Katılımevim’e Yılın Faizsiz Finans Kuruluşu Ödülü!

||||Serdar Turhan Ödül Konuşması|Serdar Turhan Katılımevim adına ödülü teslim alırken|Serdar Turhan ödül alırken|

Katılımevim, Yılın Faizsiz Finans Kuruluşu Ödülüne değer bulundu. Küçük birikimlerle isteyen herkesin ev ve araba sahibi olmasına destek olan faizsiz finans kuruluşu Katılımevim, aldığı ödülle başarısını taçlandırdı.

Katılımevim’e, verilen Yılın Faizsiz Finans Kuruluşu Ödülünü Katılımevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Turhan aldı. Özellikle, ekonomi dünyasının Oscar’ı olarak niteliğinde olan ödülü Katılımevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Turhan, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi ve TBMM eski başkanı Cemil Çiçek’in elinden aldı. Katılımevim’in, Yılın Faizsiz Finans Kuruluşu Ödülüne değer bulunduğu Ekovitrin Yılın Starları Ödül töreni, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) İstanbul yerleşkesinde yapıldı. Geniş bir katılımla görkemli bir atmosferde gerçekleşen törene, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda davetli iştirak etti.

Katılımevim’in ödül aldığı törende konuşan Katılımevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Turhan; “Biz genç ve yenilikçi bir kuruluşuz. Ülkemizi çok seviyoruz ve bunun için çok çalışıyoruz. Yakın zamanda yeni projelerde görüşeceğiz inşallah” dedi. Toplamda 29 kategoride verilen Yılın Starları Ödülleri, her yıl yurtiçi ve yurtdışında başarılı kişi ve kurumlar arasından sahiplerini buluyor.

Serdar Turhan Ödül Konuşması

Katılımevim, Ev Sahibi Olmanın En Kolay Yolu!

Katılımevim, dileyen herkesin ufak birikimlerle hayalini kurduğu ev arabaya kavuşmasına sağladığı faizsiz finans desteği ile büyük ilgi görüyor. Yılın Faizsiz Finans Kuruluşu Ödülü’ne değer bulunan Katılımevim, Türkiye’nin en başarılı faizsiz finans kuruluşları arasında ilk sıralarda bulunuyor. Uzun yıllar kirada ödemekten yorulan ve kira öder gibi taksitlerle ev sahibi olmak isteyen herkese finansal destek sağlıyor. Katılımevim, ev sahibi olmak isteyenlerin küçük birikimlerle ve faizsiz koşullarla hayallerindeki eve kavuşmasını mümkün kılıyor.

Kısa zamanda büyük ilgi gören Katılımevim, kiradan kurtulma hayali kuran çok sayıda kişiyi, birikime dayalı faizsiz finans desteği ile kısa zamanda ev sahibi yaptı. Katılımevim, toplamda 50 milyon TL ödenmiş sermayesiyle, kendi sektöründe en büyük kuruluşlardan biri durumunda. Katılımevim, ev almak isteyenlerden gelen yoğun talep üzerine; Diyarbakır’dan İzmir’e, Samsun’dan Adana’ya Türkiye genelinde çok sayıda il ve ilçede şube açmış durumda.

Şubeleşme ağını hızla büyüten Katılımevim, aynı zamanda internet şubesi ve çağrı merkezi ile de dileyen herkesi kolayca ev sahibi yapıyor.  Başarılı şubeleşme yapısını sürdüren Katılımevim, büyümeye ve daha geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyor. Öte yandan, Katılımevim,  televizyon  reklamlarında da sık sık yer alarak sürekli akılda kalan ve tercih edilen bir marka olduğunu ortaya koymuştur.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!