Sultangazi Şube

SULTANGAZİ’DE KİRA ÖDER GİBİ MÜLK SAHİBİ OLMAK KATILIMEVİM’LE MÜMKÜN

Milyonları, küçük taksitlerle ev, dükkan ve araba sahibi yapma hedefiyle yola çıkan Katılımevim, bu sinerjiyle Türkiye’nin pek çok farklı noktasında faaliyetlerini sürdürüyor.

İstanbul’un önemli bölgelerinden biri olan ve 2021 verilerine göre 543 bin 380 kişilik bir nüfusa sahip olan Sultangazi’de Katılımevim’in şubesiyle hizmet verdiği önemli noktalardan sadece bir tanesi. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Lisanslı Tasarruf Finansman Şirketi Katılımevim, Sultangazi’li insanlara mülk sahibi olma yolculuklarında güvenilir bir yol arkadaşlığı vadediyor.

MÜLK SAHİPLİĞİ İHTİYACI İNSANLARI ÇEŞİTLİ ARAŞTIRMALARA İTİYOR

 

Kültürümüzde önemli bir yeri bulunan mülk sahipliği arzusu ya da ihtiyacı vatandaşları, hedeflediği bölgeler özelinde çeşitli araştırmalara yöneltiyor. Bu noktada Sultangazi’yi mercek altına alan vatandaşlar da Sultangazi satılık daire, Sultangazi satılık dükkan ve Sultangazi satılık araba gibi farklı araştırmaların üzerinde yoğunlaşıyor. Ancak tabii ki mülk edinme yolculuğundaki en önemli etken, gelir düzeylerine göre bireyleri zora sokmayacak akılcı bir finansman yönteminin belirlenebilmesi.

Zihinlerde net bir çerçeve çizebilmek adına Sultangazi özelindeki bu soruların cevaplarına hep birlikte bir göz atalım.

 

SULTANGAZİ’DE SATILIK DAİRELER NE DURUMDA?

2018’de Gaziosmanpaşa’ya bağlı 14, Esenler ve Eyüpsultan ilçelerine bağlı birer mahallenin birleştirilmesiyle semt olan ve o tarihten itibaren ciddi bir hızla gelişimini sürdüren Sultangazi’de satılık daireler, İstanbul’un diğer ilçelerine nazaran maliyet açısından daha avantajlı görünüyor.

Sahip olduğu yüz ölçümüyle İstanbul’un 19’uncu ilçesi olan Sultangazi, önemli merkezlere kolay ulaşım sağlaması yönüyle de yatırımcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir bölgedir. Zira kentin farklı noktalarına giden pek çok otobüsün rotasında Sultangazi bulunuyor. Üstelik söz konusu ilçe, T4 Mescid-i Selam-Topkapı tramvay hattının bazı duraklarına da ev sahipliği yapıyor.

Sultangazi, kiralık ev fiyatları noktasında da şehrin diğer ilçelerine göre avantajlı bir konumda. Ancak faizsiz ve kredisiz, sadece kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız kiracı olmadan önce mutlaka Katılımevim’in kapısını çalmalısınız.

 

SULTANGAZİ SATILIK DÜKKAN

Sultangazi, bünyesinde barındırdığı yoğun nüfus ve İstanbul’un önemli noktalarına yakınlığı gibi sebeplerle esnaflar için de vazgeçilmez semtlerden bir tanesi. Nitekim veriler, Sultangazi’de sokak arasında yer alan dükkanların dahi değerinin günden güne yükselişte olduğunu gösteriyor.

Tasarrufa dayalı finansman yöntemiyle vatandaşlara kıymetli çözümler sunan Katılımevim, “ekmek teknesinin” kendisine ait olmasını isteyen kişilere çok avantajlı çözümler sunuyor.  Sultangazi kiralık dükkan fiyatlarını araştırırken Katılımevim’le karşılaşan ve ilçesinde kira öder gibi mülk sahibi olabileceğini gören kişiler, faize yaklaşmadan yarınına yatırım yapmanın keyfini çıkarıyor.

 

SULTANGAZİ SATILIK ARABA

 

Günümüzde hemen her evin ihtiyacı konumunda olan arabalar, her gelir kesiminden vatandaş tarafından sıklıkla araştırılıyor. Ancak ne yazık ki bireyler, gelir düzeylerine göre belirledikleri araçları edinmeye çalışırken yüksek faiz oranları ve peşinat zorunluluğuyla karşılaşabiliyor. Tam da bu noktada faizsiz, peşinatsız ve kredisiz şekilde finansman olanağı sağlayan Katılımevim, satılık araba arayışında olanların hayallerine kavuşmasında da aktif bir rol oynamayı hedefliyor.

 

YARININ TÜRKİYE’Sİ İÇİN PAYLAŞIMA DAYALI KATILIMEVİM SİSTEMİ

 

Uyguladığı paylaşıma dayalı finansman yöntemiyle mülk edinme güçlüğünün üstesinden gelmeyi hedefleyen Katılımevim, bugüne kadar binlerce aileyi sıcak yuva ve araba sahibi yapmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Siz de hayalinizdeki eve veya araca sahip olmak isterseniz 444 11 00’dan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dilerseniz 444 11 00’ı arayabilir ya da online başvuru formumuzu doldurarak size en yakın şubemizden evden çıkmadan bilgi alabilirsiniz.

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!