Katılımevim Esnek Model

Esnek Model Nedir?

Bu modelde, hayalinizdeki eve-arabaya sahip olmak için taksitler halinde birikim yapmaya başlarsınız. Her ay sabit bir tutar biriktirme şartı olmadan ekonomik durumunuza göre taksit tutarlarınızı belirler, imkanınız varsa ara ödemeler yapabilirsiniz. Bu şekilde ev ve arabanın değerinin yarısına ulaştığınızda kalan tutar Katılımevim tarafından tamamlanarak evin-arabanın tam değeri tarafınıza teslim edilir, kendi bulduğunuz evi-arabayı satın alırsınız. Kalan dönemde taksitler halinde geri ödersiniz.

Bu model sayesinde hayalinizdeki ev-arabaya faiz ve kredi farkı ödemeden yalnızca düşük bir katılım ücretiyle sahip olabilirsiniz.

Kura Uygulaması Yoktur

Tutarın yarısına ulaşıldığında kesin olarak finans teslim edildiği için kura uygulamasının yapılmadığı bir modeldir.

Taksitler

Aylık ne kadar ödeyeceğinizi siz belirlersiniz. Araba için 20-60 taksitle, ev için ise 60-240 arası taksitle ödeme yapabilirsiniz. Aylık ödemelerinizi artırarak finansı daha erken teslim alabilirsiniz.

Ödeme Erteleme

Teslimat öncesi birikim dönemindeyken zorlandığınızda taksit erteleyerek süreci kolayca atlatabilirsiniz. Herhangi bir faiz ya da vade farkı uygulanmaz.

Ayrılma

Teslimat öncesi birikim dönemindeyken dilediğiniz zaman sistemden ayrılabilirsiniz.

Peşinat

Vereceğiniz peşinat ile çok daha erken teslim alabilir ve dilerseniz taksit tutarınızı düşürebilirsiniz.

Sözleşme

Satın alınacak ev veya araba için taksitlendirme ve ödeme şekilleri belirlendikten sonra bu hususlar yazılı hale getirilir. Daha sonra ise karşılıklı imzalanarak katılım tamamlanır. Sözleşme metni çok kısadır. Sade ve kolay anlaşılır bir dille yazılır.

Gerekli Evraklar

Hiçbir belge talep edilmez (bordro, findeks vb). Katılmak için yalnızca nüfus cüzdanı yeterlidir.

Katılım Ücreti

Katılımevim’de faiz, vade farkı, kira yardımı, dosya masrafı gibi ek masraflar yoktur. Katılımcılar ev ve arabanın değerine bağlı olarak hesaplanan düşük bir katılım ücreti öder. Katılımevim’e başka hiç bir ücret ödenmez. Katılım ücreti, kredi ve faizle finans sunan kuruluşlarla kıyaslanamayacak kadar düşük kalmaktadır. Cazip kampanyalar hakkında bilgi almak için hemen aşağıdaki forma numaranızı bırakabilirsiniz.


Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!