Faizsiz Ev Kredisi 2019 Oranı – Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Peşinatsız ev, Kredisiz ev, Senetle ev, Kiracıya ev ,Faizsiz ev

2019 yılında kredi tutarı oldukça arttı. Bankalara kredi başvurusunun sonucunda konut kredisinin faiz oranlarının da yüksek olmasıyla ev almak neredeyse imkansız. Faizsiz ev alma ve faizsiz ev sahibi olmak herkesin hayalidir. Konut finansmanı bulmakta zorlanan insanlara Katılımevim, hayallerindeki evi almalarına yardımcı oluyor.

Katılımevi’de ev sahibi olmanız için size faizsiz yöntemlerle ev sahibi yapıyor. Faizsiz konut kredisi veren bankalar, faizsiz konut kredisinin sıfır faizli olması avantaj gibi gözükse de Katılım bankalarının faizsiz adı altında insanlara ciddi ödeme yükü getirmektedir.

Faizsiz Ev Kredisi 2019 Oranı - Faizsiz Ev Sahibi Olma Yöntemi

Büyük kentlerde yaşayanları büyük çoğunluğu, bir gün kendi evinin sahibi olmak ister. Aslında elbette herkes kendi evinin sahibi olup, içinde huzurla ve kira derdi olmadan oturmak ister.

Kentlerde yaşayanlar açısından daha yüksek olan ev kiraları, aile bütçesini de bir hayli zorlamaktadır. O nedenle haklı olarak kiracı olan herkesin hali ev sahibi olmaktır. Bu yönde zaman içinde bir birikim sağladıysanız, ev almanız daha kolay olacaktır. Çünkü bir tarafa koyduğunuz birikiminiz, almayı düşündüğünüz evin istenilen peşinatına sayılacaktır.

Ev sahibi olmak

Kendi evinin sahibi olmak isteyen yatırımcılar, bu amaçla öncelikle konut kredisi veren bankaların kapısını çalmaktadır. Bankaların yatırımcıya verecekleri konut kredisine uyguladıkları faiz oranları ve diğer masraflar; aylık taksit oranlarını epeyi yükseltmektedir. Bu nedenle, orta ve dar gelir seviyesine sahip olan kişiler haklı olarak, banka kredi ve faiz uygulamalarından uzak durmaktadır. Çünkü, bankadan konut kredisi almaları halinde, geri ödemesi olan aylık taksitleri ödemek içi aile bütçelerini epeyi aşmaları gerekecek.

Faizsiz Ev Kredisi 2019 Oranı

Bunun yanı sıra, özel durumu nedeniyle faizsiz konut kredisi almaya hak kazananlarda var. Devletin ilgili yasaları uyarınca faizsiz konut kredisi 2019 yılı için toplam 137.000 TL olarak belirlendi.

Buna göre resmi uygulama gereği; Toplu Konut İdaresi Tarafından Şehit Ailelerine, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri bu faizsiz konut kredisi olanağından yararlanabiliyor.

Faizsiz Konut Kredisi miktarı

Bu kapsamda Faizsiz Konut Kredisi Hakkında Yönetmelik’te yer alan Kredinin Tutarı başlıklı 6. Maddesi gereğince; Faizsiz Konut Kredisi miktarı 2019 yılı için 137.000 TL olarak açıklandı.

Böylelikle, faizsiz konut kredisi kimlere verilir sorusuna kısaca: Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimler diyebiliriz.

Faizsiz Konut Kredisi İçin İstenen Belgeler

Kredi istek dilekçesi, kredinin müştereken kullanılması durumunda, diğer hak sahiplerinin kredi kullanmaktan vazgeçtiklerine dair noter onaylı feragatname, SGK hak sahipliği belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, konuta ilişkin tapu senedi ve örneği ile yönetmelikte belirtilen diğer belgeler. Ev ve araba alma konusunda yatırımcılara faizsiz finans desteği sunan Katılımevim, faizsiz ev, faizsiz ev kredisi ve faizsiz kredi gibi koşullarda, ev sahibi olmak isteyenlere destek olmaktadır.

Katılımevim Rahat Model Nedir?

Bu model, Katılımevim’in en çok rağbet gören faizsiz birikim yöntemlerinden biridir.

Bu model, katılımcıların faiz ve kredi yükü altına girmeden sırayla finans aldığı bir modeldir. Finansın tutarını katılımcının kendisi belirler. Düşük taksitler halinde öder.

Bu model şöyle çalışır; Örneğin 200.000 TL değerinde bir ev almak istediğiniz de normal şartlarda her ay kenara 2.000TL ayırarak 100 ay sonra evinizin parasını biriktirebilirsiniz. Fakat para biriktirmek günümüzde pek mümkün olmuyor. Üstelik süre 100 ay gibi uzun bir süreç olunca parayı biriktirmek imkansız hale gelmektedir.

İşte Rahat Modelin faydası burada devreye giriyor. Katılımevim’in sunduğu kampanyalar sayesinde son ayı beklemezsiniz. Çok kısa sürede evinize-arabanıza kavuşursunuz.

100.000 ₺ Değerinde Ev Kampanyası
katılımevim ev almak
katılımevim ev almak
katılımevim ev almak
katılımevim ev almak
katılımevim ev almak
katılımevim ev almak
katılımevim ev almak
katılımevim ev almak

İlk Aylarda Alma Fırsatı

Üstelik ilk aydan itibaren T.C. Resmi Noteri huzurunda yapılan ve tüm Türkiye’de canlı yayınlanan sıra belirleme programlarında çok daha erken alma fırsatınız mevcuttur.

İlk ay teslim alan çok sayıda katılımcı mevcuttur. Taksit sayısı kadar isim arasından sıra belirlenir.

İsmi hiç okunmayan katılımcılar son aya bırakılmaz çok erken tarihte teslimat yapılır.

Bu model sayesinde şu ana kadar birçok aile ev ve araba sahibi olmuştur.

Peşinat ve Taksitler

Bu modelde ev veya araba almak isteyenler ekonomik güçlerine ve taksit tutarını ödeme durumlarına göre özel ve adil olarak belirlenmiş modellerden birini seçerler.

Danışmanlarımız katılımcılarımızı kendilerine en uygun modele yönlendirmektedir.

Katılımcımızın kolayca ödeyeceği model seçilir. Modellerimizin hepsinde hayalini kurduğunuz evin-arabanın bedelini, kaç ayda ödeyebileceğinizi ve başlangıçta peşinat verip vermeyeceğinizi siz belirlersiniz.

Vereceğiniz peşinat ile çok daha erken teslim alabilir ve dilerseniz taksit tutarınızı düşürebilirsiniz.

Sözleşme

Satın alınacak ev veya araba için taksitlendirme ve ödeme şekilleri belirlendikten sonra bu hususlar yazılı hale getirilir. Daha sonra ise karşılıklı imzalanarak katılım tamamlanır. Sözleşme metni çok kısadır. Sade ve kolay anlaşılır bir dille yazılır.

Gerekli Evraklar

Hiçbir belge talep edilmez (bordro, findeks vb). Katılmak için yalnızca nüfus cüzdanı yeterlidir.

Katılım Bedeli

Katılımevim’de faiz, vade farkı, kira yardımı, dosya masrafı gibi ek masraflar yoktur.

Katılımcılar ev ve arabanın değerine bağlı olarak hesaplanan düşük bir katılım bedeli öder.

Katılımevim’e başka hiç bir ücret ödenmez. Katılım bedeli kredi ve faizle finans sunan kuruluşlarla kıyaslanamayacak kadar düşük kalmaktadır.

Cazip kampanyalar hakkında bilgi almak için hemen aşağıdaki forma numaranızı bırakabilirsiniz.

Öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim’in kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle ödeyin, evinizi rahatça seçin. Elinize toplu bir para mı geçti?

Gelin ödeme planınızı yenileyelim evinize daha erken kavuşun. Katılım sizden çözüm bizden. Katıılımevim’de herkes için kişiye özel çözüm var.

Acele edin Az Peşinatla Kira Öder ev kampanyalarını kaçırmayın.

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun
Sizi Arayalım.

Diğer Haberler