Katılımevim Hızlı Model: Kuraya Girer Hızlı Öder Hızlı Alırım!

Hızlı model

Hızlı Model; Katılımevim’in katılımcılarına sunduğu ödeme modellerinden biri. Hızlı Model, şimdiye kadar birçok aileyi ev, araba sahibi yaptı.

Katılımevim, faizsiz ev, araba ve arsa almak isteyen yatırımcılara faizsiz finansman desteği sağlamaktadır. Bu destek ise, dört farklı ödeme modelinden oluşmaktadır.

Finansal destek almayı isteyen katılımcılar ise, alacakları ev veya arabanın ederine ve kendi ödeme güçlerine göre kendilerine bir model belirler.

Hızlı Model; Katılımevim’in katılımcılarına sunduğu dört ödeme modelinden birisi. Bu modelde, yatırımcı faiz ve kredi yükü altına girmeden ve sırayla finans desteği aldığı bir tercihtir. Öte yandan bu modelde, kullanılacak finansın tutarı da katılımcı tarafından belirlenir ve düşük meblağlı taksitler şeklinde ödenir. Banka kredisi ve faiz konusuna bulaşmadan faizsiz ev almak isteyen veya uzun zamandır araba sahibi olmak isteyenler Katılımevim’le hayallerine kavuşuyor.

Katılımcılar, bu sistem sayesinde kendi ödeme durumlarına göre belirledikleri taksit ödemeleri ile sıkıntıya girmeden ev sahibi olabiliyor. Elbette, dileyenler de faizsiz olanaklarla araba veya arsa konusunda yatırım yapma şansına sahip.

kiradan kurtulmak, kiracıya ev, kira öder gibi, taksitle ev alma, taksitle ev al, kredisiz ev, peşinatsız ev, senetle ev, Faizsiz krediHızlı Model, Hızlı Ev Sahibi Yapar!

Katılımevim’in diğer bütün modellerinde olduğu gibi Hızlı Model’de de kuralar Resmi Noter huzurunda yapılmaktadır.  Noter huzurunda yapılan kuralar ise, canlı olarak internet üzerinden yayınlanmaktadır. Bu modelde de yapılacak kura sonucunda, ilk aylarda adınızın çıkması halinde alacağınız ev veya araba size erkenden teslim edilecektir. Öte yandan, adı hiç okunmayan katılımcılar dahi son aylara kalmadan erkenden teslimat almaktadır.

Katılımevim’in sunduğu ödeme modelleri arasında olan Hızlı Model, şimdiye kadar birçok aile hayalini kurduğu ev ve araba kavuştu.

Aslında Hızlı Model için Rahat Model’in hızlandırılmış hali demekte mümkün. Katılımevim’in Hızlı Model’ini tercih eden katılımcılar, süreç içinde aylık taksitlerini artırarak ödeme süresini kısaltabiliyor.

Ev veya araba için acil ihtiyaç duyan katılımcılar aynı zamanda, finans miktarını daha erken teslim alma kampanyasına katılabiliyorlar. Toplumda özellikle birikim yapma alışkanlığını geliştirme amacında olan Katılımevim, bireylerin bu sayede ev veya araba sahibi olabileceğine işaret ediyor.

Katılımevim Modellerinde, Faiz – Masraf Yok!

Hızlı Model ve diğer katılım modellerinin hepsinde, katılımcının gelir durumunu zorlamayan ve kolay ödeme yapacağı en uygun model belirlenir. Katılımevim’in sunduğu modellerde aylık ödenecek tutar ve kaç ay sonra teslimat yapılacağının tercihini katılımcı yapar.

Erken teslimat isteyen katılımcı, vereceği bir miktar peşinat ile erken teslimat alabileceği gibi taksit tutarınızı da düşürebilir. Katılım için nüfus cüzdanı yeterli, bunun dışında hiçbir belgeye gerek yok. Katılımevim’de ayrıca; faiz, vade farkı, kira yardımı veya dosya masrafı gibi ek masraflar da yoktur.

Faizsiz, Peşinatsız ve Senetle Ev ve Araba Sahibi Olun.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!