İlk Kez Ev Almak İsteyenlere Faizsiz Tasarruf Finansman Yöntemleri

ev almak

Ev almak istiyorum diyorsanız en uygun koşullarla Katılımevim ev almanın kolay yolunu size sunuyor. Ev almak için Katılımevim’e uğrayın.

Bankalar konut kredisi için her ne kadar sözde cazip rakamlar açıklasalar da kredi faizleri bankadan kredi alarak ev almayı imkansız kılıyor.

Bankadan kredi çekerek söz konusu evi satın almak için ciddi faizler ödemek zorunda sizi bırakırken evi satın almak için bankalar konut kredisi ile sizi yüksek faizlere mecbur kılıyor.

Faiz oranı arttıkça sizin bankaya ödeyeceğiniz tutar ve taksit yükü artmaktadır. Durum böyle olunca konut kredisi faiz oranlarının yüksek olması evin fiyatının uygun olmasına rağmen yüksek faizler bu hayalin gerçeğe dönüşmesini engelliyor.

Ev Almak İstiyorum

Ev almak istiyorum diyen yatırımcılar, bu kararı verdikleri andan itibaren en uygun koşullarla ev almanın kolay yolları konusundaki yöntemleri araştırır.

Konut satın almak ciddi bir maddiyat gerektirdiğinden özellikle; kiracı, dar ve orta gelirli kişiler kira öder gibi ev almak yolunu tercih etmektedir.

Aynı şekilde peşinat için gerekli olan birikime sahip olmayanlarda taksitle ev ya da taksitli ev tasarrufu seçeneğini istemektedir.

Aslında bütün bu kaygılar çok anlaşılabilir ve orta gelire sahip olanların ev satın almadaki genel davranış tercihlerini ortaya koymaktadır.

Özellikle büyük kentlerde yaşamını sürdüren ve kirada oturan çok sayıda orta gelirli insan, gelirlerinin büyük bölümünü kiraya vermekten bıkmış durumda.

Ev Almak İstiyorum Ama Param (Peşinat) Yok

Bu nedenle dar gelirli ve kiracı olanların, mevcut kısıtlı bütçelerine rağmen, kendi evlerini satın alma istekleri bulunmaktadır.

Boşa giden kira paraları yerine faizsiz ve taksitle ev satın alma yöntemlerine başvurmaktadır. Aynı yatırımcı profili faizsiz konut kredisi veya faizsiz ev alma konusunda arayışa girmektedir.

Son zamanlarda bu nedenle faizsiz finans desteği konusunda hizmet veren Tasarruf Finansman kuruluşları yatırımcılar tarafından ziyaret edilmektedir.

Faizsiz Tasarruf Finansman desteği veren Katılımevim de İlk Kez Ev Almak İsteyenlere Faizsiz Tasarruf Finansman Yöntemleri konusunda sağladığı kolaylıklar nedeniyle ilgi görmektedir.

Peşinatsız Ev Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Birikime dayalı faizsiz finans desteği sunan Katılımevim; kiracı, dar ve orta gelirli kişileri hayalini kurduğu ev, araba veya arsaya kavuşturuyor.

Konut veya araba satın alırken zor maddi koşullarla yola çıkan yatırımcılar Katılımevim tarafından İlk Kez Ev Almak İsteyenlere Faizsiz Tasarruf Finansman Yöntemleri çok cazip fırsatlar sağlıyor.

Katılımevim’le Kolayca Ev Sahibi Olun!

Katılımevim, ev sahibi olmak isteyen herkesin faize, krediye katlanmadan hayalindeki eve kavuşması için çalışır. Müşterilerimize sunduğumuz Tasarruf Finansman Yöntemleri, sade ve anlaşılır iki plandan oluşur.

Her iki planda da anapara dışında herhangi bir vade farkı, ek masraf ve faiz ödemesi gibi ek maliyetler yoktur. Katılımevim’le ev sahibi olurken sadece anaparayı öder, kazancınızı ek masraflar için değil kendi ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Çekilişli Plan:

Çekilişli Plan’da ödeyeceğiniz aylık taksitler tamamen kendi bütçenize göre, sizin tarafınızdan belirlenir. İster peşinatlı, ister peşinatsız olarak Çekilişli Plan’a dahil olabilirsiniz. Katılımevim Tasarruf Finansman Yöntemlerinde anapara dışında herhangi bir vade farkı, ek masraf ve faiz ödemesi gibi ek maliyetler yoktur.

Çekilişli Plan’da 24 kişilik gruplardan 360 kişilik gruplara kadar farklı taksit grupları bulunmaktadır. Her ay noter huzurunda yapılan ve canlı yayınlanan çekilişle, müşterilerimizin ev ve arabalarını teslim alacakları tarihler belirlenir. Çekilişte adı okunmayan müşterilerimize, bulunduğu grubun toplu teslimat tarihi geldiğinde evleri teslim edilir.

Adım Adım Çekilişli Plan

 • Almak istediğiniz evin tutarını belirleyin.
 • Plana peşinatlı mı yoksa peşinatsız mı gireceğinize karar verin.
 • Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin.
 • Kaç kişilik grupta yer alacağınız artık belirlenmiş durumda. Bu aşamada sözleşme süreci tamamlanacaktır.
 • Artık Katılımevim Ailesi’nin bir üyesisiniz! Sıra Belirleme organizasyonunda evinize ne zaman kavuşacağınız belirlenecektir.
 • Evinizin teslim tarihi belirlendikten sonra, hayalinizdeki evi satın almanız için sözleşmede belirlediğiniz tutar size teslim edilir.

Kişiye Özel Plan:

Kişiye Özel Plan’da sizin belirleyeceğiniz aylık taksitlerle, evinizin teslim tarihi belirlenir. Böylece çekilişe katılmadan evinizi ne zaman teslim alacağınızı önceden bilirsiniz. İster peşinatlı, ister peşinatsız, isterseniz ara ödeme seçenekleriyle Kişiye Özel Plan’a dahil olabilirsiniz. Katılımevim Tasarruf Finansman Yöntemlerinde anapara dışında herhangi bir vade farkı, ek masraf ve faiz ödemesi gibi ek maliyetler yoktur.

Adım Adım Kişiye Özel Plan

 • Almak istediğiniz evin tutarını belirleyin.
 • Plana peşinatlı mı yoksa peşinatsız mı gireceğinize karar verin.
 • Aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirleyin.
 • Ödeme planınıza göre evinizin teslim tarihi belirlenecektir. Artık Katılımevim Ailesi’nin bir üyesisiniz!
 • Evinizin teslim tarihi geldiğinde, hayalinizdeki evi satın almanız için sözleşmede belirlediğiniz tutar size teslim edilir.

 

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!