Sivas Şube

Katılımevim Sivas Şubesi

Sivas, İç Anadolu’nun doğusunda bulunan tarihi İpek Yolu üzerinde yer alan Türkiye’nin gözde şehirleri arasında yer alır. Birçok şehirle komşu olan Sivas’ta yaşayıp ev almak isteyen veya Sivas’a taşınmak isteyen kişiler Sivas ev fiyatları araştırmasını yaparak bölgede nereden ev alabilirim sorusunun cevabını arıyor. Bu noktada devreye Katılımevim girerek ev satın almak isteyen kişilerin sorularını cevaplandırıp onların dilediği eve kavuşmasında öncü rol oynar.

Sivas satılık ev içerisinde satın alınabilecek pek çok seçeneğe sahiptir. 2+1, 3+1, 5+2, müstakil ev seçenekleri arasından nasıl bir eve sahip olmak istediğinize göre oda sayınızı belirleyebilir, site içerisinde mi yoksa müstakil, kendine ait bahçesi olan bir eve mi sahip olmak isteyeceğinize karar vermelisiniz.

Sivas satılık müstakil ev fiyatları çok katlı yapılara göre farklılık gösterir. Sivas Karşıyaka’da satılık müstakil ev almak isterseniz daha çok villa seçenekleriyle karşılaşırsınız. Satın almak istediğiniz ev bir villa ise Karşıyaka sizin için uygun olacaktır. Kalabalık bir aileye sahip iseniz ya da geniş, çok odalı ev satın almak isterseniz 7+1 odalı müstakil evler size uygun olabilir. Sivas Aydoğan’da satılık evler de sizin için uygun olacaktır.

Merkezde oturmak isteyen kişiler için Sivas Alibaba satılık müstakil evler daha uygun olacaktır. Alibaba merkezi konum olması sebebiyle hastane, banka, okul gibi pek çok noktaya ulaşımı daha kolay. Şehrin kalabalığını seven kişiler Alibaba’da bulunan müstakil ev seçenekleri arasından hayalindeki eve kavuşabilir.

Sivas İmranlı’da satılık müstakil ev ve Sivas Kümbet satılık müstakil evler merkezdeki kalabalıktan arınmak isteyenler için daha sakin bölgelerdir.

Müstakil ev satın almak isteyen kişiler Katılımevim’in tasarruf finansman yöntemlerine dahil olarak Sivas’ın dilediği bölgesindeki evi faizsiz satın alma imkanına sahiptir. Katılımevim, Türkiye’nin dört bir yanında ev sahibi olmak isteyen kişileri evlerine kavuşturmaya devam ederken Sivas’ta müstakil ev satın almak isteyenleri de es geçmemektedir. Katılımevim ile ister müstakil ev satın alabilir isterseniz çok katlı bir yapıdan bütçenize uygun bir daire satın alabilirsiniz.

BDDK lisansına sahip Katılımevim ile Sivas Zara ilçesinden satın almak istediğiniz daireyi bütçenize uygun seçenekler ile satın alabilirsiniz. Sivas kira ödeyerek ev sahibi olmak isteyenler için oldukça uygun bir şehir. Katılımevim ile istediğiniz mahalleden size uygun taksitlendirmelerle Katılımevim bünyesinde ev sahibi olabilirsiniz.

Sizin için Sivas ilçelerinde bulunan satılık daireleri birlikte inceleyelim.

Sivas’ta Satılık Daireler

Sivas şehri sakin şehir yapısı ve doğal güzellikleriyle tanınan şehirlerimiz arasında yer alır. Sivas bulunduğu konum itibariyle Tokat, Ordu, Giresun, Kayseri, Erzincan’a komşu bir şehirdir. Şehirlerin geçiş noktası üzerinde yer almasıyla iş imkânı gelişmeye devam eder.

Sivas’ta yaşayan hali hazırda bir evi bulunmayan pek çok kişi bulunur. Faiz ödemeden, peşinatsız ev almanın hayallerini kuran kişiler için Katılımevim Sivas’ta birçok aileyi dilediği eve kavuşmasına imkan sağlayacak yöntemleriyle çalışmalarına devam eder.

Peki, Sivas’ta nerelerden ev alınır, ev fiyatları ne durumda, Sivas taksitli ev seçenekleri nelerdir biliyor musunuz? Öncelikle Sivas merkez satılık ev arayanlar için konum olarak iyi bir tercih olacaktır. Özellikle merkezde çalışan kişiler daha çok çevreden ev almak istedikleri için iş yerlerine daha yakın konumdan satın alınacak bir ev işe gidiş geliş zamanını da iyileştirecektir.

Merkez’de bulunan evler 1+1, 2+1, 3+1 oda seçenekleriyle karşımıza çıkar. Yeni inşa edilen binaların modern yapısı ve daire içlerinin özenle düzenlenmesi eski yapıdaki dairelerle arasında fiyat farkı oluşmasına sebep olmaktadır. Sivas Merkez’de yer alan evlerin fiyatları değişiklik göstermektedir. Merkeze bağlı mahallelerde ev arayanlar Sivas Çayboyu satılık ev seçeneklerine de göz atmalı.

Sivas’ın türkülere konu olan Zara ilçesinde pek çok satılık daire bulunur. Sivas zara ilçesinde satılık ev almak isteyenler yine oda sayısına ve bina yaşına göre değişen fiyatlarla karşılaşır.

Sivas Akdeğirmen mah satılık ev, Sivas Kangal satılık ev fiyatları da yine evin konumuna, yaşına ve oda sayısına göre değişiklik gösterir. Sivas Gemerek satılık ev arayışında olanlar Gemerek’in merkezine bakmalıdır. Burada yeni inşaatlar devam ederken hali hazırda yapılan yeni binalardan ev satın alabilir. Burada Sivas Merkez’e göre daha uygun fiyatlı ve geniş metrekareli evler bulunur.

Sivas 4 Eylül Mahallesi satılık evler oda sayısına ve evin yapısına göre değişkenlik gösterir.  Sivas Aydın Dağ’da satılık evler yine Sivas’ın diğer bölgelerindeki gibi ortalama bir fiyatla satışa başlamaktadır.

Peki, Sivas’ta kira öder gibi taksitle ev satın alma imkanı var mı inceleyelim.

Sivas’ta Taksitle Ev Sahibi Olmak

Katılımevim, ev sahibi olmak isteyerek geleceğe yatırım yapmak isteyen her vatandaşın yanında olan bir anlayışla çalışmalarını yürütmektedir. Kurulduğu günden bugüne binlerce aileyi ev sahibi yapan Sivas kira öder gibi ev sahibi olmak için uygun bir şehirdir. Sivas elden taksit ile ev alabilmek biraz şaşırtıcı gelse de Katılımevim ile taksitlerinizi elden ödeyerek ev sahibi olabilirsiniz.

Peşinatsız ev alma sistemiyle peşinat ödemeden istediğiniz mahalleden ev sahibi olabilir, dilerseniz kredisiz ev alma imkanıyla peşinat ve ara ödeme olmadan iki farklı Tasarruf Finansman yöntemiyle ev sahibi olabilirsiniz. “Çekilişli Plan” ve “Kişiye Özel Plan” olan bu sistemlerde sadece almak istediğiniz evin tutarını ve aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarlarını belirlemeniz yeterlidir.

Tasarruf finansman yöntemlerinden size ve bütçenize uygun yöntemi belirleyerek faizsiz, peşinatsız ev satın almanın avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Siz de 444 11 00 numarasını arayarak ya da Katılımevim Sivas şubesini ziyaret ederek tasarruf finansman yöntemleri hakkında bilgi alabilir ve aklınıza takılan her sorunun cevabını alabilirsiniz.

 

Dilerseniz 444 11 00’ı arayabilir ya da online başvuru formumuzu doldurarak size en yakın şubemizden evden çıkmadan bilgi alabilirsiniz.

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!