Katılımevim Mersin Şubesi Açıldı

Katılımevim Mersin Şubesi Açıldı

Faizsiz ve peşinatsız ödeme seçenekleriyle ev sahibi olma fırsatı sunan Katılımevim, Mersin şubesini açtı. Mersin’de yaşayan vatandaşlarımıza faizsiz ev ve araba almanın yolu açıldı. Katılımevim, 2018’in ilk üç ayında Türkiye’nin farklı noktalarında 3 şube açtı. Son olarak Mersin’deşube açan Katılımevim, 2019 yılında şube sayısını 2 katına çıkarmayı planlıyor.

Sunduğu ilkeli, yenilikçi, müşteri memnuniyeti esasına dayanan, özgün fonlama modelleriyle Türkiye’de ev veya otomobil almak isteyenlerin ilk aklına gelen firma olmayı amaçlayan Katılımevim, sunduğu Katılım modeliyle büyük başarılara imza atmaya devam ediyor.

Bu amaçla Katılımevim, Mersin’deyeni şubesini açtı. Faizsiz, kredisiz ve peşinatsız yöntemlerle vatandaşlara ev ve araba sahibi olma fırsatı sunan Katılımevim Mersin şubesi;  İhsaniye Mahallesi Zeytinlibahçe Caddesi No: 98 D:/2 adresinde hizmet verecektir.

Adres: İhsaniye Mahallesi Zeytinlibahçe Caddesi No: 98 D:/2 Akdeniz/Mersin

Tel: 0324 337 38 39

Diğer Haberler

Katılımevim, Katılım Evim, Faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba

Kiracıya Ev Almanın Yolu Açılıyor

Ev sahibi olmak, her ailenin en büyük hayalidir. Hatta, bu konuda sık sık toplumda dile getirilen” başımızı sokacak bir evimiz-çatımız” olsun söylemi ...