Kiracıya Ev Almanın Yolu Katılımevim’den

Kiracıya ev sahibi olma konusunda Katılımevim, faizsiz ev, taksitle ev, peşinatsız ev veya kira öder gibi ev kampanyaları sunuyor.

Ev sahibi olmak, her ailenin en büyük hayalidir. Hatta, bu konuda sık sık toplumda dile getirilen” başımızı sokacak bir evimiz-çatımız” olsun söylemi de oldukça yaygındır. İnsanın, yaşamı boyunca kişisel olarak zevklerini ve hayatta duruş biçimini yansıttığı, ağlayıp güldüğü ve evlenip çocuklarını büyüttüğü ve belki de torunlarını sevdiği mekanlardır konutlar.

Kiracılar İçin Ev Almanın En Kolay Yolu

Yani insanın kalesidir demek de mümkün; herkesin içinde kendini güvende hissedeceği, korunaklı ve ailesiyle sevgi dolu zamanlar geçireceği bir evin hayalini kurması çok normal.

Kiracıya Ev Almanın Yolu Açılıyor demek mümkün. Bu konu gerek devlet eliyle bir takım konut edindirme teşvik uygulamalarının hayata geçmesi, gerekse ev satın alma konusunda bazı kolaylıkların sağlanması olumlu gelişmeler, ama yeterli görünmüyor.

Ev Sahibi Olmanın Yolları

Kirada oturan çoğu insan kendine ait evin taksitlerini ödemek için ev sahibi olma konusunda faizsiz ev, peşinatsız ev veya kira öder gibi ev kampanyalarına yoğun ilgi gösteriyor. Ev veya araba satın almaya karar verdiğinizde, peşinata mahsup edebileceğiniz bir birikiminizin olması satı alma gücünüzü kolaylaştıracaktır. Ev sahibi olmak istiyorsanız,  birikiminizin olmaması halinde ya kredi sağlayan bankaların faiz oranlarını yakından takip etmeniz gerekmektedir.

Katılımevim’den Size Özel Fırsatlar

Bir taraftan olanakları araştırırken diğer yandan kişisel- aile bütçeniz, varsa birikiminiz, aylık giderleriniz ve aylık ödeyebileceğiniz taksit oranlarını belirlemeniz gerekmektedir. Bunları belirlemeniz halinde, ne kadar tutarda bir ev satın alabileceğinizi de tespit etmiş olursunuz.

Öte yandan, banka kredisi olmaksızın mülk edinmeye karar vermeni durumunda ise Katılımevim, size taksitle, kredisiz, peşinatsız ve vade farkı ödemeden bu cazip olanağı sunuyor. Ev Almanın En Kolay Yolu olan Katılımevim müşterilerine 4 farklı faizsiz seçenek sunuyor ve müşteri aile bütçesine en uygun ödeme seçeneğini kendi belirliyor. Katılımevim , aynı zamanda ev sahibi olma hayali kuran herkese ev, arsa ve araba almanın faizsiz yolunu sunuyor.

 

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!