Sahibinden Satılık Araba Ve Ev Arayanlara Müjde!

 

Sahibinden satılık araba ve ev arayanlar büyük kentlerde  son zamanlarda oldukça artmış durumda. Özellikle, İstanbul gibi büyük kentlerde gerek mülk ve araba edinimi veya gerek kiralık ev konusunda  talep oldukça  fazla durumda. Ev Sahibi Olmak isteyen kişiler ev satın alacaklarında, bulundukları kent hangisi olursa olsun geniş bir fiyat araştırması yapmaktalar.

Sahibinden Araba veya Sahibinden Ev almak, yapılan araştırmalarda en çok tercih edilen yöntemlerin başında geliyor. Çünkü, herhangi bir mülk edinimi konusunda  detaylı ve doğru bilgi edinmek ancak, mülk sahibinden yapacağınız alımla mümkün. Bu nedenle Sahibinden Araba veya Sahibinden Ev   almak alıcıların en çok tercih ettiği yöntemlerin başında geliyor. Bu sayede alıcılar satın alacakları ev yada araba konusunda daha fazla güven hissediyorlar. Öte yandan, Sahibinden Araba veya Sahibinden Ev alan müşteriler arada emlakçı veya oto galerici olmadığından komisyon parası da ödemekten kurtuluyor. Sahibinden mülk satın almanın en büyük avantajlarından biri olan fiyatın yüksek olmaması ve olası taksit imkanı, alıcılara oldukça cazip gelmektedir.

Kredisiz Ev Sahibi Olmak

Büyük kentlerde yaşayanlar için Araba Almak yada Ev Almak, hem yatırım hem de oturum açısından oldukça karlı bir seçenek. Büyük kentlerde  uzun zaman kiracı olarak yaşam sürenlerin her yıl artan kira paralarından bıkması nedeniyle Ev Almak konusunda girişimleri artıyor. Ülkenin genel ekonomik şartlarına rağmen, kişiler kısıtlı aylık gelirleri ölçüsünde Ev Sahibi Olmak  yolunu tercih ediyor. Katılımevim ile Ev Sahibi olmak avantajları ile sıklıkla tercih ediliyor.Yıllarca kiracı olmalarına karşın ortada hiçbir somut menkul edinimin olmaması karşısında çözüm arayan kişiler kendi evlerine sahip olmak istiyor. Elbette, kısıtlı bütçesi olanların  istediği  eve kavuşması, zor ekonomik sıkıntılar nedeniyle çok kolay olmamaktadır.

Buna rağmen ortada hiç bir kazanım olmamasına karşın, her ay yüksek oranlarda kira ödemek de kiracıları yıldırmış durumda. O nedenle, bütün kiracılar bu mevcut ekonomik olumsuzluklar karşısında,  ev azından kira öder gibi koşullarla Ev Sahibi Olmak  istemektedir.  Araba Almak ya da Ev Almak, zor olmasına rağmen kirada oturan kişi veya aileler için önemli bir güvence anlamına geldiğinden tercih edilmektedir. Bu anlamda uygun koşul ve küçük miktarlarla mütevazı şekilde ev  almak isteyenler genellikle, sahibinden  satılık  ev aramaktadır. Şanslı olan bazı alıcılar ise, sahibinden ve 555 tl taksitle  gerek araba ve gerekse  ev alabiliyor.

Taksitle Ev

Taksitle Ev  veya Taksitle Araba  alma şansı yakalamak, ekonomik açıdan her alıcının  elde etmek istediği bir fırsattır. Bu fırsatı elde etmek için geniş bir piyasa araştırması yapmak ve ödeme koşullarını iyi analiz etmeniz gerekmektedir. Unutmamak lazım; satın alınacak evin fiyatına lokasyon, ulaşım aksı ve binanın sahip olduğu sosyal donatılar  gibi unsurlar  büyük oranda etkili olmaktadır. Bunu bilerek satın alacağınız evi belirlerseniz bütçenize göre ev bulma şansınız artacaktı. Aslında Taksitle Ev  veya Taksitle Araba  satın almaya verdiğinizde  öncelikle kendi ödeme bütçeniz ve aylık ödeme koşullarınızı netleştirmeniz gerekiyor. Böylelikle hayallerinizdeki evi aylık size uygun taksitlerle almış olacaksınız. Ardından, ev veya araba konusunda  ihtiyaç duyduğunuz unsurları belirlemelisiniz.

Ev veya Araba Almak

Mesela; kaç oda, kaç m2, balkon isteyip istemediğiniz, yüzme havuzu veya spor salonu olanağı ya da ulaşım aksına yakınlık. Aynı şekilde evin değerine etki  eden en önemli unsur ise, yer aldığı lokasyondur. Öte yandan; araba alacağınız da ise, yine önce bütçe ve ödeme koşullarınızı, ardından spor veya yakıt yönünden tasarruflu bir araç mı istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Bu söz konusu unsurlar  Taksitle Ev  veya Taksitle araba alırken, zaten kısıtlı olan bütçenizle sizin için en doğru mülkü satın almanıza yardımcı olacaktır. Katılımevim, ev veya araba almak isteyen herkese sunduğu ödeme kolaylıkları sayesinde, taksitle mülk edinmeye olanak sağlıyor. Katılımevim, gelir seviyesi ne olursa olsun dileyen herkesin, ev ve araba sahibi olması için 4 ayrı tasarruf finansman yöntemleri sunuyor.

Müşteriler bunların arasından kendilerine en uygun modeli, yine kendileri belirliyor. Aylık ödenecek taksit tutarı, teslim tarihi veya ödeme süresinin ne kadar olacağına katılımcı karar veriyor. Bu nedenle, özellikle ödemeler konusunda müşteriler hiçbir sıkıntı yaşamıyor. Müşteriler ödeme koşullarını kendilerine en uygun şekilde belirledikleri için aylık ekonomik bütçeleri zorlanmadan küçük birikimlerle istedikleri ev veya arabaya kavuşabiliyor. Katılımevim modellerinden birini tercih eden müşteri, Türkiye’nin dilediği kentinde istediği veya arabası satın alma şansına sahip. İş veya sağlık nedeniyle aksayan taksitleri, ileri ki aylara öteleme şansı olan müşterilerden gecikme faizi ya da herhangi bir masraf alınmamaktadır.

 

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!