Katılımevim, Şubeleşme Ağıyla Hızla Büyüyor!

Katılımevim

Katılımevim, 2018 yılının son çeyreğinde MİEM Yapı Yönetim Kurulu Bakanı  Serdar Turhan tarafından kuruldu. Ev ve araba hayali kuran vatandaşları bankaların yüksek faiz yükünden kurtarmayı amaçlayan Katılımevim, sosyal dayanışma projesi olarak dikkat çekiyor. Katımınevim’in kurulduğu günden bu yana bir çok aileyi hayallerine kavuşturduğunu belirten  Serdar Turhan, insanların en büyük ihtiyaçlarından biri olan sevdikleri ile beraber huzur içinde yaşayacağı bir ev sahibi olma arzusunu yerine getirmeye çalıştıklarını söyledi.

Katılımevim, Şubeleşme Ağıyla Hızla Büyüyor!

Katılımevim, kurulmasıyla birlikte hızlı bir şubeleşmeye giderek daha geniş kitlelere ulaştı. İnsanların arzu ettiği ev ve arabaya faizsiz kavuşması için çalışmalarını sürdürmektedir. Katılımevim Kuruluşundan bu yana ortalama her aya iki yeni şube açtı. Kısa sürede geniş kesimler tarafından teveccüh gören ve güven duyulan bir yapıya kavuşmuştur.

Vatandaşların faizsiz ev, ofis ve araba ihtiyacına yönelik kurulan Katılımevim, hızla büyüyen yapısı ve yeni ortaklar sayesinde sermeye yapısını gün gittikçe güçlendiriliyor.

Katılımevim Kurulma Amacı!

 Gayrimenkul sektörünün güçlü saha oyuncularından MİEM Yapı tarafından kurulan Katılımevim, temel olarak insanların sahip olmak istedikleri; ev ve arabaya faizsiz olarak ulaşmalarına olanak sağlıyor. MİEM Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Turhan, günümüzde çok ciddi oranlarda artan banka faizlerinin, halkın günlük yaşamı üzerinde büyük baskı oluşturduğunu kaydetti. Konu hakkında bir değerlendirme yapan Serdar Turhan, “Bu nedenle bizde firma olarak insanları bu faiz baskısından kurtarmak için faizsiz bir şekilde ev ve araçlarına kavuşmalarına yardımcı olmak istedik. Bu amaçla insanlara kolaylık sağlamak adına faizsiz bir finansman modeli  için çalışma yaptık ve Katılımevim’i kurduk. Katılımevim’in faizsiz ev ve araba almak isteyenlere sunduğu farklı katılım modelleri var. Örneğin; halkımız faiz ödemeden ev ve arama alma imkanına kavuşuyor. Katılımevim olanakları sayesinde insanlar, faiz baskısı gibi  unsurlar olmadan ve  düşük taksitlerle, kendi ödeme bütçelerine göre, ev ve aracına sahip oluyor” diye konuştu.

Katılımevim Şubeleri için tıklayın

Faizsiz, Peşinatsız ve Senetle Ev ve Araba Sahibi Olun

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!