Yönetim Kurulu

YÖNETİM KURULU ÖZGEÇMİŞLERİ

Serdar Turhan – Yönetim Kurulu Başkanı
Lisans eğitimini 2008-2012 yılları arasında Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamlayan Serdar Turhan, iş hayatına 2010 yılında inşaat sektöründe başlamıştır. Turyapı Grup İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. bünyesinde genel müdür olarak çalışmış ve 2015 yılı itibarıyla, Miem Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde Yönetim Kurulu başkanı görevini icra etmiştir. Gelinen aşamada 2018 yılında kurucu ortak sıfatıyla bünyesinde bulunduğu Şirket’te yönetim kurulu başkanı görevini yürütmektedir.

 

Ömer Burkay – Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Ömer Burkay, 2002-2006 yılları arasında Mersin Üniversitesi İktisat Bölümü’nü ve 2012-2014 yılları arasında Anadolu Üniversitesi Adalet Bölümü’nü tamamlamıştır. Serbest muhasebeci mali müşavir olan Ömer Burkay, aynı zamanda Toplu konut inşaatları taahhüt işleri Lojistik ve Gayrimenkul sektöründeki grup firmaları ile ticari faaliyetlerini devam ettirmektedir. Bununla birlikte Şirket bünyesinde de yönetim kurulu başkan yardımcısı görevini yürütmektedir.

 

Ahmet Özcan – Yönetim Kurulu Üyesi
Ahmet Özcan, lisans eğitimini 1999 yılında Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. İş hayatına Yapı Kredi Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda başlamış ve sırasıyla kıdemli müfettiş, şube müdürü ve iç denetim müdürü görevlerini yürütmüştür. 2015 yılı itibarıyla Eminevim Emin Otomotiv İletişim Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde sırasıyla finans direktörü ve iş geliştirme ve pazarlama direktörü görevlerinde bulunan Ahmet Özcan, güncel durumda Şirket’te genel müdür ve yönetim kurulu üyesi görevlerini icra etmektedir.

 

Hayri Gökhan Alpman – Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
Hayri Gökhan Alpman, 1990 yılında Saint Benoit Koleji’nden mezun olmuştur. 1996 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nü tamamlamıştır. Harvard Üniversitesi’nde lisans üstü eğitim aldıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde Sermaye Piyasaları ve Borsa Yüksek lisansı yapmıştır. Doktorasını 2022 yılında Medipol Üniversitesi’nde Strateji ve Yönetim alanında yapmıştır. İş hayatına 1996 yılında Deliotte Türkiye’de denetçi olarak başlamış ve sırası ile müdür yardımcısı, müdür, genel müdür yardımcısı ve genel müdür/CEO olarak görev almıştır. 2018 yılından itibaren Eurasia Invest’te kurucu ve yönetici ortak olarak iş hayatına devam etmektedir.

 

Osman İlker Savuran – Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi
Osman İlker Savuran, 1996 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini 2008 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Gayrimenkul geliştirme üzerine tamamlamıştır. Ayrıca Kemerburgaz Üniversitesi’nde Hukuk Bölümü’nü tamamlamış olup doktorasına İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde devam etmektedir. İş hayatına 1997 yılında Hazine Müsteşarlığı’nda uzman yardımcısı olarak başlamış olup 1999 yılında SPK’da denetçi olarak görevine devam etmiştir. Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği’nde genel sekreter yardımcısı olarak çalışırken ilgili iş yerinden ayrılmıştır. Güncel durumda İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de genel müdür yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.


Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!