Taksitle Ev Almanın Yeni Yolu Katılımevim

ev almak

Katılımevim ile taksitle ev ve araba almak artık çok kolay. Küçük Taksitlerle Ev Almanın Yeni Yolu Katılımevim, oldukça geniş halk kitleleri tarafın büyük ilgi görmekte. Kiracı nüfus oranının bir hayli fazla olduğu ülkemizde, herkes bir an önce ev sahibi olma amacında. Ev kiralarının bıktırdığı orta halli gelir durumuna sahip kişiler dahi, uygun ödeme koşullarını araştırarak ev sahibi olmak istiyor.

Ev Kiraları Büyük Sorun

Özellikle büyük kentlerde yaşayanlar ev kiraları ile ulaşım konusundan bunalmış durumda. Çünkü, her iki gider kalemi de bütçede sabit ve gün geçtikçe artan harcama oranları sahip. Barınmanızı sağlarken zorunlu olarak, kiranızı da ödemek zorundasınız. Kent yaşamında bir yerden bir yere ulaşımda oldukça fazla zaman ve nakit harcaması anlamına geliyor.

Öyle ki, bir yerden başka bir yere giderken büyük kentlerde birden çok aktarmalı ulaşım aracı kullanılmaktadır. O nedenle, bu giderlerden tasarruf etme veya harcamama şansınız yok.

Kiradan Kurtulmak ve Ev Sahibi Olmak

Onun yerine, kişiler dar ve orta gelir seviyesine sahip olsalar da bir an önce kendi evlerinin sahibi olmak istiyor.

Yıllardır ödediği kira paralarının havaya gittiğini gören kiracılar, kira yerine her ay kendi evlerinin taksitlerini yatırmayı istiyor. Bunu sağlamak için de her türlü ekonomik koşullarla satış yapılan yöntem ve konutlara büyük  ilgi gösteriyor.

Bu nedenle Küçük Taksitlerle Ev Almanın Yeni Yolu Katılımevim, ev satın almak isteyen ancak bütçesi kısıtlı olanları hayallerime kavuşturuyor.

Mesela evim olsun, çok çektim Kiradan kurtulmak istiyorum ya da Ev sahibi olmak beni ekonomik sıkıntılarımdan kurtarır diye düşünenler var.

Taksitle ev alma, Kira öder gibi  

Dar veya orta gelir durumuna sahip kişiler, bankalarda konut kredisine başvursalar da çoğu zaman maddi durumları uygun görülmediğinden kredi alamamaktalar.

Belli bir birikimleri de olmayan yatırımcılar Taksitle ev alma, Kira öder gibi veya Taksitle ev al diyenlerin de yüreklendirmesi ile yatırım kararı alıyor.

Aslında, bankadan konut kredisi aldığınızda, eklenen faiz oranı hayat sigortası ve dosya masrafı ile kredini bankaya geri ödemesi katlanarak büyüyor. Böylece, ekonomik olarak oldukça sıkışmış olan orta halli yatırımcı, satın aldığı evin taksit ödemeleri ile daha da bunalıyor.

Katılımevim, Küçük Taksitlerle Ev Almanın Kolay Yolu

Ev, araba veya arsa alacağında hiç banka ve faize bulaşmadan yatırım yapmak isteyenler, son yıllarda faizsiz finans veren Katılımevim’i tercih ediyor. Ev almak, Peşinatsız ev ve Kredisiz ev koşullarında küçük birikimlerle yatırım yapmak isteyenlere Katılımevim, faizsiz finans desteği sunuyor.

Küçük Taksitlerle Ev Almanın Yeni Yolu Katılımevim demekte çok isabetli olur. Artık küçük bütçelere sahip olanlar da hayalini kurdukları ev, araba veya arsaya Katılımevim sayesinde taksitle sahip olabiliyor. Katılımevim’i yakinen tanımak ve katılım koşullarını daha iyi anlamak adına, size en yakın Katılımevim şubesini ziyaret edebilirsiniz. Katılımevim şubesine, nüfus cüzdanı ile başvurmanız halinde katılımcı olabiliyorsunuz.

Katılımevim  ile Taksitlerle Ev Alma İmkanı

Katılım başvurusunda nüfus cüzdanı yeterli oluyor ve başka herhangi bir resmi yazı veya bordro istenmemektedir. Katılımcılara dört ayrı katılım modeli sunulan Katılımevim’de, katılımcı hangi modele dahil olmak istediğine kendi karar veriyor.

Daha sonra aylık ödenecek taksit tutarlarını da kendi maddi olanaklarına göre seçen katılımcı aynı zamanda, kaç ay ödeme yapmak istediğini de kendi belirliyor.

Katılımevim’in sunduğu 4 katılım modeli ise; Rahat Model, Hızlı Model, Sabit Model ve Esnek Model’den oluşuyor.

Küçük Taksitlerle Ev Almanın Yeni Yolu Katılımevim, aslında da sistemin temelini tanımlıyor. Öyle ki, adı geçen bu dört model de teknik olarak katılımcıların birikim yapmasına olanak sağlıyor.

Senetle ev, Kiracıya ev ile Faizsiz ev

Orta gelir olanaklarına sahip; Senetle ev, Kiracıya ev ile Faizsiz ev koşullarında konut arayan katılımcı, Katılımevim sayesinde bu isteğini gerçekleştirebilir.

Katılım Modeline dahil olan ve ödeme modeline karar veren katılımcı, belirlediği tutardaki aylık taksitlerini düzenli olarak ödemeye başlar. Bu arada katılımcının satın alacağı ev, araba veya arsa tutarını küçük bir oranı katılım bedeli olarak alınır.

Bu bedel dışında katılımcılardan faiz veya hiçbir ad altında masraf alınmaz. Seçtiğiniz modelin yarısına ulaştığınızda ise, ihtiyacınız olan finans tarafınıza teslim edilir. Böylece, ülke genelinde dilediğiniz kentte ve istediğiniz alanda yatırımınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Ev veya arabanızı satın aldıktan sonra bakiye kalan miktarı yine aynı şekilde küçük taksitler halinde ödemeye devam edersiniz. Taksitle ev almak için sizi Katılımevim şubelerine bekliyoruz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!