hazırlanan bir diğer katılım modeli ise, Hızlı Model’dir. Bu modelde diğer alternatiflerde olduğu üzere katılımcıların faiz ve kredi yükü altına girmeden, yatırım için sırayla finans desteği almasına olanak sağlar. Katılımevim Hızlı Model’de, katılımcı alacağı finansın tutarını ve aylık ödeme tutarlarını kendisi belirler. Bu modelde de Katılımevim’in sunduğu kampanyalar sayesinde, katılımcı son ayı beklemeden kısa sürede ev veya arabasına sahip olmaktadır.

Katılımevim Sabit Model

Birikime dayalı faizsiz finans desteği sunan Katılımevim, Sabit Model sayesinde katılımcıları hayalini kurdukları ev ve arabaya kavuşturuyor. Sabit Model’de katılımcı almak istediği, ev veya arabaya için taksitler halinde birikim yapıyor. Katılımcının birikimi almak istediği finansın yarısına ulaştığında ise, Katılımevim faizsiz finans desteğini alarak hayallerini gerçekleştiriyor. Sabit Model sayesinden istediği eve kavuşan katılımcı kalan taksitlerini ödemeye devam ediyor. Hemen belirtmek gerekir bu model de diğer iki modelde olduğu üzere, kura uygulaması bulunmuyor. Bu modelde katılımcı, istediği tutarın yarısına ulaştığında, finans desteği tarafına teslim edilir.

Katılımevim Esnek Model

Katılıevim’in 4. Katılım modeli de ise, Esnek Model. Söz konusu Esnek Model’de, alacağınız ev veya araba için taksitler halinde birikim yaparsınız ama, her ay sabit bir tutar biriktirme zorunluluğu yok. Esnek Model’de katılımcı ekonomik durumunuza göre taksit tutarlarını belirler ve olanakları kapsamında ara ödemeler yapabilir. Bu modelde de katılımcı almak istediği ev veya arabanın değerinin yarısına ulaştığınızda, kalan tutar Katılımevim tarafından tamamlanarak finans desteği teslim edilir. Katılımcı, kalan taksitlerini ödemeye devam eder. Esnek Model’de tutarın yarısına ulaşıldığında finans desteği teslim edildiği için kura uygulaması bulunmamaktadır. Bu model sayesinde düşük bir katılım ücreti ile istediğiniz ev veya arabaya sahip olabilirsiniz.

Katılımevim, farklı cazip avantajlara sahip 4 ayrı katılım modeli ile herkesin bütçesini zorlamadan istediği ev ve arabayı almasına olanak sağlıyor. Katılımevim, katılım modellerinde teslimat öncesi birikim dönemin istediğiniz zaman ayrılma şansınız var. Öte yandan; katılımcılar peşinat ile çok daha erken teslim alma veya taksit tutarlarını düşürme şansına sahip.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

İlgilendiğinizi seçiniz


Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!