Genel Müdürümüz Ahmet Özcan, Ekonomi Gazetesi’ne Konuştu

Halka Arza Hazırlanıyoruz!

Genel Müdürümüz Ahmet Özcan, “2023 bizim açımızdan çok önemli bir yıl. Bu yıl inşallah sektörün ilk halka arzını gerçekleştiren firma olacağız.” dedi.

70 şube ve 758 çalışanımızla 2022 yılını yüzde 325 net kar artışı ile büyüme hızında ivme kazanarak, bu yıl halka arza hazırlanıyoruz. 2022 yılında toplam sözleşme adetimiz yüzde 28 oranında artarken sözleşme hacmimizde yüzde 106 büyüme elde ettik. Ahmet Özcan, “Şube sayımızı artırarak yeni şehirlere, yeni müşterilere ulaştık ve müşterilerimizin ev/araç sahibi olma hayallerine giden ilk adımda yanlarında olduk. BDDK lisans sürecinde kapanan firmaların müşterilerine gerek şubedeki çalışanlarımız gerek genel merkez çalışanlarımız ile tasfiye süreci sonrasında yardımcı olduk. 2023 bizim açımızdan çok önemli bir yıl. Bu yıl inşallah sektörün ilk halka arzını gerçekleştiren firma olacağız.”

Halka arz hazırlıklarına uzun süre önce başladık

Ahmet Özcan, “Uzun süredir halka arz süreçleriyle ilgili yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Ev ve araba sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşturan kurum olarak, yatırımcı ilişkilerimizi de kuvvetlendirdiğimiz bir süreci başlatmış bulunuyoruz” diye konuştu.

Halka Arz sürecimizin tüm detayları için tıklayın

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!