Bayram Hediyeniz Kendi Eviniz Olsun!

Bayram yaklaşırken ev sahibi olmak için faizsiz ev alma fırsatlarını araştırıyor fakat kendi bütçenize göre bir ödeme planı ve konut bulamıyorsanız Katılımevim avantajlarından yararlanarak bayramda ev sahibi olabilirsiniz! Katılımevim’in sunduğu finansman yöntemleri düşük faizli finansman arayışınızı sonlandıracak ve konut finansmanı hesaplama gibi klasik banka yöntemlerinin dışındaki avantajları sayesinde evde bayram esintileri çok daha erken başlayacak.

Kendi evinin sahibi olmak ve kira verme derdinden kurtulmak herkesin istediği bir durumdur. Konu ev sahibi olmaya geldiğinde ise yüksek faizler, peşinat ödemeleri ve benzeri durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Kendinizi güvende hissedeceğiniz, korunaklı ve sevdiklerinizle en güzel bayramları yaşayabileceğiniz bir ev almak için faizsiz ev alma yöntemlerine yönelmeniz oldukça akıllıca bir adım olacaktır.

Ev sahibi olmak her kiracı ailenin en büyük hayalleri arasındadır. Bayramda ev sahibi olmak isteyen kiracılar ise peşinatsız ev alma ya da faizsiz konut alma gibi fırsatları araştırıyorlar. Ev sahibi olmak isterken bir birikim sahibi olmamak ise vatandaşları bankaların faiz oranlarını takip etmeye yönlendiriyor. BDDK Lisanslı Tasarruf Finansman Şirketi olan Katılımevim ise sunduğu finansman yöntemleri sayesinde birçok vatandaşı bayramda ev sahibi yapmayı hedefliyor. Peki, faizsiz ev alma finansman yöntemleri sayesinde bayramda ev sahibi olmak mümkün mü?

Taksitle Ev Almak Artık Hayal Değil!

Bankaların ipotek, taahhüt, kefil ve benzeri birçok şartına gerekli olan kriterleri sağlayamadan ev sahibi olmayı bir hayal olarak görebilirsiniz. Katılımevim ise herkes için bütçesine uygun fırsatlar sunduğu sistemleri sayesinde taksitle ev almanın bir hayalin ötesine geçerek tekrardan gerçek olmasını sağlıyor.

Katılımevim ile peşinatsız ev alma ve taksitle ev alma avantajlarına sahip olabilirsiniz. Binlerce aile için faizsiz konut avantajı sunan Katılımevim, ev sahibi olmak isteyenlere umut ışığı oluyor. Faizsiz ev alma şirketlerini araştıran kişilere faizsiz ödeme yöntemleri sunan bu fırsatlar oldukça cazip geliyor.

Katılımevim sayesinde ev sahibi olmak isteyen kişilerin finansman hesaplama, peşinat biriktirme ve benzeri sorunlarla mücadele etmesine gerek kalmıyor. Tasarruf finansman yöntemleriyle tanışarak, taksitle ev alma hayallerinizi gerçekleştirebilir, bu bayramda ev sahibi olarak sevdiklerinizle neşeli zamanlar geçirebilirsiniz.

Katılımevim’le Faizsiz Konut Alma Sistemleri Nelerdir?

Katılımevim, faizsiz konut almak isteyenlere ev finansmanı hesaplama yöntemlerinin çok daha ilerisindeki yöntemleri ile yardımcı oluyor. Herkesin katılabileceği bu yöntemler ise temelde çekilişli plan ve kişiye özel plan seçenekleri olmak üzere ikiye ayrılıyor. Her iki yöntem içerisinde de vade farkı, dosya masrafı, ek masraf ve faiz ödemesi gibi herhangi bir ek maliyet bulunmuyor.
Bu yöntemlerde sunulan faizsiz ödeme yöntemleri ise bayramda ev sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlıyor.

Katılımevim, bayramda ev sahibi olmak isteyen kişilerin faize bağlı olmadan taksitle ev almaları için çalışıyor. Çekilişli plan içerisinde ödenen ev taksitleri tamamen ev sahibi olmak isteyen kişilerin isteğine göre kendileri tarafından belirleniyor. Belirlenen ev taksitlerine göre ödemeler başlıyor ve her ay Noter huzurunda yapılan çekilişle kişiler evlerini teslim alabiliyorlar. Kişiye özel planla faizsiz konut almak isteyenler ise kendi belirledikleri taksit miktarlarına göre ev teslim tarihlerini öğreniyorlar. Teslim tarihinde ise ev sahibi olmak isteyen aileye sözleşmedeki tutar teslim ediliyor.

Siz de ev almak istiyor ama faiz ve kredi ile uğraşmak istemiyorsanız 444 11 00’dan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!