Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak 

faizsiz kira öder gibi

Katılımevim, Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi yapıyor. Katılımevim’de faiz, vade farkı, kira yardımı, dosya masrafı gibi ek masraflar yoktur.

Gayrimenkul satın almak veya ev edinmek, insanın hayatında vereceği en önemli kararlardan biridir. Maddi açıdan oldukça değerli olan gayrimenkul yatırımı, aslında pek de kolay verilecek bir mülk edinimi kararı değildir.

Aslında ev satın almak, hayatta edindiğimiz diğer mülk edinimlerinden farklı ve pahalıdır. Yani ev veya kişisel eşyalarımız gibi sıkılınca hemen değiştirebileceğimiz veya başkasına verebileceğimiz bir şey değildi. Bu nedenle kiradan yakınıp da kendi evinin sahibi olmayı hayal edenler, bu istekleri için oldukça azimli olmalılar. Ev satın alma konusunda çoğunlukla bireyler ilk etapta Kiradan kurtulmak için gelir durumlarını fazla zorlamayacak olan; Kira öder gibi Ev sahibi olmak, Taksitle ev alma, Peşinatsız ev, Senetle ev gibi yöntemlerle Ev almak yolunu tercih ediyorlar.

Ev sahibi olmaya karar verdiğinizde, nasıl ve hangi özelliklere sahip, hangi semtte bir ev ya da hangi yaşam veya ulaşım merkezlerine sahip olmasını istediğinizi iyi belirlemeniz gerekiyor. Sonrasında ise, ekonomik durumunuzu göz önüne alarak kaç liralık bir konut satın alacağınızı ve aylık ödeyebileceğiniz taksit miktarlarını karar vermelisiniz.

Küresel anlamda İslami bankalar veya faizsiz bankalar şeklinde nitelendirilen finans kuruluşları, Türkiye’de katılım bankası adı altında hizmet sunmaktadır.

Faizsiz Ev Sahibi Olmak Çok Kolay!

Son olarak da satın almayı istediğiniz evi; Taksitle ev al, Faizsiz ev, Kiracıya ev ve Kredisiz ev gibi farklı seçeneklerden oluşan yöntemlerden hangisi ile alacağınızı belirlemeniz gerekir. Bankaların sunduğu ev kredisi faiz oranları ve genel kredi masrafları açısından yatırımcılara oldukça ağır geliyor. Bu noktada, faizsiz finansman desteği sağlayan firmalar yatırımcılara gerek ev, arsa veya araba edinimi konusunda sundukları çözümlerle yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor.

Ev satın alınması konusunda yatırımcılara faizsiz yatırım olanağı sunan Katılımevim, dileyen herkesi Faizsiz Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak konusunda destekliyor. Bu nedenle Katılımevim, katılımcıları 4 ayrı ödeme modeli ile arzu ettikleri ev ya da arabayı almaları için finansman açısından desteklemektedir. Katılımcılar, farklı koşul ve sürelerden oluşan ödeme modellerini, tamamen kendileri istek ve gelir durumlarına en uygun olacak şekilde belirliyor. Böylece, satın alınacak mülk konusunda özgür olan katılımcılar aynı zamanda ödeyecekleri taksit tutarının belirlenmesine de kendileri karar veriyor.

Katılım Modelleri

Şubelerimizdeki uzman danışmanlarımız sizi dinledikten sonra en uygun model konusunda tavsiyede bulunmaktadır. Katılımcımızın kolayca ödeyeceği model seçilir. Modellerimizin hepsinde hayalini kurduğunuz evin-arabanın tutarını, aylık ödemeleri ve peşinat verip vermeyeceğinizi siz belirlersiniz.

Hızlı Model Nedir?

Hızlı Model, katılımcıların faiz ve kredi yükü altına girmeden sırayla finans aldığı bir modeldir. Finansın tutarını katılımcının kendisi belirler. Düşük taksitler halinde öder.

Bu model şöyle çalışır; Örneğin 200.000 TL değerinde bir ev almak istediğiniz de normal şartlarda her ay kenara 2.000TL ayırarak 100 ay sonra evinizin parasını kendiniz biriktirebilirsiniz. Fakat para biriktirmek günümüzde pek mümkün olmuyor. Üstelik süre 100 ay gibi uzun bir süreç olunca bu parayı biriktirmek imkansız hale gelmektedir.

İşte bu modelin faydası burada devreye giriyor. Katılımevim’in sunduğu kampanyalar sayesinde son ayı beklemezsiniz. Çok kısa sürede evinize-arabanıza kavuşursunuz.

İlk Aylarda Alma Fırsatı

Üstelik ilk aydan itibaren T.C. Resmi Noteri huzurunda yapılan ve tüm Türkiye’de canlı yayınlanan kuralar sayesinde çok daha erken alma fırsatınız mevcuttur. İlk ay teslim alan çok sayıda katılımcı mevcuttur. Taksit sayısı kadar isim arasından sıra belirlenir. İsmi hiç okunmayan katılımcılar son aya bırakılmaz çok erken tarihte teslimat yapılır.

Bu model sayesinde şu ana kadar birçok aile  faizsiz kira öder gibi ev ve araba sahibi olmuştur.

Erken Teslim

Hızlı Model, en tercih edilen modellerimizden biri olan Rahat Model’in hızlandırılmış halidir. Hızlı Model’de katılımcılar aylık taksitlerini belli dönemlerde bir miktar artırarak ödemelerini daha kısa sürede bitirirler. Bu sayede ev-araba için ihtiyaç duydukları finansı daha erken teslim alma kampanyasına dahil olabilirler.

Katılımevim, bireylere birikim yapma alışkanlığı kazandıran bir etkiye sahiptir. Katılımevim modellerine dâhil olan katılımcılar kısa sürede bütçelerini adapte etmektedir. Bunu bir avantaja çeviren katılımcılarımız taksitlerini artırmaktadır. Bu sayede hem ödemeleri daha kısa sürede bitirmekte hem de erken teslim kampanyasına dahil olma imkanına kavuşmaktadır.

Ödemelerin ne zaman ve ne kadar artacağı katılımcımız tarafından seçilir. Bu sayede ödemeler katılımcımızın kontrolünde olduğu için sürprize yer kalmaz.

Modellerimizin hepsinde hayalini kurduğunuz evin bedelini, kaç ayda ödeyeceğinizi ve başlangıçta peşinat verip vermeyeceğinizi siz belirlersiniz.

Peşinat ve Taksitler

Bu modelde ev veya araba almak isteyenler ekonomik güçlerine ve taksit tutarını ödeme durumlarına göre özel ve adil olarak belirlenmiş modellerden birini seçerler. Danışmanlarımız katılımcılarımızı kendilerine en uygun modele yönlendirmektedir. Katılımcımızın kolayca ödeyeceği model seçilir. Modellerimizin hepsinde hayalini kurduğunuz evin-arabanın bedelini, kaç ayda ödeyebileceğinizi ve başlangıçta peşinat verip vermeyeceğinizi siz belirlersiniz. Vereceğiniz peşinat ile çok daha erken teslim alabilir ve dilerseniz taksit tutarınızı düşürebilirsiniz.

Sözleşme

Satın alınacak ev veya araba için taksitlendirme ve ödeme şekilleri belirlendikten sonra bu hususlar yazılı hale getirilir. Daha sonra ise karşılıklı imzalanarak katılım tamamlanır. Sözleşme metni çok kısadır. Sade ve kolay anlaşılır bir dille yazılır.

Gerekli Evraklar

Hiçbir belge talep edilmez (bordro, findeks vb). Katılmak için yalnızca nüfus cüzdanı yeterlidir.

Katılım Bedeli

Katılımevim’de faiz, vade farkı, kira yardımı, dosya masrafı gibi ek masraflar yoktur. Katılımcılar ev ve arabanın değerine bağlı olarak hesaplanan düşük bir katılım bedeli öder. Katılımevim’e başka hiç bir ücret ödenmez. Katılım bedeli kredi ve faizle finans sunan kuruluşlarla kıyaslanamayacak kadar düşük kalmaktadır. Cazip kampanyalar hakkında bilgi almak için hemen aşağıdaki forma numaranızı bırakabilirsiniz.

Öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim’in kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle ödeyin, evinizi rahatça seçin. Elinize toplu bir para mı geçti? Gelin ödeme planınızı yenileyelim evinize daha erken kavuşun. Katılım sizden çözüm bizden. Katıılımevim’de herkes için kişiye özel çözüm var. Acele edin Peşinatsız Kredisiz Ev kampanyalarını kaçırmayın.

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Faizsiz, Peşinatsız ve Senetle Ev ve Araba Sahibi Olun.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!