Katılımevim Kocaeli Şubesi Açıldı

Katılımevim, Katılım Evim, Faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba

Faizsiz ve peşinatsız ödeme seçenekleriyle ev sahibi olma fırsatı sunan Katılımevim, Kocaeli şubesini açtı. Kocaeli’de yaşayan vatandaşlarımıza faizsiz ev ve araba almanın yolu açıldı. Katılımevim, 2018’in ilk üç ayında Türkiye’nin farklı noktalarında 3 şube açtı. Son olarak Kocaeli’nde şube açan Katılımevim, 2019 yılında şube sayısını 2 katına çıkarmayı planlıyor.

Sunduğu ilkeli, yenilikçi, müşteri memnuniyeti esasına dayanan, özgün fonlama modelleriyle Türkiye’de ev veya otomobil almak isteyenlerin ilk aklına gelen firma olmayı amaçlayan Katılımevim, sunduğu Katılım modeliyle büyük başarılara imza atmaya devam ediyor.

Bu amaçla Katılımevim, Kocaeli’nde yeni şubesini açtı. Faizsiz, kredisiz ve peşinatsız yöntemlerle vatandaşlara ev ve araba sahibi olma fırsatı sunan Katılımevim Kocaeli şubesi; Kemalpaşa Mahallesi Hürriyet Caddesi No 51/A İzmit adresinde hizmet verecektir.

Adres: Kemalpaşa Mahallesi Hürriyet Caddesi No 51/A İzmit / Kocaeli

Tel: 0262 324 4040

Diğer Haberler

Katılımevim, Katılım Evim, Faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba

Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri

Peşinatsız Kredisiz Ev Alma Yöntemleri için Katılımevim'in sizlere sunduğu Katılım Modellerini inceleyebilirsiniz.İnsanlar içinde yaşadıkları evlerini...