Sultanbeyli 2 Şube

SULTANBEYLİ’DE EVİ OLMAYANLAR İÇİN KATILIMEVİM VAR!

 

Katılımevim Sultanbeyli şubesi, İstanbul’un bu gözde semtinde ev ve araba sahibi olmak isteyenleri tasarruf finansman yöntemiyle hayallerine kavuşturuyor. Finansman alanında uzman, güler yüzlü personel ve yatırımlarınıza kendi yatırımı gibi kıymet veren bir anlayışla hizmet yürüten BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman Şirketi Katılımevim, Sultanbeyli satılık ev ve Sultanbeyli satılık araba arayışında olanların finansman ihtiyaçlarını karşılayarak yüzlerini güldürüyor.

 

Peki son dönemlerin büyüyen ve gelişen ilçesi Sultanbeyli’de konut ve araba piyasasının durumu nedir? Sultanbeyli’de yatırım yapmak mantıklı mı? Katılımevim Sultanbeyli şubesi konuyu sizin için araştırdı.

 

SULTANBEYLİ KİRALIK EV FİYATLARI

 

Sultanbeyli İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, ana ulaşım yollarına ve doğal güzelliklere yakınlığıyla ilgi çeken ve Kuzey Marmara Otoyolu’nun tamamlanmasıyla birlikte cazibe merkezi haline gelen bir ilçe. İlçede her geçen gün yeni konut projeleri duyurulsa da yoğun talepten dolayı kiralık ev fiyatlarının yükseldiğini söylemek mümkün.

 

Sultanbeyli ev fiyatları ve kiralar birlikte incelendiğinde burada ikamet etmek isteyenlerin kira ödemek yerine ev almaya yönelmesi mantıklı görünüyor. Özellikle tasarruf finansman yöntemimizin sunduğu faizsiz ve dosya masrafsız finansman seçenekleriyle kira öder gibi ev sahibi olmak zor değil.

 

SULTANBEYLİ SATILIK EV FİYATLARI

 

Sultanbeyli ev fiyatlarının, İstanbul’un diğer semtleriyle kıyasla evlerin sunduğu imkanlar ve çevresi göz önünde bulundurularak daha uygun olduğunu söylemek mümkün. Özellikle ev fiyatlarıyla kira fiyatları arasında bir kıyas yapıldığında yatırım geri dönüş süresinin kısa olması, oturmak için ev almak isteyenlerle birlikte yatırımlarını değerlendirmek isteyenlerin de bu bölgede satılık ev arayışında olmasına sebep oluyor.

 

İstanbul Sultanbeyli satılık müstakil evlerle de dikkat çekiyor. Şehrin kalabalığından uzakta sakin bir ortamda ikamet etmek isteyenler için ilçede birçok alternatif bulmak mümkün. Üstelik İstanbul gibi bir şehirde müstakil yaşam lüksüne sahip olma imkanı karşısında fiyatların gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz.

 

Sultanbeyli satılık müstakil evlerle ilgili bir listeleme yapıldığında eski tip bahçeli ve uygun fiyatlı evlerle birlikte yakın zamanda inşa edilmiş modern evler de karşımıza çıkıyor. Bu da müstakil ev sahibi olmak isteyenlere farklı bütçeler için farklı alternatifler sağlıyor. Eğer bu bölgede müstakil bir hayat arayışı içerisindeyseniz mevcut seçenekler arasından bütçenize uygun bir seçim yapmakta zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz.

 

SULTANBEYLİ SATILIK ARABA FİYATLARI

 

Sultanbeyli’de ayağını yerden kesmek isteyenler için de bol seçenek mevcut. İlçede satılık araba ilanları arasında inceleme yapıldığında hemen her model ve yaşta ikinci el araba ilanına rastlamak mümkün. Bu da her bütçeye uygun bir araba bulmayı kolaylaştırıyor. Fiyatlar ise İstanbul genelindeki araç fiyatlarıyla benzer seviyede seyrediyor.

 

Özellikle daha mütevazı bütçelerle araç satın almak isteyenler kredi çekmek istediklerinde aracın model yılından dolayı bu talepleri bankalar tarafından reddedilebiliyor. Düşük bütçeyle araç satın almak istiyorsanız Katılımevim Sultangazi şubesinin sunduğu araç finansmanıyla dilediğiniz marka ve modelde otomobili dosya masrafsız ve faizsiz olarak satın alabilirsiniz.

 

KATILIMEVİM SULTANBEYLİ ŞUBESİ HER ZAMAN SİZİNLE

 

Sultanbeyli’de apartman dairesi, müstakil bir ev ya da araba yatırımı yapmak istiyorsunuz ancak finansman konusunda kararsız kalıyorsanız endişe etmeyin. Katılımevim Sultanbeyli şubesi tasarruf finansman yöntemi altında sunulan dört seçenekten size en uygun olanı tespit ediyor ve sizi Katılımevim’in mutlu ailesinin bir ferdi olarak ev ve araba sahibi yapıyor.

 

Siz de yatırımlarınızı İstanbul’un gelecek vadeden semti Sultanbeyli’de değerlendirmek istiyorsanız şubemizi ziyaret edebilir ya da 444 11 00 numaralı telefonumuzdan arayarak bulunduğunuz yerden bilgi alabilirsiniz. Katılımevim Sultanbeyli şubesi olarak güler yüzlü ve uzman kadromuzla konut/araç finansman seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.

 

 

Dilerseniz 444 11 00’ı arayabilir ya da online başvuru formumuzu doldurarak size en yakın şubemizden evden çıkmadan bilgi alabilirsiniz.

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!