Sahibinden Kiralık Ev Arayanlar Dikkat!        

Kiralık ev

Kiralık ev ararken, özellikle aradığınız Kiralık evi sahibinden bulduğunuz takdirde birçok ekstra masraftan kurtulmuş oluyorsunuz.

Sahibinden satılık ev veya sahibinden kiralık ev bulduğunuzda aracı emlakçı olmadığından pazarlığınızı direk yapma şansınız var. Şansınızın yaver gitmesi durumunda ise, sahibinden kiralık ev konusunda indirim yaptırma durumunuz bile olabilir.

Kiralayan kişi ev sahibi olduğunda, aynı zamanda kiralanacak ev hak hakkında daha sağlıklı bilgiye ulaşma durumu da oluyor. Ev sahibinden kiralık ev aramanın diğer bir avantajı ise, özellikle kullanım açısından ileride doğacak herhangi bir alt yapı veya fiziki sorun varsa onu öğrenme şansınız da var. Böylelikle ev sahibine, kiralanacak mülk hakkında istediğinizi sorma şansınız da var.

Sahibinden Kiralık Ev 

Sahibinden kiralık ev arayanlar, ilk başta bu konuda biraz zorlanabilir. Çünkü, mülk sahibi olanlar Kiralık ev veya  sahibinden kiralık ev konusunda ne kiracılarla ne de mülkü satıl almak isteyenlerle direk muhatap olmak istemiyor.

Ev sahibi olmak isteyen alıcı

Ev kiralama ve satışlarında süreç hem alıcıyı hem de satıcıyı bazen çok yorabiliyor. Bu nedenle, mülk sahipleri çoğu zaman kira ve satış işlerini profesyonel gayrimenkul şirketleri ya da emlakçılara havale ediyor.

Ev sahibi olmak isteyen alıcı iyi bir araştırma sonucunda ve doğru lokasyon tercihi ile istediği eve sahip olabilir. Aynı şey, Kiralık ev konusunda da geçerli.

Ev almak konusunda karar veren veya bu süreçte bulunan herkesin içine düştüğü önemli bir ikilemdir; kiralık ev mi, satılık ev mi? Sorusu. Aslında, bu duruma göre değişebiliyor.

sahibinden, kiralık ev, Faizsiz ev, Peşinatsız ev, Peşinatsız araba, Senetle araba

Kiralık Ev Mi, Satılık Ev Mi?

Şöyle ki, aylık ekonomik durumunuz iyi ise, belli bir peşinat verme olanağınız da bulunuyorsa, kendi evinizi satın almanız doğru bir adım olacaktır.

Bu anlamda inşa edilen ve birbirinden farklı özelliklere sahip birçok konut projesi mevcut.

Sizin yapmanız gereken ise, ekonomik olanaklarınıza uygun ödeme koşullarına sahip eve karar vermek. Bütün bunlara karar verdikten sonra, istediğiniz evi satın almak.

Gelelim bir diğer seçeneğe, yani Kiralık Ev mi? Sorusuna. Örneğin, büyük şehirlerde kiracı oranı azımsanmayacak kadar fazla.

Bunun nedeni gerek memur kesimin gerekse özel kuruluş çalışanları ve üniversite öğrencilerinin fazla olmasından kaynaklanıyor.

ev almak

Oturacağınız evin kiralık mı veya mülk mü?

Bu nedenle söz konusu kesimin kolayca istediği yerden ev alma şansı yok. Bu kesimi oluşturan kişiler genelde iş veya okullarına yakın ve gelirlerini zorlamayacak kiralık evleri tercih ederler.

Eğer bu kişilerin çocukları varsa sosyal donatıları olan, güvenlik ve çocuk parkı bulunan site veya evleri tercih ederler. Kısacası, oturacağınız evin kiralık mı veya mülk mü olması tamamen sizin kişisel ekonomik durumunuz ve sosyal yaşamınızla orantılı.

Kira öder gibi ev sahibi olmak günümüz koşullarında biraz zor olmakla birlikte elbette mümkün. Birikime dayalı faizsiz finans desteği sunan Katılımevim, böylece dileyen her müşterilerinin istediği yatırımı yapmasına olanak sunuyor.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak Mümkün Mü? 

Özellikle kiracı olan kişiler her ay kira öder gibi küçük birikim oranlarıyla taksit ödeyerek ev sahibi oluyor. Katılımevim, dileyen herkesin arzu ettiği ev, arsa veya otomobille faizsiz koşullarla sahip olmasını sağlıyor. Birikime dayalı ev sahibi yapan Katılımevim tasarruf finansman yöntemleri sayesinde her müşteri, kendi ödeme gücüne göre ödeme modelini kendi seçiyor.

Katılımevim tarafından sunulan dört farklı ödeme ve teslim modeli, müşterinin kişisel tercihi ve ödeme gücüne göre belirleniyor. Bu sayede müşteri aylık taksit ödemelerinde sıkışmamış oluyor ve ödemeler aksamıyor.

İş değişikliği veya işten çıkarılma nedeniyle, hesapta olmayan ekonomik sıkıntıların yaşanması durumunda ise, Katılımevim müşterilere taksitlerini ileriye yönelik öteleme fırsatı da tanımaktadır. Söz konusu taksit ötelenmesine de hiçbir cezai işlem veya faiz uygulanmamaktadır.

sahibinden, kiralık ev, satılık ev

Faizsiz Ev Almak Mümkün Mü?

Katılımevim olanakları kapsamında faizsiz ev, arsa veya araba almak imkanlar dahilindedir. Bu anlamda kişilerin yatırımlarında banka veya faize bulaşmak istememeleri de gayet anlaşılabilir bir talep.

Bu nedenle Katılımevim, bu anlamda isteyen herkese sunduğu birikime dayalı faizsiz tasarruf finansman yöntemleri sayesinde satılık ev, faizsiz ev, kredisiz ev seçeneklerinin değerlendirilmesine olanak sağlıyor.

Birikime dayalı olarak kişilere faizsiz finans desteği sunan Katılımevim, dileyen bütün müşterilere bu cazip ödeme olanağını sunmaktadır.

Özellikle bankalar ile Konut kredisi ve faize bulaşmak istemeyen çoğu kişi Katılımevim tarafından sağlanan faizsiz olanaklarla ev sahibi olmak istiyor.

Müşterilerine dört ayrı ödeme modeli sunan Katılımevim, kişilerin bütçelerine en uygun ödeme biçimini kendilerinin seçmesine olanak tanıyor.

Böylece Katılımevim, müşterilerin kendi ekonomik olanaklarına en uygun ödeme modelini seçerek taksit döneminin sorunsuz geçmesini sağlamaktadır.

Katılımevim tarafından uygulanan faizsiz ev alma yöntemleri son yıllarda özellikle, dar ve orta gelirli ailelerin yanı sıra; toplumun geniş bir kesimi tarafından büyük ilgi görmektedir.

Faizsiz Ev Alma Yöntemleri

Öyle ki, bu kapsama dahil olduğunuzda küçük taksitler halinde sizi rahatsız etmeyen miktarlarla yatırım yapabiliyorsunuz. Bu sayede, hayalinizde ki eve sahip olmanız mümkün oluyor. Mesela, kişilerin en büyük beklentileri sahip oldukları bütçeye göre ve zorlanmadan, taksitler halinde bir ev sahibi olmak. Açıkçası, kira öder gibi ev sahibi olmak çoğu kişi için oldukça cazip bir ödeme yöntemi. 

Katılımevim ile Ev Sahibi Olun 

Katılımevim, isteyen herkesi faizsiz ve birikime dayalı ev sahibi yapıyor. Katılımevim tarafından sağlanan tasarruf finansman yöntemleri ve müşterilere sunulan taksitleri öteleme kolaylığı yoğun ilgi görmektedir. Katılımevim, dileyen ve yatırım yapmak isteyen herkes dört farklı ödeme modeli sunmaktadır. Faizsiz koşullarla ev, arsa veya araba edinmek isteyen herkes bu dört farklı ödeme modelinden kendine uygun olanı seçiyor.

Katılımevim Kampanyaları 

Katılımevim özellikle faizsiz koşullarla ev, araba ve arsa sahibi olmak isteyenlere sağladığı cazip koşullar sayesinde ilk başvurulan marka durumunda. Müşterilere sunulan 4 ayrı ödeme modelinin yanı sıra, dönem dönem uygulanan ve kısa süreleri kapsayan Katılımevim kampanyaları da oldukça cazip ödeme ve teslim koşulları içeriyor.

Bahsi geçen Katılımevim kampanyalarında ödeme süresi ve alınacak ev veya aracın teslim süresi oldukça kısa oluyor. Böylesi cazip koşullardan oluşan kampanyalardan haberdar olmak ve kampanyaları kaçırmamak için Katılımevim sosyal medya hesaplarını yakından takip etmekte fayda var.

Son yıllarda, konut almaya karar verenler ev kredisi, faizsiz ev kredisi, faizsiz ev alma, ev kredisi hesaplama ve en uygun ev kredisi konularında oldukça duyarlı.

Ev almak ve ev sahibi olmak

Konut almaya karar verenlerin gelir durumu ne olursa olsun öncelikli başvuruları, konut kredisi, ev kredisi nasıl alınır, uygun ev kredisi, en ucuz ev kredisi oluyor. Ev sahibi olmak isteyenlerin en büyük isteği zorlanmadan, ekonomik sıkıntıya girmeden kendi konutuna sahip olmamasıdır.

Bu nedenle  Sahibinden ev almak ve ev sahibi olmak isteyen kişiler banka ev kredisi, en uygun konut kredisi, ev kredisi faizi ve faizsiz ev kredisi konusunda oldukça duyarlı.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!