Gebze 2 Şube

Gebze Kiralık Daire Arayışına Son

Gebze, Türkiye’de sanayi kenti denildiğinde akla ilk gelen yerleşim bölgelerinden biridir. İş hayatının da merkezinde olan bir ilçe olarak her geçen gün gelişmeye devam ediyor. İş imkânlarının hayli geniş olduğu Gebze’de kiralık daire ilanları da sıkça göze çarpıyor. Her ne kadar Kocaeli’ye bağlı bir ilçe olsa da iş hayatı, sosyoekonomik düzey ve hareketlilik anlamında İstanbul ve ilçelerine daha yakın olduğu için Gebze kiralık daire ilanları pek çok kişi tarafından takip ediliyor.

Son derece hızlı gelişen, modern, çağdaş ve enerjik bir kent olan Gebze, tam da bu yüzden yatırım aracı olarak konutu tercih edenlerin gözdesi olmaya başladı. Bu durum Gebze satılık daire ilanlarına olan ilgiyi de artırıyor. Gebze’de kiralık ev ilanları terfi, atama, tayin sebebiyle iş ve şehir değişikliği yapacak olanların en fazla araştırdıkları ilanlar arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Gebze Satılık Daire Almak için İdeal Bir İlçe

İstanbul’a çok yakın olan Gebze’de daire satın alarak yatırım yapmak isteyenler de Gebze’de satılık daire ilanlarını araştırarak bütçesine en uygun olan evi almanın hayalini kuruyor. Türkiye’nin ekonomik anlamda en gelişmiş yerleşim yerleri arasında olan Gebze, Türkiye sanayisinin de %15’ini barındırmaktadır. İş olanaklarının hayli fazla olduğu Gebze’de satılık daire bulmak ve peşinat ödemeden kolayca ev sahibi olmak artık hayal değil.

Katılımevim’in peşinatsız ve faizsiz sistemi ile Marmara Bölgesi’nin ikinci büyük ilçesi olan Gebze’de ev sahibi olabilirsiniz. Kendiniz oturmasanız bile evinizi kiraya vererek ek bir gelir elde edebilirsiniz.   Anadolu’dan İstanbul’a ve Avrupa’ya olan bağlantı yolları, limanları, havalimanı ve demir yollarına yakın olan Gebze her geçen gün katlanan değeri ile konut piyasasında da önemli bir yer edinmiş durumda. Bu sürekli büyüyen ve gelişen kentte ev sahibi olmak geleceğe de sağlam bir yatırım yapmak anlamına geliyor. Özellikle Gebze Tatlıkuyu satılık daire ilanları bu bölgenin geleceğinin ne kadar parlak olduğunu da kanıtlıyor.

Gebze Tatlıkuyu kiralık daire ilanlarına bakmak yerine Gebze Tatlıkuyu veya Gebze Yenikent satılık daire arayışında olmak çok daha akıllıca bir yatırım girişimi olarak kabul ediliyor. İstanbul’un hızla artan nüfusu, sanayi tesislerinin kent sınırları dışına çıkmasına ve Gebze’ye doğru ilerlemesine yol açınca Gebze’de kiralık daire arayışları da çoğalmıştır. Fakat her ay kira vermektense kira verir gibi taksit ödeyerek hayal edilen eve kavuşmak çok daha mantıklı.

Gebze Kiralık Daire İlanlarına Bakmayın, Kendi Evinizi Satın Alın 

Kendiniz oturmasanız bile iş sebebiyle çok fazla göç alan Gebze’de bir daire satın alarak hem her ay sabit bir gelir girdisi oluşturmak hem de yatırım yapmak son derece akıllıca olacaktır. Katılımevim’in, faiz ve kredi ödemesi olmadan isteyen herkesin ev sahibi olmasına olanak tanıyan sistemi ile siz de günbegün gelişen bu sanayi kentinde değeri de gittikçe katlanan bir ev sahibi olabilirsiniz.

“Çekilişli Plan” ve “Kişiye Özel Plan” olarak iki şekilde tasarlanan sistemde siz sadece almak istediğiniz evin tutarını ve aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarlarını belirleyin, peşinat ödeyip ödemeyeceğinize karar verin. Ödeme planınıza göre evinizin teslim tarihi de belirlenecektir. Evinizin teslim tarihi belirlendiğinde sözleşmede geçen tutar size teslim edilir ve Gebze’deki yeni yuvanızın anahtarı sizin olur.

Siz de Katılımevim aracılığıyla Türkiye’nin ekonomik açıdan en gelişmiş ilçelerinden birisi Gebze’de bir daire sahibi olarak akıllı bir yatırım yapabilirsiniz. Bunun için Katılımevim’e ekstra bir ücret ödemeniz gerekmez. Katılım ücreti ise yüksek faiz oranlarıyla kıyaslanamayacak kadar düşüktür. Size özel cazip kampanyalar için Katılımevim Gebze şubesini ziyaret ederek hayallerinizin hiç de uzak olmadığını görebilirsiniz.

Dilerseniz 444 11 00’ı arayabilir ya da online başvuru formumuzu doldurarak size en yakın şubemizden evden çıkmadan bilgi alabilirsiniz.

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!