Ümraniye Şube

ÜMRANİYE KİRALIK DAİRE ARAYIŞINA SON

Yakın zamanda yapılan kentsel yatırımlarla birlikte İstanbul’un önemli ilçelerinden biri haline gelen Ümraniye, konumu sebebiyle de güçlü bir yaşam merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Alışveriş merkezleri, iş merkezleri ve modern konutlu siteleriyle ön plana çıkan Ümraniye’de satılık daire almak doğru ödeme yöntemleriyle artık imkansız değil. İstanbul Ümraniye’de kiralık dairede oturan ve ev sahibi olmak isteyen aileler için doğru bir tercih olacak Katılımevim’de, siz de bütçenize uygun bir ev satın alabilirsiniz.

Doğru şehir yapılanması ve zengin konut seçeneğiyle son yıllarda Anadolu Yakası’nın gelişen ve büyüyen ilçelerinden biri olan Ümraniye’de kiralık daire bulmak bir eve sahip olmayanlar için giderek zorlaşıyor. Artan kira fiyatları, ev masrafları ve özel ihtiyaçlarla birlikte geçim sıkıntısı çeken ilçe sakinleri Ümraniye’de kiralık ev aramak yerine kredi ve faiz ödemeden merkezi konumda ev sahibi olmak için tasarruflu finansman yolları aramaya başlıyor.

Ümraniye kiralık daire arayışlarını sürdüren aileler için ev sahibi olmak uzak bir hayal gibi gözükse de Katılımevim’le bu artık çok kolay. Siz sadece sahip olmak istediğiniz evi ve bütçenize uygun ödeme yöntemini seçin, gerisini Katılmevim’e bırakın.

ÜMRANİYE’DE SATILIK DAİRE NASIL ALINIR?

Katılımevim, sunduğu faizsiz ve peşinatsız ödeme yöntemleriyle herkesin hayalini kurduğu eve kavuşması için bir şans veriyor. Yaşam koşullarının giderek zorlaştığı şu günlerde aileleri büyük borçlar ve ödemeler altına sokmadan ev sahibi yapan Katılımevim, en sık tercih edilen yerlerden biri olan Ümraniye Esenevler kiralık daire arayışlarına da son verecek. Katılımevim’in tasarruflu finansman yöntemleriyle bu ilçede yaşamak isteyen herkes standartlarını düşürmeden istedikleri kiralık daireyi Ümraniye’de satın alabilecek.

Katılımevim Ümraniye satılık daire almak için iki adet ödeme yöntemi bulunuyor. Çekilişli plan ve kişiye özel plan olarak ayrılan bu ödeme yöntemlerinde peşinat ve kredi çekme gibi banka yöntemleri kullanılmıyor. Böylece peşinatsız ev alma imkanı sunan Katılımevim, birikimi olmayan insanlar için de ev sahibi olma yolunda bir köprü kuruyor. Katılımevim’le birlikte artık hayal ettiğiniz satılık daire Ümraniye’de sizlerle buluşuyor.

Katılımevim taksitle ev seçeneğiyle beğendiğiniz daireye sahip olmak için bankaların yüksek faizli kredileri altında ezilmenize gerek kalmayacak. Ailenizle birlikte yaşamak istediğiniz Ümraniye kiralık daireyi belirledikten sonra size uygun ödeme yöntemlerinden birini seçerek hayal ettiğiniz Ümraniye Esenevler kiralık daire ilanlarına baktığınız eve faizsiz, kira öder gibi sahip olabilirsiniz.

SATILIK DAİRE ÜMRANİYE’DE SİZLERİ BEKLİYOR

Katılımevim’in ev sahibi olma şansı sunduğu aileler için hiçbir peşinat ve teminat yükümlülüğü aranmaz. Yalnızca Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma şartı aranan Katılımevim’de maddi durumunuz ve gelirinize göre ödeme planları oluşturulur ve böylece kiralık daire Ümraniye düşünceniz yerini kredisiz ev sahibi olma fikrine bırakır.

Satılık daire Ümraniye’de günümüz şartlarında bulunması imkansız gibi görünse de Katılımevim aracılığıyla hiç de zor değil. Hayatınızı kısıtlamadan, borç içinde geçen bir ömür harcamadan sosyal dayanışma fikriyle yola çıkan tasarruf finansman şirketi Katılımevim’in Ümraniye’de bulunan şubesinde, güçlü kadrosuna danışarak size uygun taksit seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Hayatınızın bundan sonrasını Ümraniye kiralık ev arayışıyla değil, sahibi olduğunuz evde huzurla yaşayarak geçirebilirsiniz.

Hem ilçenin gelişmesiyle hem de nüfusun artmasıyla birlikte Ümraniye’de kiralık daire bulmakta güçlük çekiyorsanız sizi Katılımevim’in Ümraniye şubesinde ağırlamak ve uygun koşullarda ev sahibi olmanızı sağlayacak tasarruflu finansman yöntemlerinden haberdar etmek isteriz. İstanbul Ümraniye kiralık daire arayışınız Katılımevim Ümraniye şubesinde size sunduğumuz ayrıcalıklarla son bulabilir ve dilediğiniz daireye kolayca sahip olabilirsiniz. Hemen Ümraniye şubemizi ziyaret ederek, size en uygun ödeme yöntemiyle yıllardır hayallerinizi süsleyen evinize kavuşabilirsiniz!

Dilerseniz 444 11 00’ı arayabilir ya da online başvuru formumuzu doldurarak size en yakın şubemizden evden çıkmadan bilgi alabilirsiniz.

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!