İlk Kez Ev Almak İsteyenlere Faizsiz Katılım Modelleri

ev almak

Ev almak istiyorum diyorsanız en uygun koşullarla Katılımevim ev almanın kolay yolunu size sunuyor. Ev almak için Katılımevim’e uğrayın.

Bankalar konut kredisi için her ne kadar sözde cazip rakamlar açıklasalar da kredi faizleri bankadan kredi alarak ev almayı imkansız kılıyor.

Bankadan kredi çekerek söz konusu evi satın almak için ciddi faizler ödemek zorunda sizi bırakırken evi satın almak için bankalar konut kredisi ile sizi yüksek faizlere mecbur kılıyor.

Faiz oranı arttıkça sizin bankaya ödeyeceğiniz tutar ve taksit yükü artmaktadır. Durum böyle olunca konut kredisi faiz oranlarının yüksek olması evin fiyatının uygun olmasına rağmen yüksek faizler bu hayalin gerçeğe dönüşmesini engelliyor.

Ev Almak İstiyorum

Ev almak istiyorum diyen yatırımcılar, bu kararı verdikleri andan itibaren en uygun koşullarla ev almanın kolay yolları konusundaki yöntemleri araştırır.

Konut satın almak ciddi bir maddiyat gerektirdiğinden özellikle; kiracı, dar ve orta gelirli kişiler kira öder gibi ev almak yolunu tercih etmektedir.

Aynı şekilde peşinat için gerekli olan birikime sahip olmayanlarda taksitle ev ya da taksitli ev tasarrufu seçeneğini istemektedir.

Aslında bütün bu kaygılar çok anlaşılabilir ve orta gelire sahip olanların ev satın almadaki genel davranış tercihlerini ortaya koymaktadır.

Özellikle büyük kentlerde yaşamını sürdüren ve kirada oturan çok sayıda orta gelirli insan, gelirlerinin büyük bölümünü kiraya vermekten bıkmış durumda.

Ev Almak İstiyorum Ama Param (Peşinat) Yok

Bu nedenle dar gelirli ve kiracı olanların, mevcut kısıtlı bütçelerine rağmen, kendi evlerini satın alma istekleri bulunmaktadır.

Boşa giden kira paraları yerine faizsiz ve taksitle ev satın alma yöntemlerine başvurmaktadır. Aynı yatırımcı profili faizsiz konut kredisi veya faizsiz ev alma konusunda arayışa girmektedir.

Son zamanlarda bu nedenle faizsiz finans desteği konusunda hizmet veren katılım kuruluşları yatırımcılar tarafından ziyaret edilmektedir.

Faizsiz finans desteği veren Katılımevim de İlk Kez Ev Almak İsteyenlere Faizsiz Katılım Modelleri konusunda sağladığı kolaylıklar nedeniyle ilgi görmektedir.

Peşinatsız Ev Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Birikime dayalı faizsiz finans desteği sunan Katılımevim; kiracı, dar ve orta gelirli kişileri hayalini kurduğu ev, araba veya arsaya kavuşturuyor.

Konut veya araba satın alırken zor maddi koşullarla yola çıkan yatırımcılar Katılımevim tarafından İlk Kez Ev Almak İsteyenlere Faizsiz Katılım Modelleri çok cazip fırsatlar sağlıyor.

Katılımevim, dört ayrı katılım modeli var. Bunlar Rahat Model, Hızlı Model, Sabit Model ve Esnek Model adını taşıyor.

Temelde aynı işleyişe sahip olan modeller; katılımcının ödeme ve birikim durumu, teslim almak istediği tarih ve aylık ödemek istediği taksit tutarına göre değişkenlik gösteriyor.

Faizsiz ev almak isteyenler

Katılımevim şubesinde müşteri temsilcisinden detaylı bilgi alan katılımcı, kendisine en uygun modele kendisi karar verir.

Sonrasında ise, katılımcı olması için hiçbir resmi yazı veya evraka gerek kalmadan yalnızca nüfus cüzdanı ile başvurması için yeterli olmaktadır.

Sonrasında ise faizsiz ev almak isteyenler ile faizsiz konut projeleri ve faizsiz vade olanağı ile ev sahibi olmak isteyenler bu hayaline Katılımevim finans desteğiyle kavuşuyor.

Katılımevim Rahat Model

Katılımevim, Ev Almak İsteyenlere Faizsiz Katılım Modelleri arasında sunulan Rahat Model katılımcılar tarafından en çok ilgi gören faizsiz birikim yöntemlerindendir.

Rahat Model’de, katılımcılar faiz ve kredi yükü altına girmeden sırayla finans almakta. Bu katılım modelinde, ödenecek finans miktarını katılımcı kendisi belirler ve küçük taksit tutarları halinde öder.

Katılımevim’de katılımcılar faiz, vade farkı, kira yardımı veya dosya masrafı adı altında hiçbir ek masraf ödememektedir.

Öte yandan katılımcılar alacakları ev veya arabanın değeri oranında düşük bir katılım bedeli öder ve onun dışında hiçbir masraf veya gider kalemi ödemez.

Katılımevim Hızlı Model

Katılım modellerinden bir diğeri ise, Hızlı Model. Bu model, uzunca bir sürede istediği ev veya arabayı almak için para arttıramayanların, kısa zamanda birikim yapmasını sağlamaktadır.

Hızlı Model aynı zamanda, Katılımevim’in sunduğu kampanyalar sayesinde son ayı beklemeden katılımcısını kısa zamanda ev veya arabasına kavuşturmaktadır.

Katılımevim, bu modelde de katılımcılardan faiz, vade farkı, kira yardımı veya dosya masrafı adı altında hiçbir ek masraf almamaktadır.

Katılımcılar, alacakları ev veya arabanın tutarı oranında düşük bir katılım bedeli öder. Katılımcılar bunun dışında, hiçbir ek masraf ödemez.

Katılımevim Sabit Model

Sabit Model, Katılımevim’in 3. Katılım modelidir. Sabit model, sisteme dahil olmanızla birlikte, istediğiniz ev veya arabaya için taksitler halinde birikim yapmanızı sağlar.

Taksitlerin yarısına ulaştığınızda ise, diğer tutar Katılımevim tarafından tamamlanarak finansa tarafınıza teslim edilir. Sonrasında ise, kendi bulduğunuz evi veya arabayı satın alırsınız ve kalan tutarı taksitler halinde ödemeye devam edersiniz.

Sabit Model, istenilen tutarın yarısına ulaşıldığında kesin olarak finans teslim edildiğinden bu model kapsamında herhangi bir kura yapılmamaktadır.

Katılımevim Esnek Model

Katılımevim’in 4. Katılım modeli ise, Esnek Model’dir. Adı gibi oldukça esnek koşullara sahip olan bu modelde her ay sabit bir tutar biriktirme şartı yok.

Taksitlerinizi, ekonomik durumunuza göre belirler ve olanağınız olduğunda ara ödemeler yaparsınız. Esnek Model’de de, taksitlerin yarısına ulaştığınızda kalan tutar Katılımevim tarafından tamamlanarak finans tarafınıza ödenir.

Geri kalan taksitleri, ev veya arabanızı aldıktan sonra ödemeye devam edersiniz.

Ev almak için Katılımevim şubelerine uğrayabilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!