Kiracıya Ev Almanın Yolu Açılıyor

Katılımevim

Ev sahibi olmak, her ailenin en büyük hayalidir. Hatta, bu konuda sık sık toplumda dile getirilen” başımızı sokacak bir evimiz-çatımız” olsun söylemi de oldukça yaygındır. İnsanın, yaşamı boyunca kişisel olarak zevklerini ve hayatta duruş biçimini yansıttığı, ağlayıp güldüğü ve evlenip çocuklarını büyüttüğü ve belki de torunlarını sevdiği mekanlardır konutlar.

Kiracıya Ev Almanın Yolu Açılıyor

Yani insanın kalesidir demek de mümkün; böyle olunca herkesin içinde kendini güvende hissedeceği, korunaklı ve ailesiyle sevgi dolu zamanlar geçireceği bir evin hayalini kurması çok normal bir istek.

Kiracıya Ev Almanın Yolu Açılıyor demek mümkün. Bu konu gerek devlet eliyle bir takım konut edindirme teşvik uygulamalarının hayata geçmesi, gerekse ev satın alma konusunda bazı kolaylıkların sağlanması olumlu gelişmeler, ama yeterli görünmüyor.

Ev Sahibi Olmanı Kolay Yolu!

Kirada oturan çoğu insan bir an önce kendi ne ait evin taksitlerini özemek için ev sahibi olma konusunda faizsiz ev, taksitle ev, peşinatsız ev veya kira öder gibi ev kampanyalarına yoğun ilgi gösteriyor. Ev veya araba satın almaya karar verdiğinizde, peşinata mahsup edebileceğiniz bir birikiminizin olması satı alma gücünüzü kolaylaştıracaktır. Birikiminizin olmaması halinde ya kredi sağlayan bankaların faiz oranlarını yakından takip etmeniz veya faizsiz ev kredisi, faizsiz ev alma, faizsiz ev nasıl alınır gibi konularda araştırma yapmanız gerekir.

Katılımevim’den size özel kredisiz, peşinatsız ödeme fırsatı

Bir taraftan bu olanakları araştırırken diğer yandan ise kişisel- aile bütçeniz, varsa birikiminiz, aylık harcama giderlerini ve herhangi bir ev satın alma durumunda aylık ödeyebileceğiniz taksit oranlarını belirlemeniz gerekmektedir. Bunları belirlemeniz halinde, ne kadar tutarda bir ev satın alabileceğinizi de tespit etmiş olursunuz.

Öte yandan, banka kredisi olmaksızın mülk edinmeye karar vermeni durumunda ise Katılımevim, size taksitle, kredisiz, peşinatsız ve vade farkı ödemeden bu cazip olanağı sunuyor. Ev Almanın Faizsiz Yolu olan Katılımevim katılımcılarına 4 farklı faizsiz seçenek sunuyor ve katılımcı aile bütçesine en uygun ödeme seçeneğini kendi belirliyor. Katılımevim , aynı zamanda ev sahibi olma hayali kuran herkese ev, arsa ve araba almanın faizsiz yolunu sunuyor.

Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun
Sizi Arayalım.

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!