Ayda Sadece 1.250 TL’ye İstanbul’da Sahibinden Ev Sahibi Olun

İstanbul’da sahibinden kiralık daire bulmak çok zor! Peki Katılımevim fırsatları ile kira öder gibi 1.250 TL’ye ev sahibi olmak ister misiniz? Nerede yaşıyor olursanız olun, ülke veya şehir fark etmez temel ihtiyacınız barınmadır. Kiralık daire bir ev bulmak ve sorunu çözüme kavuşturmak da en öncelikli konudur. Barınma sorununu gidermeden bir iş, okul veya farklı alanda yaşamınızı sürdürmenin mümkün değil.

Elbette, kiralık daire İstanbul kentinde barınma ihtiyacınızı kendi ekonomik gelirinize göre, belirleyeceğinizden ev küçük ve büyük olabilir. Asıl amaç, siz veya ailenizin barınma ihtiyacını karşılamasıdır. Bazen barınacağınız evi satın alırsınız bazen de kiralarsanız. Bu tamamen sizin o an ki gelir planlamanızla alakalıdır. Özellikle büyük kentlerde kişiler ev satın almaktan çok kiralık daire yolunu tercih etmektedir. Bu satılık daire fiyatlarının ekonomik olarak aylık gelirden çok fazla olmasından kaynaklanmaktadır. Örneğin, kiralık daire İstanbul kentinde yaşayan çoğu kişi insan için oldukça pahalıdır. Bir ailenin aylık gelirinin önemli bir bölümü İstanbul’da ev kiralarına gitmektedir. O nedenle kiracıların büyük bölümü kent merkezinden uzak olan lokasyonlardaki semtlerden kiralık ev veya Katılımevim’den kredisiz ev tercih etmektedir.

Kiralık Daire İstanbul

İstanbul gibi büyük kentlerde yaşam sürmek ve barınmak gibi temel ihtiyaçlar, diğer şehirlere kıyasla her zaman daha pahalıdır. İstanbul’da barınma sorununuzu çözüme kavuşturmak için kiralık daire arayışına girdiğinizde evin bulunduğu semtin kiraya önemli etkisi olduğunu unutmamalısınız. Yani ne kadar şehir merkezine yakın ev kiralamak veya satın almak isterseniz fiyatı o derece artacaktır. Örneğin kiralık daire istanbul kentinde en uygun sahibinden kiralık daire veya sahibinden kiralık ev ilanları ile bulunabilir. Söz konusu kiralık ev ilanlarına internet sitesi, gazete veya televizyondan ulaşabilirsiniz. Ev kiralayacağınız da kiraya ayırabileceğiniz bütçeyle orantılı kiralık ev arayışına girmeniz en doğru adım olacaktır. Bütçenizi aşan semtlerden ev bakarsanız hem aradığınız evi bulma şansınız olmayacaktır, hem de bulduğunuz evi kiralama şansınız olmaz.

Sahibinden Satılık Ev Sahibi Olmak İster Misiniz?

Kiralık dışında ev satın alacağınızda da sahibinden satılık ev ilanlarına yoğunlaşmanız sizin açınızdan oldukça avantajlı olacaktır. Aslında, temel olarak alacağınız her türlü eşya ve mülk ediniminde sahibinden alım yapmanız sizin için kazançlı bir adımdır. Özellikle satılık ev konusunda sahibinden satılık ev çok avantajlıdır. Bu sayede alacağınız sahibinden satılık evin geçmişi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Binanın fiziki durumu ve yaşı, altyapısı konusunda sorun olup olmadığı, ısınma biçimi, sosyal donatıları veya komşuluk ilişkileri.

Bunun dışında eve yakın market, çocuk parkı, gürültü yapan çevresel unsurlar, okul ve ulaşım olanakları gibi detayları en iyi ev sahibinden öğrenebilirsiniz. Satılık ev İstanbul gibi büyük kentlerde alıcılar için oldukça risklidir. Almaya karar verdiğiniz evin herhangi bir sorunu olup olmadığı ve çevresel açıdan olumsuzluğu olup olmadığını önceden belirlemeniz gerekir. Aksi takdirde evi satın aldıktan sonra altyapı, komşu ilişkileri, çevresel gürültü veya başka bir sorun oluşması evi satmanıza yol açacaktır. Sorunlar nedeniyle, evi kısa sürede ve zararına satmak hiçbir alıcının istemeyeceği bir olumsuzluktur.

O nedenle ev sahibi olmak aslında oldukça iyi düşünülmesi ve doğru karar verilmesi gereken bir konudur. Sahibinden ev almak çok detaylı bir araştırma ve fiyat kıyaslama sürecini gerektirir. Hangi lokasyonda bulunan satılık ev rayiçleri kaç liradan alıcı buluyor. Arada emlakçı olmadan sahibinden ev fiyatları ne kadar. Aradaki farkı bildiğiniz takdirde, satın alacağınız ev için satıcı ile pazarlık payınızın ne olacağını da bilirsiniz. Bazı koşullarda ev sahibi ile yaptığınız pazarlıklarda şansınız varsa senetle ev bile alabilirsiniz. Bütün bu arayış ve pazarlıklar dışında faizsiz finans desteği ile ev veya araba edinmekte mümkün. Mesela, birikime dayalı faizsiz finansal destek sağlayan Katılımevim, isteyen herkesi küçük birikimlerle hayalindeki eve kavuşturuyor.

Katılımevim ile 1.250 TL’ye Ev Sahibi Olmak İster Misiniz?

Katılımevim, 4 ayrı tasarruf finansman yöntemleri sayesinde herkesin kendi gelirine göre ve zorlanmadan ev sahibi olmasını sağlıyor. Katılımevim tarafından sunulan 4 ayrı tasarruf finansman yöntemlerini, müşteriler hangi modeli istediklerine kendileri karar veriyor. Aynı zamanda aylık ödeyecekleri taksit tutarını ve teslimatı ne zaman istediklerini de müşteriler belirliyor. Bu nedenle isteyen herkes herhangi bir ödeme güçlüğü yaşamadan ve sık boğaz olmadan küçük birikimlerle hayaline kavuşuyor. İş veya hastalık nedeniyle aylık taksitlerini geciktiren müşteriler, ödemelerini ileri bir tarihe öteleyebiliyor. Taksitlerini ileri ki aylara öteleyen müşterilerden, gecikme faizi veya gecikme masrafı da alınmıyor. Katılımevim ile siz de taksitle ev sahibi olun!

 

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!