Senetle Ev Almak İçin Ne Yapmalıyım? 

Senetle ev almak istiyorum ne yapmam gerekiyor? Sorusunun cevabını Katılımevim faizsiz ev kampanyalarını inceleyerek bulabilirsiniz.

Modern hayatın getirdiği yaşam konforu özellikle, evlerde bireyler tarafından hissedilmek istenir. Bütün gün hayatın koşturmacası içinde yorulup bunalan insanlar, akşam saatlerinde evlerine geldiğinde ayaklarını uzatıp, huzurlu bir ev ortamında günün yorgunluğunu atmak istiyor.

Bu nedenle evi daha kişisel hale getirmek arzusundan hareketle, kiracılar ufak çaplı tadilat ve düzenlemeler yapabilmek ve her akşam döndüğü ve günlük yaşamını sürdürdüğü konutun ev sahibi olmak istiyor. Bu haklı istekte, sürekli yüksek oranda artan ev kiralarının da etkisi oldukça büyük. Şu ülkemiz gerçeğini de göz ardı etmemek lazım; yatırımcılar isteyince bir anda ev sahibi olmak ekonomik açıdan biraz zor. Elbette gelir seviyeniz yüksekse ve belli bir birikim sahibi iseniz, durum biraz daha farklı gelişiyor.

Kiracılarda Ev Sahibi Olacak!

Ev satın almak isteyenlerin çoğunluğu, kiradan kurtulmak amacıyla senetle ev almak istemektedir. Ev kiraları özellikle büyük şehirlerde aile bütçesinde en büyük gider kalemini oluşturmaktadır. O nedenle insanlar kendi ekonomik durumlarına uygun özellikle de taksitle ev alma alternatifini kullanmayı tercih etmekteler. Her ne kadar bazı inşaat firmaları tarafından başlatılan taksitle ev al kampanyaları olsa da, bu konutların satış fiyatları her kesimden gelir seviyesinin ulaşabileceği rakamlardan oluşmamaktadır.

Senetle Ev Almak İstiyorum

Bu nedenle kiracıların satın almak için tercih ettiği konut kampanyaları genellikle kiracıya ev, kira öder gibi, faizsiz ev, kredisiz ev, senetle ev veya peşinatsız ev şeklinde oluyor. Böylesi, alım gücü orta gelir seviyesinde olan yatırımcıları da zorlamamış oluyor. Ev sahibi olma yöntemlerine baktığımızda en çok merak edilen konuların başında : Senetle ev  almak  istiyorum ne yapmam gerekiyor? Sorusu geliyor.

Senetle Ev Alma Kararı Verdiyseniz

Aslında senetle satın almaya karar verdiyseniz, öncelikle güvenilir ve herkes tarafından bilinen bir inşaat firmadan konut satın almanız gerekir. Satın alacağınız konut için düzenlenecek senetleri toplu değil, aylık ödemeler karşılığında tek tek düzenlenmesi gerekir. Bir de senetle ev alırken aylık taksit miktarını ödediğinizde mutlaka karşılığı olan aylık senedi almanız gerekir. Konut alımında düzenlenen senetlerin, satışı yapan firma dışında başkasına ciro edilmemesine dikkat edilmesi de bu konudaki bir diğer önemli husus.

Senetle ev almak ve öderken sıkıntıya düşmemek mi istiyorsunuz? Katılımevim’in kampanyaları tam size göre. Küçük küçük taksitlerle ödeyin, arabanızı rahatça seçin. Elinize toplu bir para mı geçti? Gelin ödeme planınızı yenileyelim arabanıza daha erken kavuşun. Katılım sizden çözüm bizden. Katılımevim’de herkes için kişiye özel çözüm var. Acele edin senetle ev kampanyalarını kaçırmayın.

100.000 ₺ Değerinde Ev Kampanyası

katılımevim ev almak, ev sahibi olmak
katılımevim ev almak, ev sahibi olmak
katılımevim ev almak, ev sahibi olmak
katılımevim ev almak, ev sahibi olmak
katılımevim ev almak, ev sahibi olmak
katılımevim ev almak, ev sahibi olmak
katılımevim ev almak, ev sahibi olmak
katılımevim ev almak, ev sahibi olmak

Siz de hemen 444 11 00 numaralı Katılımevim detaylı bilgi hattını arayarak aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilir ev sahibi olma hayallerinize kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Senetle araba sahibi olmak isteyenler için de Katılımevim kampanyaları devam etmektedir.

Bilgi Almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız

Bilgi almak için formu doldurup gönderin, sizi arayalım!

ihtiyacınız
Bilgi almak için formumuzu doldurun, sizi arayalım!