Katılımevim’de Senetle Araba Ve Ev İmkanı

Ev almak ve kira öder gibi sahibinden ev sahibi olmak için Katılımevim kampanyalarını kaçırmayın. Katılımevim faizsiz araba ve ev alma fırsatını sunuyor.

Ev sahibi olmak veya araba almak bir kişi yada ailenin hayatında vereceği en önemli kararlardan biridir. Bu her ülke ve şehirde yaşayanlar için aynı öneme sahiptir. Ev ve araba edinmek; gerek ekonomik açıdan gerekse ihtiyacın önemi bakımından üzerinde iyi düşünülmesi gereken bir konudur. Kolayca ev sahibi olmak için Katılımevim’e gelin.

Senetle Ev Sahibi Olmak

Ev veya araba satın almak ciddi bir bütçeyi gerektirdiğinden, böylesi mülk edinimleri bir anda yapılamamaktadır. Satın alma kararından sonra fikri iyice olgunlaştırma ve detaylı bir araştırma yapmak gerekiyor. Ev sahibi olmak veya araba almak istediğinizde, kişisel aylık kazancınız ve aylık olarak bütçenizden söz konusu yatırımlar için ne kadar ayırabileceğinizi belirlemeniz gerekiyor. Bu planlamayı yaptıktan sonra mevcut bütçenizle alabileceğiniz ev ya da arabanız özelliklerini belirlemelisiniz. Örneğin, kaç m2 ev almak istediğiniz, evin bulunmasını istediğiniz lokasyon veya sahip olduğu donatılar ya da ulaşım akslarına yakınlığının ne olacağı gibi.

Sahibinden Senetle Araba

Bütün bu özellikler aynı zamanda satın almayı düşündüğünüz mülkün fiyatını belirleyen önemli unsurlar. Bunların ardından satın almak istediğiniz evin ortalama bedelinin ne olacağını ise, kısa bir rayiç araştırmasının ardından bulabilirsiniz. Sonrasında ise, istediğiniz evi ne koşullarla almak istediğinize bağlı olarak bir araştırma yapmalısınız. Sahibinden ev veya araba satın almak alıcıların her zaman tercih ettiği önemli bir detay. Çünkü böyle olması halinde ise, hem mülk hakkında detaylı bilgi alma şansınız var, hem de aracı olmadığından komisyon ödemesiniz. Bu sebeplerden dolayı sahibinden araba almak avantajlıdır.

Senetle Araba Almak ve Ev Almak

Sahibinden araba veya sahibinden ev almak oldukça cazip bir durum. Ancak, günümüz koşullarında sahibinden araba ya da sahibinden ev bulmak da bir o kadar güç. Çünkü  ev sahipleri artık ne konuda olursa olsun mülk satışı sırasında hiçbir şeyle uğraşmak istemiyor veya buna zaman ayırmıyor. O nedenle, bir mülk satmak isteyen  emlakçı veya oto galeriye mülkün satılması için yetki veriyor. İşte, o zaman mülkün satış fiyatı üzerine bir de komisyon parası eklendiğinden satış fiyatı biraz daha artıyor.

 

Araba almak – ev almak eskiden bir varlık ve konfor işareti iken günümüzde, büyük kentlerde yaşamın önemli bir zaruri parçası haline gelmiş bulunuyor. Bir taraftan sürekli artan ev kiraları diğer yandan ulaşım giderleri, insanları  kendi ev ve arabasını almaya yönlendiriyor. Özellikle yıllarca ödenen ev kiralarının boşa gitmesi nedeniyle, kişiler kira öder gibi koşullarla kendi evlerine sahip olmak istiyor.

Senetle Ev

Satış sırasında alacağınız mülkün bir bölümünü peşin ödediğinizde geri kalan taksitleri için senet yapma şansınız olabiliyor. Bu yöntemle mülk edineceğinizde, dikkat etmeniz gereken  önemli detaylar  bulunuyor. Mesela, senetle araba – senetle ev alacağınızda peşinat dışında kalan borcunuzun tek senet yerine aylık olarak düzenlenmesi çok önemli bir unsur.  Bu olduğu takdirde, her aylık ödeme karşılığında senet almanız gerekmektedir. Bu işlem senetle araba  yada senetle ev  aldığınızda geçerli olan ve dikkat etmeniz bir ayrıntı. Aksi takdirde her ay ödeme yapmanıza rağmen, kalan borcunuzun tek senet olması halinde borcunuz hiç eksilmeyecektir.

Senetle Araba 

Diğer dikkat etmeniz gereken husus ise, borcunuz karşılığında düzenlenen senetlerin ilerde başka birine ciro edilmemesi için hamiline yazılmasıdır.  Senetle araba – senetle ev alacağınızda bu unsurlara dikkat etmeniz halinde ilerde sıkıntı yaşamasınız. Öte yandan senet, banka ve faize hiç bulaşmadan ev ve araba almak isteyenler ise son yıllarda faizsiz finans desteğini tercih etmektedir. Katılımevim, bu anlamda küçük birikime dayalı faizsiz finans desteği ile büyük ilgi görmektedir. Dileyen herkes  istemesi halinde Katılımevim,  sayesinde faizsiz  ve kolayca ev veya araba sahibi olabiliyor. Sunduğu dört farlı ödeme modeli ile katılımcılarına bütçelerine göre, zorlanmadan ödeme kolaylığı sağlıyor.

Katılımevim Tasarruf Finansman Yöntemleri

Müşteriler, kendilerine sunulan 4 farklı ödeme seçeneğinden kendi bütçelerine en uygun olanı belirliyor. Aynı zamanda her ay ne kadar ödemek istediklerini, teslimi ne zaman istediklerini ve kaç ay süre ile ödeme yapmak istediklerine de müşteriler kendileri karar veriyor. Bu nedenle aylık taksit ödemeleri hiçbir müşteriyi zorlamıyor. Öte yandan; sağlık veya iş değişikliği  nedeniyle, aylık ödemeleri gecikenler taksitlerini ileri bir  tarihe öteleyebiliyor. Söz konusu taksit ötelemesinden dolayı müşteriye her hangi bir gecikme faizi veya gecikme masrafı  da uygulanmamaktadır.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!