Düşük Taksitle Ev ve Araba Sahibi Olun

Ev sahibi olmak, yani barınma ihtiyacını çözüme kavuşturmuş olmak her toplumda refah göstergesi olarak görülmektedir. Ev sahibi olmak, bir taraftan toplumda refah seviyesi açısından değerlendirilirken öte yandan, aile içinde bir güvence işareti olarak kabul görmektedir. Çünkü nerede ve hangi koşullarda yaşıyor olursanız olun, barınma ihtiyacınızı mutlaka karşılamanız gerekir.

Bu nedenle gelir seviyesi ve ekonomik koşulları ne olursa olsun, çoğu insan ilk fırsatta kendi ödeme koşullarına uygun bir ev satın almak ister. Ev sahibi olmak, insanlara gelecekleri konusunda bir nevi garanti sunmaktadır.

Araba Almak

İşte bu nedenledir ki herkesin kendi ekonomik koşullarına göre ev sahibi olmayı istemesi oldukça anlaşılır bir talep. Aynı şekilde sahibinden araba ve ev almak da günümüz koşullarında ev almak kadar zorunlu hale gelmiştir. Mesela, şehir içi veya şehir dışı bir yerden bir yere ulaşım; ancak birkaç araçla aktarmalı olarak yapılabiliyor. Ailede küçük çocuk veya bebeğin olması ise, söz konusu yolculuğu 2-3 kat daha zahmetli hale getirmektedir. O nedenle, lüks gibi görülen sahibinden araba ve ev almak aslında özellikle büyük kentlerde temel ihtiyaç haline gelmiştir.

Sahibinden Araba ve Ev Satın Alma

Ev, araba gibi mülk edinimleri günümüzde kişilerin acil ihtiyaçlarına rağmen, kolayca alınamamaktadır. Alıcılar bu konuda kolaylık sağlaması açından sahibinden araba veya sahibinden ev satın almayı tercih etmekteler. Bu yöntem alıcılara  fiyat konusunda herhangi bir komisyon oranı eklemediği için oldukça avantajlı gelmektedir. Buna karşın her zaman sahibinden araba ve ev almak mümkün olmuyor. Gerek zamanın kıymetli olması ve gerekse mülk sahiplerinin her alıcı ile tek tek görüşmek istememesi; zorunlu olarak araya komisyonla iş yapan emlakçı ya da oto galericileri araya koymaktadır.

Diğer yandan her semtte özellikle hafta sonları kurulan oto pazarları ise, daha geleneksel yöntemlerle araba satışı yapmaktadır. Kısıtlı bütçe ile araba almak isteyen çoğu kişi bu semt oto pazarlarını takip etmektedir. Bu pazarlarda arabasını satmak isteyen oto sahipleri, aracı her türlü özelliği ve sorunlarını tek tek alıcılara anlatmaktadır. Oto pazarlarının bir diğer özelliği ise, araba alacak kişinin piyasa rayiçleri başta olmak üzere birçok konuda fikir sahibi olmasına önemli katkı sağlamasıdır.

Taksitle Araba veya Taksitle Ev Satın Alma Yolu

Hatta şansınızın yaver gitmesi halinde araba almak için gittiğiniz oto pazarından taksitle araba almanızda mümkün. Günümüz ekonomik koşullarında çok iyi bir gelire sahip olmanız veya belli bir birikiminizin olmaması halinde ev veya araba gibi ihtiyaçları peşin alma şansınız yok. Doğal olarak büyük ölçekli mal edinimlerinde ihtiyaç olmasına rağmen, ev sahibi olmak isteyen tüketicilerin ekonomik geliri kısıtlı olduğunda bir süre ertelenmektedir. Ya da gelir bütçesine uygun koşullarda taksitle araba veya taksitle ev satın alma yoluna gidilmektedir. Son yıllarda özellikle kira ödemekten bıkan kişiler, kira öder gibi taksitle ev sahibi olmak istiyor. Bu nedenle ya sahibinden ev alma yoluna gidiyor veya bu konuda faklı çözümler bulmaya çalışıyor.

Katılımevim’den Faizsiz Finans Desteği

Mesela, birikime dayalı faizsiz finans desteği sunan Katılımevim, ev almak isteyenlere bu konuda sağladığı cazip ödeme koşulları ve kolaylıklar sayesinde geniş bir kesim tarafından oldukça ilgi görüyor. Gelir durumu ne olursa olsun dileyen herkesin nüfus cüzdanı ile başvurabildiği Katılımevim, iki ayrı ödeme modeli sunmaktadır. Müşterileri kendi gelir durumlarına en uygun modeli seçtikleri Katılımevim’de, aylık taksit oranları, teslim tarihi ve ödeme süresine de müşteriler karar veriyor. Böylece, ödemeler konusunda müşteriler hiçbir zorluk çekmeden ev sahibi olabiliyor. Katılımevim, birçok il ve ilçede yer alan şubesi ile dileyen herkesin kolayca ulaşabileceği yakınlıkta.

İsteyen herkesin Tasarruf Finansman Yöntemleri hakkında bilgi alabileceği Katılımevim’de, taksit ödemeye başlayan ancak bir nedenden dolayı taksitlerini aksatanlar ise, taksit öteleyebiliyor. Aksayan taksitlerini ileri ki aylara öteleyen müşteri, hiçbir faiz veya gecikme cezası ödemiyor.

Katılımevim, ev sahibi olmak isteyen herkesin faize, krediye katlanmadan hayalindeki eve kavuşması için çalışır. Müşterilerimize sunduğumuz Tasarruf Finansman Yöntemleri, sade ve anlaşılır iki plandan oluşur.

Her iki planda da anapara dışında herhangi bir vade farkı, ek masraf ve faiz ödemesi gibi ek maliyetler yoktur. Katılımevim’le ev sahibi olurken sadece anaparayı öder, kazancınızı ek masraflar için değil kendi ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!