555 TL Taksitle Araba Ve Ev Sahibi Olun

Katılımevim ile 30.000 TL’lik Sahibinden Araba ve Ev 555 TL Taksitle; Araba ve Ev Sahibi Olma Fırsatı yakalayabilirsiniz.

Ev Sahibi Olmak,  yani barınma ihtiyacını çözümüme kavuşturmuş olmak her toplumda refah göstergesi olarak görülmektedir. Ev Sahibi Olmak,  bir taraftan toplumda refah seviyesi açısından değerlendirilirken öte yandan, aile için de bir güvence işareti olarak kabul görmektedir. Çünkü, nerede ve hangi koşullarda yaşıyor olursanız olun, barınma ihtiyacınızı mutlaka karşılamanız gerekir.

Bu nedenle gelir seviyesi ve ekonomik koşulları ne olursa olsun, çoğu insan  ilk fırsatta kendi ödeme koşullarına uygun bir ev satın almak ister. Ev Sahibi Olmak,  insanlara gelecekleri konusunda bir nevi garanti sunmaktadır. Örneğin, her hangi bir sıkıntı nedeniyle, bir süre işsiz kaldığınızda ev kira mı nasıl öderim veya ev sahibi beni evden çıkarır mı gibi kaygı duymanızı engeller. Kısacası, Ev Sahibi Olmak  iyi veya kötü ailenizle başınızı sokacağınız ve kendinizi güvende hissettiğiniz yerdir.

Araba Almak

İşte bu nedenledir ki, herkesin kendi ekonomik koşullarına göre ev sahibi olmayı istemesi oldukça anlaşılır bir talep. Aynı şekilde Sahibinden Araba ve Ev Almak  da  günümüz  koşullarında Ev Almak kadar zorunlu hale gelmiştir. Mesela, şehir içi veya şehir dışı bir yerden bir yere ulaşım; ancak birkaç araçla aktarmalı olarak yapılabiliyor. Aile de küçük çocuk veya bebeğin olması ise, söz konusu yolculuğu 2-3 kat daha zahmetli hale getirmektedir. O nedenle, lüks gibi görülen Sahibinden Araba ve Ev Almak aslında özellikle büyük kentlerde  temel ihtiyaç haline gelmiştir.

Sahibinden Araba ve Ev Satın Alma

Ev, araba gibi mülk edinimleri günümüzde kişilerin acil ihtiyaçlarına rağmen, kolayca alınamamaktadır. Alıcılar bu konuda kolaylık sağlaması açından Sahibinden Araba veya Sahibinden Ev  satın almayı tercih etmekteler. Bu yöntem alıcılara  fiyat konusunda herhangi bir komisyon oranı eklemediği için oldukça avantajlı gelmektedir. Buna karşın her zaman sahibinden araba ve ev almak mümkün olmuyor. Gerek zamanın kıymetli olması ve gerekse mülk sahiplerinin her alıcı ile tek tek  görüşmek istememesi; zorunlu orak araya komisyonla iş yapan emlakçı yada oto galericileri araya koymaktadır.

Diğer yandan her semtte özellikle hafta sonları kurulan oto pazarları ise, daha geleneksel  yöntemlerle araba satışı yapmaktadır. Kısıtlı bütçe ile Araba Almak  isteyen çoğu kişi bu semt oto pazarlarını takip etmektedir. Bu pazarlarda arabasını satmak isteyen oto sahipleri, aracı her türlü özelliği ve sorunlarını tek tek alıcılara anlatmaktadır. Oto pazarlarının bir diğer özelliği ise, araba alacak kişinin piyasa rayiçleri başta olmak üzere bir çok konuda fikir sahibi olmasına önemli katkı sağlamasıdır.

Taksitle Araba veya Taksitle Ev Satın Alma Yolu

Hatta şansınızın yaver gitmesi halinde Araba Almak  için gittiğiniz oto pazarından taksitle araba almanızda mümkün. Günümüz ekonomik koşullarında çok iyi bir gelire sahip olmanız veya belli bir birikiminizin olmaması halinde ev veya araba gibi ihtiyaçları peşin alma şansınız yok. Doğal olarak büyük ölçekli mal edinimlerinde ihtiyaç olmasına rağmen, ev sahibi olmak isteyen tüketicilerin ekonomik geliri kısıtlı olduğunda bir süre ertelenmektedir. Ya da, gelir bütçesine uygun koşullarda Taksitle Araba veya Taksitle Ev satın alma yoluna gidilmektedir. Son yıllarda özellikle kira ödemekten bıkan kişiler, kira öder gibi taksitle ev sahibi olmak istiyor. Bu nedenle ya sahibinden ev alma yoluna gidiyor veya bu konuda faklı çözümler bulmaya çalışıyor.

Katılımevim’den Faizsiz Finans Desteği

Mesela, birikime dayalı faizsiz finans desteği sunan Katılımevim, ev almak isteyenlere bu konuda sağladığı cazip ödeme koşulları ve  kolaylıklar sayesinde geniş bir kesim tarafından oldukça ilgi görüyor. Gelir durumu ne olursa olsun dileyen herkesin nüfus cüzdanı ile başvurabildiği Katılımevim, dört ayrı ödeme modeli sunmaktadır. Müşterileri kendi gelir durumlarına en uygun modeli seçtikleri Katılımevim’de, aylık taksit oranları, teslim tarihi ve ödeme süresine de müşteriler karar veriyor. Böylece, ödememeler konusunda müşteriler hiçbir zorluk çekmeden  ev sahibi olabiliyor. Katılımevim, bir çok il ve ilçede yer alan şubesi ile dileyen herkesin kolayca ulaşabileceği yakınlıkta.

İsteyen herkesin tasarruf finansman yöntemleri hakkında bilgi alabileceği Katılımevim’de, taksit ödemeye başlayan ancak bir neden dolayı taksitlerini aksatanlar ise, taksit öteleyebiliyor. Aksayan taksitlerini ileri ki aylara öteleyen müşteri, hiçbir faiz veya gecikme cezası ödemiyor. Katılımevim,  4 ayrı katıl modeli dışında  zaman zaman düzenlediği kısa süreli kampanyalarla da cazip fırsatlar sunuyor.  Bu kampanya  fırsatları ile hem ödeme hem de teslim süresini kısaltan Katılımevim, bu nedenle büyük ilgi görüyor. Söz konusu avantajlı olanaklar sunan kampanyalardan yararlanmak veya haberdar olmak için size en yakın Katılımevim şubesini ziyaret etmeniz veya sosyal medya hesaplarını takip etmeniz gerekiyor.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!