Sahibinden Taksitle Ev ve Araba Alma Fırsatı

Sahibinden mülk edinmek her dönem ve koşulda alıcı için oldukça avantajlı bir durumdur. Çünkü, ev almak veya araba almak konusunda karar verdiğinizde, almak istediğiniz mülkün güvenilir ve sorunsuz olması da önemli bir konusudur. Sonrasında ise, uygun koşullarla bütçenizi zorlamadan, ev veya araba satın alabilmeniz gerekmektedir. Ev almak ve araba almak için Katılımevim’de birçok farklı yöntem bulunmaktadır.

Ev sahibi olmak hangi kent ve koşulda yaşıyor olursa olsun herkesin en büyük hayali. Ve, insanlar hayallerini gerçeğe dönüştürmek için uzun yıllar ekonomik olarak ciddi bir mücadele verirler. Ev sahibi olmak en çok da yıllarca kiracı olarak, yaşam sürmüş insanlar tarafından arzu edilen bir konudur. Fakat, ev almak için kişilerin ya önemli bir aylık gelirlerinin olması ya da peşinata saymak üzere belli bir birikimlerinin olması koşulu gerekmektedir. Belli bir birikimi olan kişiler 50 bin tl’ye sahibinden mütevazı bir ev veya araba edinme şansına sahip.

Sahibinden Taksitle Ev Sahibi Olmak

Eskiden evi olmayana kız verilmeyen günlerden şimdilerde iki eşin çalışmasına rağmen, güçlükle ev sahibi olmak için çaba harcadığı günlere geldik. Günümüzde ev kirası, ulaşım ve aylık zaruri giderler, çocukların okul  veya  kreş masrafları  sonrasında aileler ucu ucuna yeten bütçeleri ile herhangi bir yatırım yapmakta zorlanıyor. Öte yandan, yıllarca ev kirası ödemek zorunda kalmak  ise, taksitler halinde ev alma konusunda kişileri yüreklendiriyor. O, nedenle hiçbir bir birikimi olmamasına rağmen, güç ekonomik koşullar içinde bulunmalarına karşın kişiler kendi ev sahibi olmanın hayalini kurmaktadır.

Ev almak veya araba almak bir çok insan için hayal olmanın ötesine geçmemektedir. Bu genellikle, aylık kazançla orantılı bir  durumdur. Yani, bir çok kişi aylık zaruri ihtiyaç ve masrafları sonrasında ev veya araba satın alacak bütçeye sahip olmadığından bu yöndeki isteğini ertelemektedir. Ancak, sahibinden araba yada sahibinden ev alma şansını yakalamak bu yöndeki işleri daha bir kolay hale getirmektedir. En başta,  arada emlakçı veya aracı olmayacağından komisyon parasının yaratacağı yük olmayacaktır.

Sahibinden Taksitle Araba Almak

Mesela, oto galesinden araba almak yerine özellikle hafta sonları nerede ise, her semtte kurulan oto pazarlarının takip etmek oldukça avantajlı olacaktır.  Burada genelde sahibinden araba satıcıları ile muhatap olacağınızdan hem arada komisyon parası olmayacaktır hem de araba hakkında doğru bilgi alma şansınız olacaktır. Böylesi durumlar sayesinde  şansınız yaver giderse taksitle araba alma şansınız dahi mevcut. Arabayı taksitle almak için araba sahibi ile yapacağınız pazarlık sonrasında, vereceğiniz bir miktar peşinat sonrasında  kalan miktar için taksit de yaptırabilirsiniz.

Katılımevim ile Sahibinden Taksitle Ev Almak 

Ev sahibi olmak isteyenler için, taksitle ev almak ise, genelde sahibinden olduğunda  daha kolay olmaktadır. Böylece satın alacağınız  ev hakkında, her yönü ile bilgi edinme şansınız var. Hatta evin bulunduğu semt, yakın marketler, çocuk parkı, okul veya avm’ler ile evin altyapısı ve sorunlu boruları gibi konularda doğru bilgi alabilirsiniz. Bütün bu soruların ardından fiyat konusunda pazarlığı da direk ev sahibi ile yapacağınızdan şansınız var ise,  taksitle ev dahi satın alabilirsiniz. Son yıllarda, özellikle kiracılar sürekli artan ve aylık gelirin büyük bölümüne denk gelen kiralardan yılmış durumda.

Bu nedenle bir çok kişi ekonomik durumlarını zorlayarak, kendi evlerini alma yönünde arayışlarını artmıştır. Özellikle kira öder gibi veya taksitle ödeme koşulları bu yöndeki arayışların başında gelmektedir. Faizsiz koşullarla ev edinimi de bu alternatiflerin başında gelmektedir. Bu seçenek hem kiracıların hem de orta gelire sahip kişilerin zorlanmadan peşinatsız ev sahibi olmasına olanak sağlıyor. Birikime dayalı faizsiz finans desteği sağlayan Katılımevim, bu nedenle halkın geniş kesimi tarafın büyük ilgi görmektedir. Katılımevim, ev veya araba sahibi olmak isteyen herkese bu  hayali  gerçekleştirmesi için faizsiz finansal destek sağlamaktadır.

Dört ayrı yatırım modeli ile müşterilerin gelir durumuna göre ödeme olanağı sunan Katılımevim’de, müşteriler ödeme modeline kendileri karar veriyor. Aylık ne kadar taksit ödemek istekleri, teslimatın ne zaman yapılması ile ödeme süresinin kaç ay olacağını da tamamen müşteriler belirliyor. Bu sayede ödeme koşulları hiçbir müşteriyi zorlamıyor. Aksayan veya  ötelenen  taksitte ise, gecikme faizi veya herhangi bir masraf alınmıyor. Aynı zamanda Katılımevim’den dileyen müşterilere, istedikleri zaman kolayca ayrılabiliyor.

 

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!