Kiradan Kurtulmak İçin İlk Adımı Atın

Hızlı model

Kiradan kurtulmak, bir çok kişi tarafından istenilen, ancak ekonomik imkansızlıklar veya yetersizlikler nedeniyle sürekli ertelenen bir istek.

Günümüz kent hayatında insanlar iki temel konudan çok bıkmış durumda. Bunlardan biri sabah akşam ulaşım sırasında hayatlarından giden önemli zaman dilimi diğeri ise, barınma ihtiyaçlarını teminen, her ay yüksek oranlarda ödemek zorunda oldukları ve hiçbir geri dönüşü olmayan ev kiraları. Aslında kirada oturan hiç kimse içinde bulunduğu bu kira kıskacından hoşnut değil ve herkes kira öder gibi ev sahibi olmak ister.

Kiradan Kurtulmak İçin Bir Adım

Kiradan kurtulmak, tahmin edilenden daha çok kişi tarafından istenilen, ancak ekonomik imkansızlıklar veya yetersizlikler nedeniyle sürekli ertelenen bir istek. Kirada olup, kiradan kurtulmak istiyorum  veya kiradan kurtulmak için bir adım atmalıyım diye düşünenlerin sayısı bir hayli fazla. Haklı olarak her ay aile bütçesinin önemli bir bölümünü kiraya ayırmak, hiç kimseyi mutlu edecek bir durum değil.

Kaldı ki, kira vermekle iş bitmiyor; kiralanan evin ısınma, elektrik, doğalgaz  ve su gibi diğer temel barınma gideri olarak nitelendirilen masraf kalemleri ile epeyi önemli bir yekûn oluşturduğu bilinmektedir. Onların istediği uygun koşullar oluştuğunda ise, örneğin faizsiz ev almanın yolları hemen kendi evlerini satın almak için adım atacaklardır. Orta halli gelir düzeyine sahip olup, hala kirada oturan vatandaşlar da yavaş yavaş ev alma taktikleri  konusunda araştırmalar yapıyor ve kendilerine uygun bir çıkış yolu belirlemeye çalışıyor.

Kiradan Kurtulup Ev Satın Alma Taktikleri

Vatandaşlara, ev ve araba satın alma konusunda faizsiz ve peşinatsız finans desteği veren Katılımevim, ev veya araba satın almak isteyip de yeterli birikime sahip olmayanlara, kişisel bütçeleri doğrultusunda, kendilerine uygun farklı tasarruf finansman yöntemleri ile destek olmaktadır.

Eğer sizde kiradan kurtulmak istiyorum, kiradan kurtulmak için bir adım atmalıyım, kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorum diye düşünüyorsanız, Kiradan kurtulmak için Katılımevim’e gelin demek doğru bir ifade olur. Ev sahibi olmak isteyenlere faizsiz ev almanın yolları konusunda müşterilerine bir çok farklı model sunan Katılımevim, 833TL ile kiradan kurtulma çözümleri sağlıyor.

Faizsiz ve peşinatsız ev veya araba almaya karar verdiğinizde, aile bütçenizin tutarı ne kadar olursa olsun Katılımevim, size mutlaka faizsiz ev almanın yolları hakkında bir alternatif sunacaktır. Sizi yapmanız gereken tek şey, en yakın Katılımevim şubesini ziyaret edip, size en uygun modele yazılmanız olacak.

Ev satın aldıktan sonra taksitleri öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim’in kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle ödeyin, evinizi rahatça seçin. Elinize toplu bir para mı geçti? Gelin ödeme planınızı yenileyelim evinize daha erken kavuşun. Katılım sizden çözüm bizden. Katıılımevim’de herkes için kişiye özel çözüm var. Acele edin kiracıya ev kampanyalarını kaçırmayın.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!