Tasarruf Finansman Şirketlerinde Faizsiz Ödeme Yöntemleri

Tam da bu noktada yüksek faizli krediler altında kalmadan ev sahibi olmanızın yolunu açan faizsiz finansman şirketleri, son dönemlerde insanların bir eve sahip olmasını kolaylaştıran seçenekler sunmaktadır.

Ev sahibi olmak için faizli ödeme yöntemleri dışında bir yol arayanların başvurduğu seçeneklerden biri olan tasarruf finansman şirketleri hem faiz politikaları hem de uygun ödeme seçenekleri sebebiyle günümüzde oldukça ilgi görmektedir.

TASARRUFA DAYALI FAİZSİZ FİNANSMAN SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR?

Faizli finans hesaplaması yapmanıza gerek kalmadan vade farksız ve faizsiz ödeme seçenekleri sunan Katılımevim, BDDK lisanslı tasarruf finansman şirketidir. Temelinde dayanışma ve yardımlaşma olan Katılımevim, uzun yıllar yüksek faizli geri ödemeler yapmak zorunda kalmadan hayalini kurduğunuz eve sahip olmanız için aracı olmaktadır. Bankaların faizli ödeme planlarıyla konut finansmanı hesaplamak zorunda kalmadan, kira öder gibi ev sahibi olmanızı kolaylaştıran Katılımevim’de her bütçeye uygun tasarruf finansman yöntemi bulunmaktadır.

Katılımevim’de hiçbir şekilde ek ödeme, dosya masrafı, sigorta ve zorunlu peşinat gibi banka kredisi çekerken yerine getirmeniz gereken koşullar bulunmaz. Yalnızca ana parayı geri ödeyerek, faizli finansman hesaplaması yapmadan ev sahibi olabileceğiniz Katılımevim’in ödeme yöntemlerinden biri olan Çekilişli Plan’da satın almak istediğiniz ev için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınıza göre bir gruba dahil olursunuz. Tasarrufa dayalı faizsiz finansman sistemi sayesinde sözleşme süreci de tamamlandıktan sonra her ay noter huzurunda yapılan çekilişlerle evinize sahip olacağınız tarih belirlenir.

Bir diğer faizsiz ödeme yöntemi olan Kişiye Özel Plan’da ise istediğiniz evi ve aylık ödeyeceğiniz taksit tutarını belirleyerek özel bir ödeme planı oluşturabilirsiniz. Peşinatlı ya da peşinatsız dahil olabileceğiniz bu tasarrufa dayalı faizsiz finansman, BDDK’nın belirlediği kriterlere uygun olan bir sistem üzerine kurulmuştur.

FAİZSİZ FİNANSMAN ŞİRKETLERİNE NASIL BAŞVURULUR?

Faizsiz finansman şirketleri arasında, sağlam temeller üzerine oturmuş yönetim ve finansal sistemiyle dikkat çeken Katılımevim, kuruluşundan beri birçok ailenin ev sahibi olmasına aracı olan bir tasarrufa dayalı faizsiz finansman sistemine sahiptir. Sahip olduğu yönetim ve finans sistemiyle Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) lisans verdiği finans organizasyon şirketi olan Katılımevim’in tasarruf yöntemleri sayesinde konut finansmanı hesaplarken faiz eklemenize gerek kalmaz.

18 yaşını geçmiş her vatandaşın dahil olabileceği tasarruf yöntemlerine sahip olan Katılımevim’e başvuru yapmak için kimlik bilgileriniz dışında hiçbir belge sunmanız gerekmez. Kişisel bilgilerinizi ve banka geçmişinizi dikkate almadan başvurularını değerlendiren Katılımevim tasarrufa dayalı faizsiz finansman şirketlerinden biri olmasının yanı sıra aynı zamanda kurumsal işleyişe sahip olan bir finans şirketidir. Tüm işlemlerini yasaya ve mevzuata uygun olacak şekilde sürdüren Katılımevim ile geçmişten bugüne birçok insan geleceğine yatırım yapma şansı elde etmiştir.

Genel olarak insanlar arası dayanışmayı güçlendirmeyi görev edinen Katılımevim, sahip olduğu BDDK lisansıyla geleceğiniz adına yapacağınız yatırımlar konusunda şüphe duymadan adım atabileceğiniz tasarrufa dayalı faizsiz finansman şirketlerinden biri olarak dikkat çekmektedir. Yıllardır hayallerinizi süsleyen eve kavuşmak için finansman desteği sunan Katılımevim’le geleceğinizi inşa etmek için bugün bir adım atma şansı elde edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir – Araç finansması ile otomobil sahibi olmak

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!