Elazığ Şube

Katılımevim Elazığ Şubesi

Elazığ şehri, Doğu Anadolu Bölgesi’nin dördüncü büyük ili olarak bilinir. Doğu Anadolu’nun Yukarı Fırat bölümünde yer alan Elazığ tarihi ve doğal güzellikleriyle öne çıkar. Elazığ’da yaşayan ve henüz ev sahibi olamamış pek çok vatandaş bulunuyor. Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Elazığ’da da ev almak isteyen vatandaşların yanında yine Katılımevim yer almaktadır.

Katılımevim, kurulduğu günden bugüne dek ev sahibi olmak isteyen binlerce kişinin hayallerine kavuşmasına öncülük ederek onların geleceğe yatırım yapmasına imkan sağlamıştır. Elazığ faizsiz ev satın almak için uygun şehirlerden biridir. Peki, ev almak isteyen kişiler Elazığ’ın hangi bölgesinden, hangi mahallesinden ne kadara ev alabilir, biliyor musunuz? Elazığ satılık ev fiyatlarını birlikte inceleyelim.

Elazığ Satılık Ev

Bütün şehirlerde satılık ev fiyatları o mahallenin konumuna, merkeze olan uzaklığına göre farklılık gösterirken Elazığ’da da bu durum aynıdır. Elazığ’ın merkeziyle daha kırsal kesimlerde satılan evlerin fiyatları arasında oynamalar görülür. Elazığ ev fiyatları da bölgeye göre değişmektedir.

Elazığ’da ev satın almak isteyen kişiler Katılımevim’in taksitli, peşinatsız, faizsiz, kredisiz ev alma sistemlerine dahil olabilir. Peşinatsız ev alma seçeneğine peşinatı bulunmayan kişiler gönül rahatlığıyla dahil olabilir. Aynı zamanda kredisiz ev almak için yine Katılımevim sizin için doğru karar olacaktır. Kredi almanıza gerek kalmadan dilediğiniz eve sahip olabilirsiniz.

Ev satın almak isteyen kişiler o evde kaç kişi oturacaklarına ve bütçelerine göre kaç odalı bir ev istediklerine karar verir. Elazığ’da genel olarak 2+1 ve 3+1 evler tercih edilirken, Elazığ müstakil ev piyasasında da hareketlilik görülür. Elazığ’da müstakil ev satın almak isteyen kişiler daha çok kırsal kesime yönelir. Elazığ satılık müstakil ev seçenekleri arasında bütçenize uygun evler bulabilirsiniz.

Elazığ Kırklar Mahallesi satılık evler ile Elazığ Çaydaçıra satılık evler arasındaki fiyat farkı oldukça çoktur. Kırklar Mahallesinde 3+1 bir ev ile Çaydaçıra Mahallesinde 3+1 ev için farklı fiyatlandırmalar görülür. Bu durumun sebebi binanın yaşı, dairelerin modern şekilde günümüze daha uygun olarak döşenmesidir. Ayrıca bu iki mahalle arasında ulaşım açısından da farklar görülür. Elazığ satılık evler Doğukent Mahallesi’de ev satın almak için uygun bir bölgedir.

Elazığ Mustafa Paşa Mahallesinde satılık evler içerisinde yine birbirinden farklı dairelerin farklı fiyatlandırıldığını görürüz. Yine binanın yeni yapılmış olması, depreme dayanıklılığı fiyatların belirlenmesi konusunda oldukça etkilidir.

Ev satın almak isteyen kişi ve aileler öncelikle Elazığ’ın hangi mahallesinde ikamet etmek istediklerini kararlaştırmalı. Daha sonra belirledikleri mahalleler arasında satın almak istedikleri evin arayışına koyulabilirler. Elazığ Sanayi Mahallesi satılık evler metrekare olarak oldukça geniştir. 115 metrekare ile 180 metrekare arasında Sanayi Mahallesinde rahatlıkla ev bulabilirsiniz. Elazığ Yeni Mahalle satılık evler de diğer mahallelerdeki evler gibi geniş metrekarelere sahiptir.

Üniversite öğrencilerin yoğunlukla yaşadığı Üniversite Mahallesinde 1+1’den başlayarak 4+1,5+1 oda sayısına sahip evler bulunur.  Elazığ Üniversite Mah. satılık evler merkezi konum olması sebebiyle aileler tarafından özellikle kamu çalışanları tarafından sıklıkla tercih edilir. Elazığ Hicret Mahallesi satılık ev ve Elazığ Aksaray Mahallesi satılık ev konumları diğer mahallelerde bulunan evlere göre biraz daha kırsalda yer alır. Yine bu mahallelerden ev satın almak isteyen kişiler Katılımevim’in peşinatsız ev alma yöntemiyle ev sahibi olabilir.

Elazığ Kültür Mahallesi satılık ev fiyatları 3+1 için farklı 1+1 odalı bir ev için farklıdır. Burada evler genel olarak büyük metrekarelerle inşa edilir ve ev satın alacak kişiler için bu bir avantaj olarak görülür. Cumhuriyet Mahallesi Merkeze bağlı olması sebebiyle kırsalda kalan mahallelere göre daha çok tercih edilir. Buralarda bina sayısı daha fazla olması sebebiyle satılık ev bulabilmek daha kolay. Elazığ Cumhuriyet Mahallesinde satılık evler arasında bütçenize uygun olan ve satın almak istediğiniz evi Katılımevim’e başvurarak sahip olabilirsiniz.

Elazığ’da Taksitli Satılık Evler

Elazığ’da taksitle ev sahibi olmak isteyenler “Elazığ taksitle ev alma seçenekleri nelerdir, Elazığ taksitli satılık evler nasıl olur?” sorularının cevabını araştırmaktadır.

Ev sahibi olmak istiyorsanız Elazığ taksitle ev alma seçeneğiyle şehrinizde satın almak istediğiniz evi bütçenize uygun olarak düzenlenen ödeme planıyla satın alabilirsiniz. Taksitli ev sahibi olmak için Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerinden size uygun yönteme dahil olmanız gerekir.

Taksitli ev almaya dahil olduğunuzda aylık taksit ödemelerinizde herhangi bir gecikme yaşamanız durumunda sizden gecikme bedeli talep edilmemektedir. Yine aynı şekilde Katılımevim ile ev alma sürecinizde ekstra dosya masrafı gibi ücretlendirmeler yapılmamaktadır.

Elazığ’da taksitli evler aramanızda karşınıza pek sonuç gelmeyebilir. Size taksitle ev alma imkanını sunan Katılımevim ile iletişime geçerek taksitli ev alma talebinizi bildirmeniz ve sonrasında satın almak istediğiniz evi şehrinizden bulup Katılımevim bünyesinde evinize kavuşabilirsiniz.

Elazığ’da Katılımevim ile Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olma isteği ülkemizin her şehrinden birçok kişinin hayalleri arasında yer alır. Sizleri hayallerinize kavuşturup ev sahibi olmanıza destek veren Katılımevim BDDK lisansına sahiptir. Kuruluşundan itibaren her gün daha fazla çalışarak vatandaşların ev sahibi olabilmesi için çalışmalarını sürdürür. Katılımevim her şehirde olduğu gibi Elazığda’da ev alma hayallerine kavuşmak isteyen bireylerin yanında yer alan imkanlar sunar.

Elazığ da kira öder gibi ev sahibi olmak başta size şaşırtıcı gelse de Katılımevim ile bu oldukça mümkün. Hangi mahalleden ev satın almak istiyorsanız Katılımevim’e bildirerek gereken işlemlerin yapılmasıyla evinize kavuşabilirsiniz. Siz de Katılımevim’in “Çekilişli Plan” ve “Kişiye Özel Plan” olan iki sisteminden istediğinizi seçerek peşinat ödemeden kolayca ev sahibi olabilirsiniz.

Siz de Katılımevim ile Elazığ’dan taksitli ev almak istiyorsanız 444 11 00 numarasını arayarak size uygun tasarruf finansman yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilir, dilerseniz Katılımevim şubesini ziyaret edebilirsiniz. Geleceğinize yatırım yapmak için geç kalmayın, hayalinizdeki evi Katılımevim ile satın alın.

Dilerseniz 444 11 00’ı arayabilir ya da online başvuru formumuzu doldurarak size en yakın şubemizden evden çıkmadan bilgi alabilirsiniz.

 

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!