Katılımevim Hızlı Model: Kuraya Girer Hızlı Öder Hızlı Alırım!

Hızlı model

Hızlı Model; Katılımevim’inmüşterilerine sunduğu ödeme modellerinden biri. Hızlı Model, şimdiye kadar birçok aileyi ev, araba sahibi yaptı.

Katılımevim, faizsiz ev, araba ve arsa almak isteyen yatırımcılara faizsiz finansman desteği sağlamaktadır. Bu destek ise, dört farklı ödeme modelinden oluşmaktadır.

Finansal destek almayı isteyen müşteriler ise, alacakları ev veya arabanın ederine ve kendi ödeme güçlerine göre kendilerine bir model belirler.

Hızlı Model; Katılımevim’in müşterilerine sunduğu dört ödeme modelinden birisi. Bu modelde, yatırımcı faiz ve kredi yükü altına girmeden ve sırayla finans desteği aldığı bir tercihtir. Öte yandan bu modelde, kullanılacak finansın tutarı da müşteri tarafından belirlenir ve düşük meblağlı taksitler şeklinde ödenir. Banka kredisi ve faiz konusuna bulaşmadan faizsiz ev almak isteyen veya uzun zamandır araba sahibi olmak isteyenler Katılımevim’le hayallerine kavuşuyor.

Müşteriler, bu sistem sayesinde kendi ödeme durumlarına göre belirledikleri taksit ödemeleri ile sıkıntıya girmeden ev sahibi olabiliyor. Elbette, dileyenler de faizsiz olanaklarla araba veya arsa konusunda yatırım yapma şansına sahip.

kiradan kurtulmak, kiracıya ev, kira öder gibi, taksitle ev alma, taksitle ev al, kredisiz ev, peşinatsız ev, senetle ev, Faizsiz kredi

Katılımevim Yöntemlerinde, Faiz – Masraf Yok!

Tasarruf finansman yöntemlerinin hepsinde, müşterinin gelir durumunu zorlamayan ve kolay ödeme yapacağı en uygun model belirlenir. Katılımevim’in sunduğu modellerde aylık ödenecek tutar ve kaç ay sonra teslimat yapılacağının tercihini müşteriyapar.

Erken teslimat isteyen müşteri, vereceği bir miktar peşinat ile erken teslimat alabileceği gibi taksit tutarınızı da düşürebilir. Başvuru için nüfus cüzdanı yeterli, bunun dışında hiçbir belgeye gerek yok. Katılımevim’de ayrıca; faiz, vade farkı, kira yardımı veya dosya masrafı gibi ek masraflar da yoktur.

Faizsiz, Peşinatsız ve Senetle Ev ve Araba Sahibi Olun.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!